Dodaj do ulubionych

mamcianatalki i roxanna1336 pomylilam adresy buuuu

13.12.05, 13:30
dziewczyny pomylilam adres. Paczka do roxanna1336 poszla do mamcinatalki.
Prosba do Ani do ktorej paczka poszla przez pomylke, aby przeslala ja do
roxanny1336. Ja podam adres na priv jezeli Edyta wyrazi zgode, ew, paczka
moze wrocic do mnie i byc ponownie wyslana. ALe moze nie dojsc na swieta.
buuuu, juz sie gubie z tymi adresami. Smigam na poczte z trzema paczkami w
rakach. Ja to powinnam sie umawiac na odbior osobisty bo po prostu mam tyle
na glowie ze juz gubie sie w tym wszystkim,
Obserwuj wątek
    • sylraf Re: mamcianatalki i roxanna1336 pomylilam adresy 13.12.05, 13:33
      miałam kiedyś to samo, na szczęście mamy się dogadały ze sobą, i sobie po prostu
      przesłaływink
      zdarza się... niestety... pozdrawiam,
    • mamcianatalki Re: mamcianatalki i roxanna1336 pomylilam adresy 13.12.05, 13:34
      jesli tylko roxanna wyrazi zgode przesle jej paczke... jest tylko maly
      problem... bede mogla wyslac dopiero jak odbiore zasilek.... bo w tej chwili
      mam doslownie 20 złsad pozdrawiam anna
      • alutka1234 Re: mamcianatalki i roxanna1336 pomylilam adresy 13.12.05, 13:40
        masz konto? przesle ci na konto, ale wiem ze takiej malej kwoty nie mozna
        wyciagnac z banku, wobec tego wyslesz kiedy bedziesz mogla, a ja dzisiaj
        jeszcze wpalce ci na konto. Napisz na priv.,
        • mamcianatalki Re: mamcianatalki i roxanna1336 pomylilam adresy 13.12.05, 13:50
          napisalam na priv... mam nadzieje ze pieniazki z MOPS bede miec jeszcze w tym
          tygodniu do odebrania... jak odbiore zaraz wysle... mam nadzieje ze dojdzie
          przed swietamismile
          • roxanna1336 Dziewczyny:)) 13.12.05, 14:09
            Nic sie nie stało , trudno. Jak tylko dostanę paczke to prześlę do Mamci natalki, nie ma problemusmile). przepraszam ,żę sie wczesniej nie odzywałam ale dopiero wróciłam od lekarza...Poprosze o adres Mamcinatalki na privsmile)Pozdrawiam . Alutkę 1234 jestes kochana dziekuję Ci z całego sercasmile)Jesli paczka która mam przesłać nie jest mocna wielka to chetnie pokryje koszty przesyłki. Czekam na priv >>>
            • mamcianatalki Re: Dziewczyny:)) 13.12.05, 14:21
              Z tego co wiem to przypadkowo paczka ktora miała iśc do ciebie właśnie wędruje
              na moj adres.... jak tylko bedzie to możliwe przesle Ci... mam nadzieje że
              dojdzie przed świętami... pozdrawiam Anna
            • alutka1234 Re: Dziewczyny:)) 13.12.05, 14:29
              tak, Paczka do Edyty idzie do Ani,a paczka do Ani (z ciuszkami po moim malym)
              dojdzie pewnie po swietach od innej mamy, ale to juz Ania wie smile i mama ktora
              ma przeslac tez wie. Troche zagmatwane smile I dlatego ja juz sie gubie.
    • mamcianatalki Re: roxanna1336 13.12.05, 14:24
      napisz mi tylko swoj adres na priv... pozdrawiamsmile
      • roxanna1336 Re: roxanna1336 13.12.05, 14:37
        napisałam do Was na privsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka