Dodaj do ulubionych

Demetrios - suknie slubne - opinie

13.01.06, 21:29
Dziewczyny, chcialabym prosic Was o pomoc. W tym roku biorę ślub we wrzesniu
i jestem na etapie poszukiwania sukni slubnej. Obkupiłam się w gazety slubne
i wstepnie bardzo spodobała mi się jedna suknia właśnie z kolekcji Demetrios.
Niestety ta firma w Łodzi swojego salonu nie ma, najbliżej mam do warszawy.
Zanim się zdecyduje jechac to chetnie przeczytałabym jakie są Wasze opinie o
sukniach tej firmy, czy są drogie i czy na żywo mogę się spodziewac takich
sukien ładnych jak na zdjęciu? Taka wyprawa do Warszawy to wydatek i jeśli
się nie opłaca to wolałabym go uniknąc ale jeśli Wasze opinie będą takie, że
warto to sie skuszę smile)
Z góry dziękuję wszystkim chętnym do pomocy za odpowiedz. Pozdrawiam
serdecznie
Anka
Obserwuj wątek
    • lanka_cathar Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 13.01.06, 22:09
      Na listopadowych targach w PKiN bardzo rozczarował mnie jeden model sukni
      Demetriosa. Jednak ostatnio widziałam zdjęcia dziewczyny w identycznej sukni i
      wyglądała dużo lepiej. 21 stycznia idę na przymiarki sukni m.in. tej firmy,
      więc będę mogła powiedzieć coś więcej. Prawda jest taka, że trzeba mierzyć.
      Inaczej wygląda na manekinie (w PKiN), inaczej na anorektycznej modelce (jest
      za duża), a inaczej będzie wyglądała na Tobie. Z Łodzi do Warszawy nie ma aż
      tak strasznie daleko, więc wejdź na stronę www.susanblanche.com lub
      www.susanlabo.pl i umów się na spotkanie. Salony są obok siebie, ale raczej w
      jeden dzień ciężko je załatwić na raz, chyba, że masz jeden konkretny model na
      oku.
        • evelisia Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 00:22
          ja kilka dni temu wplacilam zaliczke wlasnie za sukienke demetriosa
          www.susanblanche.com/suknie_slubne.php?id=20&numer=7099&zdjecie=7099.jpg
          jestem b. zadowolona i sukienka w rzeczywistosci podoba mi sie bardziej niz na
          zdjeciach. susan blanche i susan labo to nir to samo smile
              • martacqs Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 12:52
                evelisia: Częstochowa. Sukienka wpadła mi w oko podczas przeglądania zdjęc w
                internecie, poszłam przymierzyć do salonu i nadal mi sie podobała - taka
                zwienna a do tego ma ładna góre (żle wyglądam w gorsetach). Zastanawiam się
                tylko jak będzie się w niej tańczyć i jak będzie wyglądac z podpietym trenem,
                żebyśmy się za bardzo nie umęczyły... A ty z jakiego miasta jesteś?
                • evelisia Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 13:29
                  martacqs : ja jestem z bialegostoku. u mnie w salonie wyglada to w ten sposob,
                  ze jezeli podoba ci sie model, ktorego nie ma w salonie to moga ci go
                  sprowadzic z warszawy za 50pln. oplaca sie, bo dojazd wychodzi wiecej (do
                  wawy). moja sukienka jest bardzo wygodna, bardzo lekka, prawie nie czulam ze
                  mialam ja na sobie. tak mi sie spodobala, ze nie chcialam jej zdejmowac smile do
                  tanca jet dobra, poniewaz nie krepuje ruchow. natomiast jest dosc szeroka i mam
                  nadzieje, ze moj mezczyzna nie bedzie musial stac daleko ode mnie suspicious
                  • martacqs Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 13:32
                    evelisia: Chyba nie będzie musiał stać daleko, bo sukienka mimo że rozszerzana
                    nie jest na kole. Powiedz mi jeszcze czy myśłałas już o welonie do niej? Bo ja
                    kiedys (nie wiedząć ze zdecyduję się własnie na ten model) wymysliłam sobie
                    dłuuugi welon do samej ziemi, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości, bo nie wiem
                    czy ejst sens przysłaniąc te falbany, przeciez one są największa ozdobą... Poza
                    tym taki długi welon to chyba musi być dłuższy niż tren?
                    • evelisia Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 13:45
                      martacqs : u mnie halka jest na kole, ale nie wiem czy sie bede ja miala, bo
                      bez halki tez wyglada ok i jest wezsza smile mierzylam welony, ale absolutnie nie
                      pasuja do mojego modelu. sukienka jest tak ozdobiona ( na zdjeciu nie widac,
                      ale dol jest caly w krysztalkach ), ze kazdy dodatek sprawia ze jest za
                      bogato. tak wiec nie bedzie welonu, rekawiczek, nawet chyba nic na szyje. mysle
                      o dlugich krysztalkowych kolczykach i jakims kwiatuszku we wlosy. twoja
                      sukienka ma bardzo piekny kroj i szkoda zaslaniac ja takim dlugim welonem.
                      poprzymierzaj w salonie rozne dlugosci albo pomysl o jakiejs delikatnej ozdobie
                      we wlosy
    • a1ma Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 12:57
      Dziewczyny mają rację, do W-wy nie jest aż tak daleko, a trzeba mierzyć. Umów
      się tylko wcześniej, zaznaczając, o które modele Ci chodzi, żebyś nie jechała
      na próżno.
      A co do Demetrios, mnie urzekł ten model:
      www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=41&osCsid=d4b315f2173439384ed62b99725c06c0
      I też wybiorę się za kilka tygodni na pierwszą przymiarkę wink
      A o który konkretnie model Ci chodzi?
        • keinegrenzen Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 21:23
          TYch salonów jest w Polsce kilkanaście i nie trzeba koniecznie gnać do Wa-wy.
          WSzystkie adresy salonów powinny być w Modzie na Ślub albo podobnej gazecie.
          Teraz nazywa się to cieć Lisa Ferrera. Susan Labo to zupełnie co innego i oni
          nie mają Demetriosów.
      • anka_lodz Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 21:52
        Mi podoba się suknia:
        www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=42&osCsid=d4b315f2173439384ed62b99725c06c0
        i jeszcze ta:
        www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=14&osCsid=d4b315f2173439384ed62b99725c06c0
        Troche rózne od siebie ale bardzo, bardzo mi się podobają smile) Teraz tez bardzo
        mi się spodobała ta która Ty wybrałaś smile
        W poniedziałek dzwonię i się umawiam do salonu smile)
        • a1ma Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 14.01.06, 21:59
          Tak będzie najlepiej - przyjechać, przymierzyć, od razu będziesz wiedziała, w
          czym Ci dobrze.
          A z tego co czytałam, LisaFerrera ofertuje bardzo korzystny system sprzedaży
          ratalnej lub wypożyczenia, co mnie do nich przekonuje wink
        • dagafa Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 15.01.06, 15:54
          wczoraj mierzylam kilka sukien z ich salonu. plus salonu to brak ludzi, pusto
          cicho zajmuja sie tylko toba. Aniu w tym tyg nie warto jeszcze jechac bo
          dopiero pod koniec miesiaca na poczatku wchodza nowe kolekcje. suknia ktora
          wskazalas jest z tej nowej kolekcji i jeszcze jej nie bedzie w salnie. a z
          takimi rekawami to zastanow sie, bedziesz miala brudne od wlozenia przez
          przypadek do saltki, ladna ale nie praktyczna.
          salon jeden jest na osiedlu Górce - duzy wyborale poczekaj jeszcze troche na
          nowa kolekcje.
          pozdrawiam,
          Agata
          • anka_lodz Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 15.01.06, 21:19
            Masz rację, że ta rękawami może być problematyczna, mi się spodobała bo mam
            podobne włosy do modelki na zdjęciu i wymyśliłam sobie, ze moge podobnie
            wyglądać smile Ale jeszcze się zastanwoię. Bo ta druga ma odkryte ramiona, w sumie
            mi to nie przeszkadza ale już widzę wyraz twarzy teściowej w kościele... a
            narzutek nie znosze. Chociaż w sumie nie wiadomo jaki będzie wrzesień a w
            kościele może być chłodno.
            • korridda Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 16.01.06, 00:24
              Mi też podoba się Demetios ale tylko niektóre modele. Ja wybrałam
              www.susanblanche.com/suknie_slubne.php?id=5&numer=3047&zdjecie=3047.jpg.
              Świetnie leży i ładnie podkreśla talię. Twoje sukienki też są ładne,
              szczególnie ta z odkrytymi ramionami smile. Nie przejmuj się tym za bardzo, mozna
              je zawsze przykryć (welon lub bolerko).
              Co do salonu w Warszawie to mam pewne zastrzeżenia. Byłam na targach w
              listopadzie i rozmawiałam z panem z salonu, który zapewniał mnie, że te modele
              które mi się podobały będą najpóźniej za dwa tygodnie w salonie. Pojechałam tam
              po miesiącu i okazało się, że jeszcze nic nie ma! Ostatecznie pewnie suknię
              kupię w Poznaniu. Jeśli więc się chcesz wybrać do Warszawy to radzę Ci dobrze
              się dopytać czy Twój model RZECZYWIŚCIE jest na miejscu.
      • filar_zf Re: Demetrios - suknie slubne - opinie 16.01.06, 12:36
        Mi ogromnie podoba się sukienka z kolekci Demetrios Special nr 823. Jest
        piękna, ale nie wiem jak będę w niej wyglądała i czy tren jest podpinany. W
        ogóle cała kolekcja bardzo mi się podoba. Na razie się nie wybieram, boślub
        dopiero na wiosnę 2007, ale nie zaszkodzi już się rozglądać smile pozdrawiam i
        życzę szczęścia

Zuza
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka