Dodaj do ulubionych

buty: zakryte czy sandałki???

30.06.06, 17:38
Błagam doradzcie! Ślub w sierpniu...pasuje założyc ładne sandałki z odkrytymi
palcami i bez rajstop????
Może któraś z Was tak była...proszę o odpowiedź
Obserwuj wątek
    • malinoweciacho Re: buty: zakryte czy sandałki??? 30.06.06, 17:41
      Moim zdaniem nie wypada na tak elegancka okazje wystepowac w bosych stopach do
      tego w sandalkach. Zaloz buty kryte z przodu i z tylu, paseczek wokol kostki,
      nie bedzie zle. Bralam slub w tym miesiacu i absolutnie nie bylo mi za cieplo.
      To troche tak jakby pan mlody zalozyl koszule na krotki rekaw... Po prostu nie
      i juz.
    • 1moni11 Re: buty: zakryte czy sandałki??? 30.06.06, 17:58
      Załóż takie, jak Tobie odpowiadają. Ja kupiłam sobie z zakrytymi palcami, piętą
      i paseczkiem dookoła kostki. Ale widziałam panny młode w sandałkach i też z
      tego powodu nikomu nic się nie stało wink) Jezeli podobają się Tobie sandałki -
      to kup sobie smile
      • trusia29 Re: buty: zakryte czy sandałki??? 30.06.06, 22:04
        no ja tez bialych i ecru nie lubie i za nic nie chcialam zalozyć na wlasny
        slub! nawet się wymądrzałam na ten temat na forumsmile)) a na koniec zalożyłam
        ecru, bo jak przymierzylam sukienkę z róznymi "naturalnymi" odceniami rajstop i
        butami ecru to marnie to wyglądało... a kupilam takie najzwyklejsze za 4,5 zł
        (nawet chcialam jakieś "firmowe" ale w piątak pzred slubem o 20 to niebyt duzy
        wybór mialam) i bardzo ładne byly, cieniutkie, tak,ze malo w ogóle było je widać
    • loli2222 Re: buty: zakryte czy sandałki??? 03.07.06, 15:34
      A niby czemu nie pasują? Wszystko zależy od sukienki, a nie jakichs dziwacznych
      przesądów.
      Ja miałam pod koniec sierpnia ślub i założyłam sandałki, bo lubie i kapitalnie
      pasowały do mojej sukienki w kolorze beżowym z dodatkiem, stylizowanej na
      starą, koronki.
      Sandałki też są eleganckie, tylko trzeba wytropić w sklepach smile
      A co do rajstop: przy wyborze sandałków sa wręcz niewskazane.
    • mrowka05052007 Re: buty: zakryte czy sandałki??? 03.07.06, 15:49
      Moim zdaniem sandałki nie bardzo pasują na taka okazję - dlatego osobiście
      raczej się na nie nie zdecyduję. Ale rozważam opcję: zakryte palce - odkryta
      pięta chocuiaz do pewnego momentu te takiej myśli nie dopuszczałam.
      Ale... Jeśli tylko Ty będziesz sie dobrze czuła zakładając sandałki - to śmiało!

Sama również widziałam Panne Młoda w sandałkach i wcale nie wygladało to tak
      źle jak piszą diewczyny. Tak naprawdę to butków w ogóle nie było widac spod
      sukni. A mimo wszystko ... jakoś nie jestem przekonana

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka