Dodaj do ulubionych

kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam

15.10.12, 10:04
Skorzystałem z usług firmy p. Cezarego Czernego i jego żony - p. Marty, którzy to mają w swojej ofercie kilka zespołów - Abstynenci, Dobra Zabawa, Jazda bez trzymanki, Swing Trio, Wedding Band, Music Stars. Jestem zdecydowanie niezadowolony z współpracy z tymi ludźmi i nie życzę nikomu, kto planuje wesele, by musiał korzystać z ich usług. Poniżej przedstawiam swoje zastrzeżenia.
1. Na stronie kapelanawesela.pl oraz w mailu, który dostajecie po wysłaniu zapytania, znajdziecie informację, że przy podpisaniu umowy do końca miesiąca dostaną Państwo specjalny rabat. Jest to nieprawda. Informacje te są zamieszczone na stronie na stałe i jest to jedynie chwyt marketingowy, który ma przyspieszyć wpłacenie zadatku.
2. Czy wyobrażacie sobie, że przed weselem nie ma możliwości spotkania z zespołem, który będzie u Was grał i ustalenia szczegółów imprezy? W firmie p. Czernego jest to normą. Nie ma możliwości spotkania z zespołem, ale oczywiście w momencie podpisywanie umowy nikt o tym nie mówi. Z drugiej strony była to dla mnie tak oczywista sprawa, że nawet nie przyszło mi do głowy, by o to zapytać. Wszystkie tematy są załatwiane z p. Czerny, albo - co jest najchętniej preferowane - przez formularz na stronie internetowej! Nie wyobrażam sobie aby tak ważne rzeczy ustalać poprzez formularz - propozycja takiego rozwiązywania sprawy jest po prostu śmieszna i najlepiej świadczy o klasie tej firmy. Jako, że nie chciałem przystać na takie rozwiązanie - po kilku telefonach udało mi się umówić na spotkanie, jednak "organizatorzy" sprawiali wrażenie jakby było to dla nich problemem. Podczas próby kontaktu, byłem odsyłany od jednej do drugiej osoby. Problemem było ustalenie terminu spotkania, a kiedy już się to udało, spotkanie było przekładane. Dodam, że wszystko działo się kilka dni przed weselem. Z drugiej strony kilkukrotnie dzwoniła do mnie p. Beata (która podobno była dedykowana do załatwiania wszystkich spraw związanych z wystepem na naszym weselu) z prośbą o wypełnienie formularza, z tłumaczeniem, że jest to tak ważna sprawa, że nie można bez tego ruszyć! Było to tak niewiarygodne, że aż śmieszne...
3. To już moje osobiste zastrzeżenie - nie każdy musi się zgodzić:
P. Czerny podczas rozmowy zarzuca swojego rozmówcę milionem historii, które nie mają nic wspólnego z weselem. Rozmowa z nim to wtrącanie ciągłych dygresji co kilka słów, przez co spotkanie, które mogłoby trwać 30 min, trwa półtorej godziny. W swoim opowiadaniu jest na tyle zdeterminowany, że ciężko jest mu przerwać. Być może nie byłoby to dla mnie większym problemem, gdyby nie to, że w swoich opowieściach często, mówił o swoich klientach, którzy korzystali z jego usług - czyli parach młodych, które zamawiały orkiestrę na swoje wesele. Najbardziej rażące jest to w jaki sposób się o nich wyraża. Nie przebiera w słowach i dosadnie obraża ludzi, z którymi miał do czynienia. Nie będę przytaczał tutaj obraźliwych epitetów, jakimi potrafił określać młodych i ich rodziców, bo nie w tym rzecz, jednak pokazuje to jednoznacznie jaki stosunek p. Czerny ma do swoich zleceniodawców. Ciekawy jestem jakie wrażenia mieli ludzie, o których p. Czarek się tak "ciepło" wyrażał. Zresztą podobnie wyrażał się o klientach swojej drugiej firmy - Kraftmann, współpracownikach i innych ludziach. Zdecydowanie nie wpływa to pozytywnie na jego wizerunek. Po kilku rozmowach chętnie zrezygnowałbym z tej firmy, jednak zapłaciliśmy już zadatek, więc musieliśmy brnąć w to dalej.
Podsumowując - sposób załatwania spraw oraz organizacja wszystkich spraw przez firmę Państwa Czernych (co w zasadzie sprowadza się głównie do p. Czarka) pozostawia wiele do życzenia. Po wpłaceniu zadatku mają gdzieś swoich klientów i umówienie spotkania jest dla nich dużym problemem. Nie ma mowy o spotkaniu z zespołem - co jest o tyle dziwne, że już na samym weselu gdy zapytałem o to zespół - muzycy nie widzieli żadnego problemu. Powody, którymi sie kieruje p. Czarek są mi nieznane. Załatwianie spraw z tą firmą kosztuje duzo nerwów i stresu. Do Was należy decyzja czy chcecie się godzić na taki sposób.
Na koniec dodam tylko, że orkiestra na weselu spisała się dobrze, poza kilkoma szczegółami, które wynikały z braku porozumienia pomiędzy zespołem a Panem Czernym. Wszystkiego tego dałoby się uniknąć, gdybym mógł plan działania ustalać bezpośrednio z muzykami, a nie przez pośredników.
Skorzystajcie z mojego doświadczenia i bądźcie rozsądni w wybieraniu zespołu, który będzie Wam towarzyszył w tym ważnym dniu!
Powodzenia!
Obserwuj wątek
  • klaudia.nowosinska Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 15.10.12, 15:21
   Panikarz jesteś i tyle. Zespół zagrał? Zagrał. Goście się bawili? Bawili. Kasa się zgadzała? Pewnie tak. To o co kaman? A że nie dostałeś rabatu, to miej pretensje do siebie, trzeba walczyć o swoje. Zdumiewa mnie, jak mało jest wątków ludzi zadowolonych ze swoich zespołów, kamerzystów, sal weselnych (pomijam kryptoreklamę), ale odradzających, przestrzegających, z coraz bardziej błahych powodów multum.
   • panmlody12 Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 15.10.12, 22:44
    Klaudia, nie wiem jaki jest cel Twojego posta... opierasz się na jakichś domysłach, oceniasz mnie nie mając pojęcia kim jestem, natomiast ja podaję konkretne przykłady z współpracy z daną firmą... jeśli ktoś ma ochotę organizować swoje wesele w ten sposób, to przecież mu nie zabraniam... ja bym tego nigdyu nie powtórzył... poza tym nie uważam powodów, które wymieniłem za błahe...
    Przy okazji organizacji wesela akurat jest dużo rzeczy do załatwienia i miałem kontakt naprawdę z wieloma osobami i firmami. I mogę powiedzieć, że z każdej\ każdego byłem zadowolony, poza tym jednym wyjątkiem. Dlatego włąśnie o tym piszę.
   • pete14 Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 23.04.19, 04:44
    A tu odpowiedź Pana Czernego który porzucił disco polo na rzecz branży AV i firmy Kraftmann smile
  • marc.in.x Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 17.10.12, 13:14
   Niestety tez miałem okazję korzystać z tej kapeli i mogę tylko przyznać rację prawie w każdej tutaj poruszonej kwestii. Od siebie dodam jeszcze tylko, że skład orkiestry został zmieniony bez żadnej konsultacji z nami... organizacja przez kapelanawesela.pl to jedna wielka katastrofa...
   • pete14 Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 23.04.19, 04:46
    Bo wszystkim zawiaduje pan Czerny który wystarczająco się ubabrał w temacie wesel i robi teraz za fachowca od audio video. Nowa firma pokroju tej od wesel to kraftmann ul. Maryli 19
  • kapelanawesela Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 04.11.12, 20:10
   Witam!!!
   Trafiłem na ten wątek szukając opinii o zespole, w którym gram, a nazywa się właśnie tak samo jak ten zespół o którym tutaj mowa i chciałem zapewnić moich przyszłych klientów, że opinie tu wygłoszone - nie dotyczą / nie są napisane o zespole, w którym gram. Skąd pewność? Po kolei:
   1. W jednym z wątków napisane jest o tym zespole:
   "wiem, że zespołów o tej nazwie jest kilka, ale chodzi o taki, co ma do wyboru
   trzy składy (jest jeszcze family band i swing trio)"

   Zespół, w którym gram ma jeden skład.
   Jesteśmy zespołem grającym w 100% "na żywo" i nie używamy podkładów czy pół-playbacków (ŻADNEJ ŚCIEMY - MY GRAMY I ŚPIEWAMY).
   W zespole jest pięć osób, instrumenty na których gramy to:
   - gitara elektryczna,
   - instrumenty klawiszowe,
   - gitara basowa,
   - perkusja,
   - akordeony,
   - gitara akustyczna,
   - śpiewa wokalistka (która jest też wodzirejem) oraz
   - wokalista.

   2. Osoby z tego zespołu wymienione są z imienia:
   p. Marzena, p. Czarek i p. Włodek. i osoby wymienione "na zastępstwo"

   W zespole w którym ja gram są: Kinga, Marcin, Andrzej, Arek, Robert.
   -----------------------------------------------------------------------------
   Zaś insynuacje jakoby była w tym temacie mowa o innym zespole o tej nazwie (na przykład naszym) jest bezcelowa. Osoby zostały wymienione z imion.
   -----------------------------------------------------------------------------
   Zaś co do zespołu KAPELA NA WESELA, o którym jest ten wątek, nie znam, nie słyszałem więc nie oceniam.

   pozdrawiam
   Marcin Machałowski
   z zespołu
   KAPELA NA WESELA
   p.s. adres naszej strony podaję po to by czytający mogli wiedzieć o kogo chodzi (proszę o nieusuwanie linku czy postu)
   nasza strona to www.kapelanawesela.republika.pl
  • gazeta_mi_placi Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 06.11.12, 19:03
   Obecnie w miejskich kręgach odchodzi się od wynajmowania kapeli na wesela, zamiast tego wynajmuje się dj-a.
   • picassomgi Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 08.11.12, 15:29
    gazeta_mi_placi napisała:

    > Obecnie w miejskich kręgach odchodzi się od wynajmowania kapeli na wesela, zami
    > ast tego wynajmuje się dj-a.


    Taaak ?

    smile
  • hanna90 Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 07.08.13, 12:59
   Witam
   Z uwagi na fakt iż zespołów muzycznych o podobnej nazwie jest wiele to w tym miejscu chcę tylko napisać iż nasz zespół kapela-na-wesele.pl nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionym zespołem choć mamy podobny adres internetowy. Pozdrawiam i zapraszam
  • amelia_snar Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 07.08.13, 21:19
   Dlatego my wzięliśmy poleconego dj-a. Kiedy szukaliśmy sali weselnej, spytaliśmy jednej z osób pracujących w jednym z domów weselnych o sprawdzonych muzyków - też na początku poszukiwaliśmy zespołu. Dostaliśmy listę zespołów oraz dj-ów sprawdzonych oraz... tych których lepiej omijać z daleka. Jest to świetny sposób. Nam się sprawdził i jesteśmy bardzo zadowoleni.
   • pablita Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 07.08.13, 22:46
    Tak tak, lista sprawdzonych, czyli tych co płacą lokalowi działkę i nie sprawdzonych, czyli tych co nie płacą. Ludzie gdzie Wy żyjecie ?
  • pete14 Re: kapelanawesela.pl - zdecydowanie odradzam 23.04.19, 04:40
   Ten pan znany jest z tego że oszukuje
   Posiada też firmę Kraftmann na ul. Maryli 19
   Wystarczy poczytać opinie Google
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka