Dodaj do ulubionych

Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku?

13.12.05, 10:14
Jestem w ciąży (hura!).Tydzień temu pewna ginekolog powiedziała,że "za
wcześnie aby tę ciążę stwierdzić".Wczoraj kolejna powiedziała,że to 7-8
tydzień.Żadna nie zleciła USG, mam zrobić "na własną rękę".
Proszę o namiary na naprawdę dobrego i w granicach zdrowego rozsądku cenowego
lekarza.
Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
      • agnieszkas72 Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 17.12.05, 23:40
        Bardzo polecam dr Doeringa,jeśli chodzi o USG,do prowadzenia ciąży dr
        Frankowska-Konopa.Przyjmuje na Chełmie,ostatnio płaciłam 50,z cytologią
        70.Doskonały fachowiec i baardzo sympatyczna.Wielu lekarzy nie zleca USG w tak
        wczesnym okresie ciąży,bo jeśli nic złego się nie dzieje można wykonać tylko 2
        badania:w 5 miesiącu,gdy najlepiej widać serce dziecka i tuż przed porodem.U dr
        Doeringa wizyta będzie dużo droższa-rk temu płaciłam 100.
        • marikaso Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 21.12.05, 16:42
          dokładnie polecam ten sam "zestaw" lekarzy. Dr. Frankowska to ciepła, miła i b.
          kompetentna osoba. Prowadziła moja ciąze. Do Doeringa chodziłam na USG. Jesli
          chodzi o USG to polecam równiez dr. Grzybowskiego (młodego)-sprzetu niema
          takiego jak Doering alejest wyjatkowo dokładny i cierpliwy.
          pozdrawiam
    • madzia8 Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 19.12.05, 13:26
      A ja polecam dr Zinkiewicza.
      Prywatnie przyjmuje w Endomedzie na Żabiance, ma USG-60 zł (również
      dopochwowe).Pracuje tez w przychodni na Przymorzu i w szpitalu na Zaspie.
      Jest konkretny, bardzo dokładny i przesympatyczny.
      Dr Frankowska-Konopa też jest bardzo przyjazna.
      O Deringu słyszałam niezbyt dobre opienie - tzn interesuje go kasa a nie
      pacjentsad
      Magda
        • kachna72 Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 21.12.05, 22:14
          ja podpisuję się pod dr Fiutowskim. I uważam, że po prostu powinnaś udać się na
          wizytę, aby się sama przekonać, czy odpowiada ci jako lekarz, który ma
          prowadzić twoją ciążę. Ja chodzę do niego od ok. 13 lat, nie miałam żadnych
          zastrzeżeń - prowadził wszystkie moje ciąże.
        • marikaso Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 20.01.06, 12:56
          teraz ma USG wiec pewnie byłaby w stanie stwierdzićwink)). W 6 tyg. przy zwykłym
          badaniu gin. na ciąze wskazywac może jedynie zsinienie szyjki i minimalne
          rozpulchnienie macicy. Macica jest wielkosci sliwki, a dzidzia ma ok. 4 mm,
          wiec tak "ręcznie" to ciężko na 100% stwierdzić-aczkolwiek u mnie dr
          Konopa "wyczuła" ciąże gdzies pomiedzy 6 a 7 tyg, którą Doering potwierdził w
          badaniu USG w 8 tyg.
          Lekarz musi Ci po prostu "podpasowac" Ja np. rodziłam u jednej z polecanych w
          tym watku gin. i nigdy, przenigdy bym nie chciała juz do niej trafić...
          Podczas ciazy zaliczyłam tez Grzybowskiego (młodego)u którego robiłam USG i
          byłam z niego b. zadowolona-jest niesamowicie dokładnywink
          pozdrawiam
    • kamila.stefanowicz Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 02.01.06, 19:06
      Ja polecam dr Wójcika. Przyjmuje prywatnie w swissmedzie i razem z meżem
      jestesmy nim zachwyceni. Historia jego pracy i dokonań przekonała nas do tego,
      aby wybrać się do niego na wizytę "przedciążową", a od czasu kiedy jestem w
      ciąży i spotykam się z nim często za każdym razem utwierdzam się w b. dobrym
      wyborze. Bierze 100pln za wizytę, ale za każdym razem robi usg więc nie trzeba
      dodatkowo nigdzie chodzić.
    • inez-sis Re: polecam 05.01.06, 15:50
      kończe medycyne i trochę znam ginekologó "od kuchni"...
      polecam Grzybowskiego(sama byłam pod jego opieką), ewentualnie
      Swiątkowska-Freud, bo są specami od usg i jeżeli z dzidzią byłoby coś nie tak
      pracują na patoligii ciąży i zawsze możesz na nich w razie czego polegać. Prais
      jest tam ordynatorem więc można też chodzić do niego, ale w pierwszej kolejności
      polecam wyżej wymienionych
      Pozdrawiam Ania i 6-cio miesięczny Antoś
    • martens8 Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 13.01.06, 15:55
      Gorąco polecam dr Martę Sokołowską. Jest ordynatorem oddziału ginekologiczno-
      położniczego szpitala na Zaspie. Przyjmuje prywatnie na Wzgórzu Mickiewicza w
      Gdańsku. Prowadziła moją ciążę i wielu moich koleżanek. Polecam
      • igda99 Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 16.01.06, 16:04
        Moje ciąże prowadził dr Grzybowski. I jestem z niego zadowolona. Prowadził też
        sporo ciąz moich koleżanek. Wszystkie mają fajne dzieci. A różnie w tych ciążach
        bywało. U Doeringa byłam na usg kiedy Grzybowski był na zwolnieniu. Może to i
        dobry fachowiec ale dwukrotnie wychodziłam z jego gabinetu z mieszanymi uczuciami.
    • mbkow Re: Jaki lekarz ginekolog w Gdańsku? 19.01.06, 17:23
      chodze z druga ciaza do dr Bockowskiego, z ktorego jestem bardzo zadowolona.
      obie ciaze sa z tych trudnych. bylam wiele razy u niego na dyzuze na klinicznej
      na np. usg za darmoche, jak dzialo sie cos nie tak albo po protsu czegos tam sie
      obawialam. nigdy nie zbagatelizowal moich obaw.
      w tej chwili wizyta w swissmedzie kosztuje 80zl, za kazdym razem jest usg.
      rodzilam u wczesniej wspomnianej pani Genowefy Halinki (prywatnie) i musze
      powiedziec, ze jest swietna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka