Dodaj do ulubionych

Pszczyna, Tychy, Kobiór...i wsie w okolicy...:-)

26.02.07, 10:15
Gdzie można zrobić wesele w wyżej wymienionych miejscowościach albo w okolicy?
Od razu napiszę, że odpada Zameczek w Promnicach. Mogą być restauracje albo
sale w Domach Działkowca czy Strażnice. Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • videobeta Re: Pszczyna, Tychy, Kobiór...i wsie w okolicy... 26.02.07, 13:09
      W Pszczynie: Dama Pik
      W Ćwiklicach: Karczma Pod Jemiołą
      W Kobiórze: Pod Sikorką, MDK,
      We Wyrach: Dworek
      W Gostyni: Gostyniec
      W Tychach: ELITA, Colloseum, U Przewoźnika, Paprotka, Wrzos, Polonez, Polonez
      Książęcy, Rapsodia, Romanza, Roma, Wiedeńska, Wenecja,Katarzynka, Gołębnik,
      W Katowicach Kostuchnie: KIM, Victoria,
      W Mikołowie: Niken

POZDRAWIAM.
      Marcus z Tychów.
      videobeta.com/
      • dlamoniczki Re: Pszczyna, Tychy, Kobiór...i wsie w okolicy... 26.02.07, 18:09
        To zależy, co Cię interesuje, bo sal weselnych w remizach jest w tych okolicach
        sporo, trudniej znaleźć miejsca o charakterze bardziej restauracyjnym.

Remizę/ośrodek kultury z salą weselną znajdziesz praktycznie w każdej okolicznej
        wsi, jak np. wspomniany wcześniej Suszec (GOK-Gminny Ośrodek Kultury i remiza w
        Rudziczce), Pawłowice, Warszowice (duża sala), Mizerów, Kryry itp. Słyszałam, że
        jest też sala w domu kultury a Pawłowicach, ale nie widziałam...

W okolicach znajdują się poza tym:
        Dwór Szczepańskich w Orzeszu-Woszczycach www.dsw.com.pl
        Gościniec Zamkowy z Kończycach (to już w stronę Cieszyna) www.zamek.olzanet.pl
        Cyprianówka w Warszowicach www.cyprianowka.pl

Poniżej załączam linki z pszczyńskiego serwisu:
        www.rozrywka.pless.pl/index.php?page=biznes&subpage=showsubtrade&showin=&stid=66
        www.wesele.pless.pl/
        Poza tym jeszcze coś da się znaleźć w Żorach, jak np. Wenecja, Bies+Bies
        kawiarnia, Rojanka.

Ja akurat nie organizuję wesela w żadnej z tych sal, ale w kilku miejscach byłam
        bądź na weselu bądź tylko oglądać, więc jeśli będziesz zainteresowana, to mogę
        napisać więcej. Mam też zdjęcia z Cyprianówki i Sali w remizie w Mizerowie.

Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka