Dodaj do ulubionych

Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagość

26.03.12, 18:39
wyborcza.pl/56,75248,11382668,Nowe_w_slubnej_fotografii__namietnosc_i_nagosc.html
Obserwuj wątek
  • pinkmonkey Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 26.03.12, 20:24
   artykuł sponsorowany wink
  • panna_de_moll Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 26.03.12, 21:21
   Jakoś nie pomyślałam o tym, że ktoś przy okazji kręci swoje lody.
   Fotografie mnie z lekka zniesmaczyły. Z jednej strony w tle sakrament - z drugiej - na jednym zdjęciu noga zadarta jak podczas akcji, kolejne, to niemal topless i odpoczynek "po". Fotografia ŚLUBNA???

  • ylfeth Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 26.03.12, 22:00
   dla mnie te fotki (pseudoerotyczne) są równe zdjęciom z fotka.pl. Aż z nich kipi "patrzcie, jacy jesteśmy zajeeeebiści, piękni i sexowni (koniecznie przez 'x')" Takie niestety czasy, że każdy chce aspirować do bycia gwiazdą, najlepiej przez pokazanie tyłka.
   Nie mam nic przeciwko sesjom erotycznym, pod warunkiem, że są dla osobistego użytku modeli i modelek, w przeciwnym razie śmierdzi mi to tanią rozrywką.
   Z tego artykulu kilka jest ładnych, ale mało mają wspólnego ze slubem.
   • pamoz Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 10:51
    Sie podpisuje. Foty na fejsbuka jak ulal!

    Wyobrazam sobie, jak pan fotograf wystawia swoje dziela w witrynie swojego sklepu w rodzinnym miescie takiej parki. Rodzice/ tescie napewno byliby dumni.

    • brytf-anna Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 14:06
     Trochę przesada, że to ślubne... bo trzy ostatnie na pewno nie są - może autor artykułu potrzebował fotek na uzasadnienie swojej tezy i takie wybrał wink Bo sesję pokazującą uczucia, powiedzmy "erotyczną", można zrobić zawsze, i akurat dzień ślubu wydaje mi się najmniej odpowiedni wink
     Chyba, że PM umawiają się na sesję w innym terminie, i cykają trochę zdjęć w strojach ślubnych (chociaż w tym nie widzę sensu), a trochę innych, dowolnych. W końcu fotograf jest dla nich, a każda sesja fotograficzna toczy się swoim życiem. Ale to już nie są zdjęcia ślubne, chociaż wykonywane podczas sesji, która miała być ślubna... Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi smile
  • bea-luz Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 01:52
   Przy zdjęciu pani z koralami na gołym ciele i opasce na oczach czytamy: "Chyba lepiej, że fotografia ślubna ewoluuje w takim kierunku." No właśnie nie, nie lepiej ;/ Co każdy ma w albumie to jego sprawa, to oni będą oglądać to za 20 lat jak już będą ledwo pamiętać swój dzień ślubu ale twierdzenie, że ogólnie fotografowanie niemalże seksu pod ścianą czy pod mostem w Jarocinie to kierunek, w którym idzie fotografia uważam za przesadę.
   Chociaż zdjęcie pani w wodzie akurat mi się podobało.
  • 5th_element Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 08:20
   hehehe, dla zdjecia zalac nowo odmalowana kuchnie. I jeszcze sie tym chwalic. Proponuje do nastepnego podpalic chałupe, to dopiero bedzie ladny kadr.
  • zia86 Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 14:36
   Nie wiem kto pisał ten artykuł ale ta osoba nie ma pojęcia o trendach. Pomieszanie trendów, stylów itd. Mamy tutaj ładne zdjęcia plenerowe, trash the dress(też fajne), zdjęcia detali i emocji i totalnie nie w moim stylu zdjęcia "a'la noc poślubna(?)". Istnieją przedślubne sesje w których powiedzmy erotyka jest ważna ale wszystko raczej jest niedosłowne i smaczne, takie sesje to sesje buduarowe ale one nie są typowo sesjami ślubnymi. Ja nie jestem osobą związaną z religią ale razi mnie też tego typu sesja po ślubie kościelnym. Choć oczywiście każdy ma prawo do takich zdjęć jakie mu się podobają, jednak każdy rodzaj sesji może być pokazany fajnie albo nie, dlatego warto pokazywać dobre wzorce, zwłaszcza jak się jest dziennikarzem.
   • ding_yun Re: Nowe w ślubnej fotografii: namiętność i nagoś 27.03.12, 15:06
    Ostatnio kiedy sprawdzałam to KK nie napiętnował namiętności między małżonkami, więc nie przesedzałabym z tą niestosownością zdjęć erotycznych zaraz po ślubie kościelnym. Chociaż z drugiej strony nauka KK zakłada, że świeżo poślubieni są niedoświadczeni w sprawach seksu więc skąd nagle te wystudiowane pozy wink

    Zdjęcia mi się nie podobają, zero niedosłowności, zero zawoalowania. Nie pornografia, ale przaśna erotyka.

    Poza tym jeszcze jednak kwestia.... tradycyjne plenerki i statyczne ujęcia pary młodej na jakimś ładnym są coraz częściej uznawane za staromodne. A szkoda. Prawda jest taka, że nie każdy dobrze czuje się przed obiektywem. Większość tych wydumanych, tematycznych sesji, które w założeniu mają być naturalne, dynamiczne i spontaniczne wychodzi po prostu topornie, mimo ładnych plenerów, strojów, talentu fotografa etc. Nie mnie oceniać, co kto ma w swoim albumie, ale nie wierzę, że młodzi nie widzą, że niektóre ujęcia i pozy w ich wykonaniu trącą sztucznością.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka