Dodaj do ulubionych

akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o info!

03.03.05, 12:02
Dziewczyny, czy któraś z was brała udział w kursach tańca dla narzeczonych w
akademii tańca w PKiN? Jeśli tak - podzielcie się wrażeniami. Myślałam o
kursie "dlka narzeczonych" - 2 razy w tygodniu, ale trwa tylko miesiąc. Czy
rzeczywiście już po miesiącu są efekty? Nie jestem na tyle naiwna , żeby
myśleć , że będziemy wygrywać turnieje, ale oni obiecują , że nauczą kilku
tańców. Coś mi się nie chce w to wierzyć, a kurs jest drogi. Ale może jestem
małej wiary. Jeśli ktoś wie - napiszcie. (na forum albo na adres:
pepperann@gazeta.pl Dzięki!
Obserwuj wątek
    • Gość: Maggg Re: akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o IP: 194.246.124.* 03.03.05, 12:49
      chodzimy do tej szkoły na kurs tanca, ale nie dla narzeczonych, tylko na taki
      zwykły, raz w tygodniu. Chodzimy od 4 miesiecy i teraz juz tańczymy całkiem
      fajnie. Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni, ale jak sobie przypomnę to po
      miesiącu nie umieliśmy własciwie jeszcze nic, ale to w sumie były tylko 4
      zajecia a nie 8. Szkoła jest fajna, ale wydaje mi sie, ze przez miesiąc nie
      dacie rady nauczyć się kilku tańców w takim stopniu, żeby swobodnie potem
      zatańczyc. Ja bym raczej poszła na indywidualne lekcje tylko np. na walca. Ale
      to tez zależy czy umiecie razem tańczyć czy nie smile Szkołe polecam, ale moze
      najpierw idzcie na próbe na jedną lekcje zobaczyc czy Wam sie podoba i jak wam
      idzie. Pozdrawiam
      • Gość: Ell Re: akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.05, 15:25
        my chodzimy do szkoły zbyszka wardyńskiego, ul. polna - na zwykły kurs, można
        przychodzić 3 razy w tygodniu w cenie, po miesiącu nic tak naprawdę nie
        umieliśmy ...
        Pan Zyszek bardzo się stara, jedyny minus to warunki i dużo par, ale podobnież
        po 3 miesiącach zostają tylko wytrwali, my chcemy chodzić do końca czerwca -
        wydaje nam się, że jest to minimum aby tańczyć wszystko z "lekkością"
        w tej chwili kończymy drugi miesiąc - uczą na raz kilka tańców: sambę, walca,
        walczyka, rock and rolla, fokstrota
    • catala Re: akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o 03.03.05, 23:30
      Ta szkoła w Proximie nazywa się Egurrola Studio Dance. Rzeczywiście bardzo
      fajne zajęcia, można się naprawdę dużo nauczyć. Wiem, bo sama tam chodzę i
      jestem bardzo zadowolona, a dodam, ze nie jest to mój pierwszy kurs. Znajomi
      chodzili do Sulewskich na kurs dla narzeczonych i nauczyli się tylko kroków
      podstawowych, więc to trochę mało... Śmiesznie wyglądało jak na weselu
      odliczali kiedy rozpocząć smile
    • Gość: Agnieszka Re: akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 13:29
      Chodziliśmy kilka lat temu na zwykły kurs przez 3 miesiące i było super - sporo
      się nauczyliśmy, ale potem nie było okazji ani chodzić, ani tańczyć, więc przed
      ślubem poszliśmy na taki właśnie kurs dla narzeczonych. Jedyny minus to za dużo
      par (może trzba jakieś naciski wywyierać aby rozbili towarzystwo na dwa kursy o
      różnych porach. Nauczyliśmy się, a może przypomieliśmy sobie dużo i na pewno
      nauczyliśmy się walca. Myśleliśmy o jakichś lekcjach indywidulanych przed samym
      ślubem, ale okazały się zbędne. Sulińskich ogólnie polecam, zawsze trafialiśmy
      tam na fajnych prowadzących, raz tylko na zastępstwo przyszedł pan, który
      zapomiał, że my tam jesteśmy dla przyjemności i nie szykujemy się a konkurs i
      pokrzykiwać na nas nie należy.
    • pepperann Re: akademia tańca Sulewskich w Wawie - proszę o 04.03.05, 15:23
      Ten kurs dla narzeczonych kosztuje 190 złotych za osobę za osiem zajęć.
      Wielkie dzięki. Postanowiliśy się zapisać teraz na taki kurs, ale nie
      oczekiwać, że nauczymy się tyle ile chcemy, więc potem może jakiś nowy kurs -
      tam, albo gdzie indziej. Dziękuję za info o fajnej szkole w Proximie. Może
      komuś się przyda, ale dla mnie - okropnie daleko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka