Dodaj do ulubionych

Od kiedy przygotowania???

07.08.06, 18:43
sluchajcie dziewczyny ja sie rozplywam jak wchodze na to forum bo ja mam
dosyc daleko jeszcze do tego ale wiem , ze tutaj mi pomozecie.
Heheh ja sie za 4 miesiace zareczam dopiero a slub pewnie w sierpniu 2008 juz
duzo razem przezylismy smile od stycznia bedzie poltora roku w jakim miesiacu
zaczac rezerwowac...dodam ze jest malo lokali w naszym Tarnowie dwa calkiem
odpadaja zostaja 3 a w sierpniu duzo wesel strasznie!!! pomozcie od kiedy i
od czego zaczac od liczny gosci..??a potem sala pomozcie z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • olaczesak Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 19:02
      Siostra kolezanki wychodzi za maz w ta sobote ale nie bardzo wiem kiedy oni
      zaczeli rozgladac sie za sala. Napewno wczesnie bo pracuja za granica a w
      Polsce sa dosc rzadko. Wiem ze mieli spory problem ze znalezieniem czegos na 80
      osob z hotelem ale w koncu wybrali Porabke Uszewska. Jesli chcesz zapytam ta
      kolezanke,moze zdaze do jutra bo w srode juz wyjezdzaja do Polski. pozdrawiam
      ola.
      • nenulka21 Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 19:22
        ok dzieki wielkie...ja narazie mam wielki metlik bo troche sie boje nie wiem co
        wybrac narazie ogladamy same tak mniej wiecej zeby sie zoorientowac ktora na
        ile gosci ale sadze ze w styczniu do marca gdzies trzeba bedzie rezerwowac a
        zareczyny w Boze narodzeniesmile
        • ziel_lona Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 20:00
          Ja sie zareczylam dopiero co ( 2 tygodnie)
          a slub bierzemy w sierpniu za rok
          Na razie znalalam to forum i czytam z wypiekami na uszach
          choc to jeszcze tak daleko smile
          Ale co tam - najwazniejsze ze mi to sprawia przyjemnosc smile

Na razie gonie przyszlego meza zeby zalatwial sale !!!!! Bo ponoc z tym
          najwieksze hece i rok wczesniej wcale nie jest "za wczesnie" !!!! (sic!)
          Ponoc niektore sa zarazerwowane na 2008 rok, hmmm smile
          • nenulka21 Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 20:04
            hehehehe no to mam z glowy spanie ;p hehehe tz wiesz jakies tam specjalne sale
            nie iadomo jakie moga byc zarezerwowane my wlasnie chcemy w palacyku takim na
            200 osob robia maja park jest slicznie ale wlasnie wydaje mi sie ze tam predzej
            bedzie wolne niz w takich zwyklych lokalach bo tam duzo ludzi a tam gdzie my
            chcemy to jest 15 km od naszego miasta..buska pozdrawiam
            • wegierka111 Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 20:14
              Sierpien 2006 to naprawdę ostatni dzwonek na rozpoczęscie przygotowań na rok
              2010 czy nawet 2011. Jesli masz miec slub w 2008 to niestety - przykro mi moja
              droga, ale obudzilas sie z ręką w nocniku. Nie ma szans na krolewskie wesele.
              Zostaje najwyżej remiza ale i to nie pewne smile
              • ziel_lona Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 20:24
                wegierka111
                smilesmilesmile mysle ze stanowczo przesadzasz smile i nie potzrebnie "straszysz"
                dziewczyne
                ja uwazam to za paranoje planowc 10 lat do przodu slub smilesmilesmile
                mysle ze rok (1,5) to optymalny czas na najtrudniEjsze rzeczy - sale balowa-
                taka zeby odpowiadala naszym wymaganiom smile
                Sukni spokojnie poszukam na spokojnie teraz , na powaznie po nowym roku i nie
                zamierzam poddac sie histerii i panice ze "za pozno" smile
                Nie róbmy scen - to nie lot w kosmos gdzie piec lat na przod sa przymiarki i
                testy big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

ps. moja kolezanka znalazla bardzo fajny chotelik z ładna sala balowa 2
                miesiace temu
                termin slubu - polowa wrzesnia tego roku smile fakt ze miala troszke szczescia ale
                jak widac mozna smile
      • nenulka21 Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 21:31
        mowie wlasnie o tym pałacyku ze tam chcemy robic i nie wiem jak mam na to
        patrzec...ze palacyk elegancko wiec trzeba wczesniej czy moze...palacyk wiec
        spoko nikt sie tam nie pcha.....nie wiem po co mnie wegierka straszy ja sie
        teraz na spokojnie pytam zeby wiedziec...od kiedy mam zaczac bo mam tez inne
        sprawy na glowie nie tylko wesele i musze sobie spokojnie poukladac smile)) ja
        wiem co to znaczy slub bo u kolezanki bylam swiadkiem ale pytam sie z
        doswiadczenia...ile czas srednio wam potrzeba..dlatego sie pytam
      • nenulka21 Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 21:36
        Ola a powiedz mi jak tam jest w srodku bo ja widzialam na stronce ale to chyba
        jakies stare zdjecia hehe bo na zdjeciach jeszcze taka stara cola w buutelkach
        takich nie z etykieta tylko malowane butelki heheh pamietasz jak takie byly
        heheh ;p dlatego chcialabym wiedziec jak tam mniej wiecej w srodku jest
        • olaczesak Re: Od kiedy przygotowania??? 07.08.06, 22:33
          Wiesz ja tam nigdy nie bylam ale kolezanka z okolic i ona mowila ze bardzo
          ladne wnetrza ale na malopolski forum weselnym mozesz poczytac, tam jest wiecej
          komentarzy.Pozatym jesli podoba ci sie w Janowicach to zobacz tez na Palac w
          Paszkowce.
      • nenulka21 Re: Od kiedy przygotowania??? 09.08.06, 18:30
        chwilka chwilka czy ja gdzies napisałam..ze chce teraz zaczac ja sie pytam od
        kiedy zaczac wszyscy mi pisza ze za wczesnie 2 lata ale ja bron Boze nie chce
        teraz zaczynac!!! ja sie pytamco kiedy sie zalatwia mniej wiecej!!!?? moze jak
        teraz napisalam to juz troche jasniej bedzie z gory wielkie dzieki
        • beata2802 Re: Od kiedy przygotowania??? 10.08.06, 08:47
          Jak będzie 13 miesięcy przed ślubem, to zarezerwujcie salę i kościół. Wtedy nie
          będzie problemu, ze juz zajęte, a potem mogą już być problemy, bo wszyscy
          rezerwują na rok przed slubem smile
          A reszta potem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka