Dodaj do ulubionych

obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa osoba

24.07.05, 20:14
interwencja.interia.pl/jutro/news?inf=638716
zobaczcie to takim ludziom trzeba pomagac !!!! jesli cos macie pomozcie tej
kobiecie
Obserwuj wątek
    • mardinus Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 24.07.05, 20:28
      Reportaż mną wstrząsnął .
      A czy znasz jakis adres kontaktowy tej rodziny ?
      asia
      • monisia98 Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 24.07.05, 20:37
        ZOBACZYLAM TO NA INTERII I NIE MOGLAM UWIERZYC ALEE MOZE NAPISAC DO POLSATU ?
        POPROSIC O ADRES JAKIS KONTAKT?
        • lolka11 Monisia98 25.07.05, 09:10
          Boze, szkoda dziecka i calej rodziny. Faktycznie napisz do Polsatu, do tej
          reporterki i moze podadza adres.

Dorota
          • monisia98 Re: Monisia98 25.07.05, 10:02
            sluchajcie napislam wczoraj do programu interwencja i czekam moze ktos odpisze
            dam znac jak napisza mi adres.
    • monisia98 Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 25.07.05, 10:21
      dziewczny wlasnie przyszlo potwierdzenie ze mojj e-mal w sprawie prosby o adres
      chorej Dominiczki zostal odczytany przed chwila przez redakcje iterwencji teraz
      moge tylko czeekac na adres.
      • mardinus Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 25.07.05, 11:50
        Jak dostaniesz adres to prześlij.
        Nie można koło takiej rodziny przejść obojętnie.
        asia
        • sizi1 Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 25.07.05, 13:30
          prześlij do mnie tez dane kontaktowe! na pewno pomogę!
    • magdmaz Re: obejrzyjcie ten reportaz - to jest prawdziwa 25.07.05, 15:54
      Dziewczyny!
      Mieszkam niedaleko Spychowa, mogę tam pojechać, ale przydałby się ten adres
      albo chociaż nazwisko. Czekam na jakieś dane.
      Magda
      • sizi1 Już prawie mam ich adres!!! 26.07.05, 10:44
        Z programu INTERWENCJA nie odpowiedzieli na zapytania wysłane ok. 15 lipca...
        takze zaczełam szukać inaczej. Zadzwoniłam do GOPS i niestety ze względu na
        ochronę danych osobowych nie mogą mi podać adresu ale..... albo zapytają tą
        rodzinę o zgodę na udostępnienie adresu albo ktos tam pojedzie do nich z
        komórką i zadzwoni ta rodzina do mnie i osobiście podadza mi adres! Wtedy
        zadzwonie jeszcze raz do GOPS i zapytam osobę, która zajmuje się tą rodziną, co
        jest potrzebne itp itd...... Proszę o maile na mój priv w sprawie adresu, jak
        tylko go dostanę to odpowiem Wam!
        • monisia98 Re: Już prawie mam ich adres!!! 26.07.05, 13:51
          do mnie tez nie odpisali chociaz jak pislam wczesniej ktos odczytal mojego e-
          maila w sprawie pomocy dla tego dziecka.
          • sizi1 Re: Już prawie mam ich adres!!! 26.07.05, 14:53
            Pani z GOPS dzwoniła do mnie i potwierdziła, że na pewno załatwi ten adres!
            także poczekajmy podobno najdłużej do piątku....
            • monisia98 Re: Już prawie mam ich adres!!! 26.07.05, 15:21
              MAM ADRES!!!!! ODPISALI Z INTERWENCJI
              • sizi1 zadzwonie do GOPS i zapytam co potrzeba... 27.07.05, 08:01
                Tez mi odesłali adres, dzisiaj dzwonie do Pani z GOPS, ktora opiekuje się tą
                rodzinką, potwierdzę na wszelki wypadek ten adres i wypytam co jest w tej
                chwili NAJPILNIEJSZE.
                Dowiedziałam się jednak, że w Spychowie są DWIE takie rodziny... może ktoś
                pomoże też tej drugiej rodzince?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka