Dodaj do ulubionych

takie miejsce w krakowie..?

11.06.11, 21:24
no więc mamy z lubym taki ambitny plan, żeby przy pomocy rodziny i przyjaciół zorganizować catering na nasze wesele we własnym zakresie (czyli bicie 100 kotletów, pieczenie 300 babeczek..smile) lubimy to, więc będzie to dla nas wyzwaniesmile poza tym planujemy za zaproszeniach ślubnych dopisać, że zamiast kwiatów poprosimy o jakiś kawałek ciasta albo miskę sałatkismile
sama impreza weselna ma bardziej przypominać bankiet ze szwedzkim stołem niż posiadówe przy zupie i tu pojawia się pytanie - czy któraś z Was ma pomysł czy krakowskie hotele (takie nie z najwyższej półki..) dopuszczają opcję organizowania takich imprez (z własnym zaopatrzeniem?).
chodzi właśnie o to, żeby to był hotel, a nie jakaś sala do wynajęcia, bo chcielibyśmy tam od razu ulokować całą przyjezdną część gości..
no więc jak, spotkałyście się z takim problemem? a może któraś z Was miała doświadczenia z podobną imprezą?
Obserwuj wątek
    • niektorymodbija Re: takie miejsce w krakowie..? 11.06.11, 22:01
      Nie znam. Ale.. napisze o tym mysle, mam nadzieje,ze sie nie obrazisz.

Impreza skladkowa? Ok., moze byc fajnie. Ale w jakiejs niezobowiazujacej sali, w ogrodzie, w domu. Gryzie mi sie z hotelem. Raczej bym szukala dwoch roznych miejsc - noclegowego i weselnego,takiego wlasnie na luzie smile
    • zia86 Re: takie miejsce w krakowie..? 11.06.11, 22:05
      Pomysł bardzo ciekawy ale moim zdaniem żeby było ok, trzeba to zrobić w bardzo niezobowiązującym tonie. Proponowałabym nawet coś w rodzaju pikniku, garden party itd. Jeśli już sala to raczej w jakimś fajnym klimacie, miejscu które nie robi na codzień wesel(ale z odpowiednim zapleczem), np. z jakimś hotelikiem obok. Można też pomyśleć o czymś w rodzaju karczmy itd.
      --
      Nasza historia
      Nasza strona ślubna
      Mój blog z inspiracjami
      https://global.theknot.com/tickers/tt90421.aspx
    • mariolkawalczywkisielu Re: takie miejsce w krakowie..? 11.06.11, 22:21
      nie wiem, czy jakikolwiek hotel zgodzi się na imprezę ze składkowym jedzeniem=niesprawdzonego pochodzenia - Sanepid, ewentualne zatrucie i mieliby wielki problem.
      Sam pomysł fajny, może Ogród Muzeum Archeologicznego?
      Albo jakaś stodoła pod miastem/gospodarstwo agroturystyczne?

---
      https://lh6.googleusercontent.com/-5iyGLnwpq5A/TfJcTKJjNmI/AAAAAAAAB88/XoFp0if4QaY/nogis.JPG
      • kati_p Re: takie miejsce w krakowie..? 11.06.11, 23:04
        Nawet jeśli hotel się zgodzi, to weźmie taką kasę za wynajem sali, że lepiej (i mniej zachodu) będzie wziąć ich jedzenie.
        Z sanepidem bardzo słuszna uwaga. Nasz hotel nie zgodził się na wniesienie ciasta od Babci.. Pomyślcie- babcia chciała upiec swojej wnuczce ciasto na wesele.. ale nie da się.
        Z takich luźniejszych miejsc na wesele to klub Plaża, Oranżeria Pergamin, Piri piri.
        --
        https://global.theknot.com/tickers/tte0b95.aspx

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka