Dodaj do ulubionych

kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i noc...

05.04.07, 09:00
...pślubną?

Na ślub i wesele z bielizny zakładam tylko stringi, natomiast na noc
poślubną...jeszcze nie mam pomysłu smile Podobają mi się "tradycyjne" pasy do
pończoch wink))
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 09:12
      Doszłam do wniosku, że nie ma sensu... Wrócimy nad ranem do pokoju, natychmiast
      zdejmę nieświeżą już bieliznę i suknię i pójdę pod prysznic.. A po kąpieli
      pewnie zawinę się w ręcznik i padnę na łóżko, już to widzę jak wtedy zakładam
      pas do pończoch.. Na pewno nie będę miała siły ani ochoty na ubieranie się,
      żeby za moment znowu się rozebraćwink
      • paola_23 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:26
        Pogadamy jak będziecie po! U nas było tak, że wróciliśmy wykończeni o 5 do
        pokoju i jeszcze mieliśmy siły i chęci! -
    • lubna Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 09:19
      Nic nie kupuję dodatkowego poza białą, cudownie wygodną bielizną pod suknię.
      Nie wyobrażam sobie po powrocie do pokoju jeszcze jakiegoś przebierania big_grin
      • little-jo Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:15
        lubna napisała:

> Nic nie kupuję dodatkowego poza białą, cudownie wygodną bielizną pod suknię.
        > Nie wyobrażam sobie po powrocie do pokoju jeszcze jakiegoś przebierania big_grin

Masz już tą bieliznę? Pytam, bo jestem ciekawa. która jest taka wygodna.
        • lubna Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 12:26
          Mam, już nawet suknia prawie gotowa smile Moja cudowna bielizna to nie
          komplet, tylko gładki stanik z triumpha - nie kupuję nigdy tak drogiej
          bielizny, ale potrzebowałam stanika z silikonowymi cienkimi paskami
          pod biustem i triumphowy okazał się idealny, i pieknie układa mi piersi smile
          Jest też bardzo wygodny, chodziłam w nim wczoraj przed i po przymiarce
          sukni i jestem bardzo zadowolona. To najlpszy stanik jaki mam wink
          Do tego mam gładkie, białe, najprostsze na świecie majtki żadne
          tam firmowe. Wczoraj się ubrałam w mój nader skromny zestaw i uznałam,
          że wyglądam ślicznie wink
    • maga801 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 09:21
      ja dostałam od przyjaciółek fajny komplecik na wieczorze panieńskim. Zrobiłam z
      niego użytek dopiero podczas podróży poślubnej, bo tuż po ślubie byłam zbyt
      zmęczona, zeby się w to bawić
    • anetina Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 09:21
      bielizna na slub już jest

a noc poślubną robimy sobie po weselu w nocy z niedzieli na poniedziałek
      w apartamencie w hotelu smile

to wtedy bielizna nie jest mi potrzebna smile
    • monalisa.pl kupilam komplet triumpha ten z bilbordów 05.04.07, 10:07
      model "angle curver" ekri(nie byl tani ale piekny jest!!!) stanik, majtki,
      ponczochy i pas do ponczoch! nie planujemy nocy poslubnej bo wesele skonczy sie
      o 5 rano pewnie, pozniej do domku, kapiel i pewnie oboje padniemy - drugi raz
      zaloze ten komplecik napewno - dla mojego meza hehe - pewnie juz w podrozy
      poslubenj albo na 1 noc w naszym nowym mieszkaniu - zalezy co bedzie pierwsze -
      czy mieszkanie czy podrozwink
      • kenzoania Re: kupilam komplet triumpha ten z bilbordów 05.04.07, 10:13
        fajny jest, też się nad nim zastanawiam wink
        • monalisa.pl Re: kupilam komplet triumpha ten z bilbordów 05.04.07, 10:15
          to sie nie zastanawiaj tylko kupuj! sama sie przekonasz jakie wrazenie zrobi na
          Twoim mezu i stwierdzisz ze bylo warto.
          az iskry pojdawink))
      • miwonka81 Re: kupilam komplet triumpha ten z bilbordów 05.04.07, 10:16
        mnie też bardzo się podoba ta bielizna i pasowałaby mi pod suknię... Tak z
        ciekawości - ile za nią zapłaciłas?
        • monalisa.pl Re: kupilam komplet triumpha ten z bilbordów 05.04.07, 10:24
          pas koło 100, majtki 130, stanik 80, ponczochy 50 = kolo 380 jakos tak nie
          pamietak juz...ale slub ma sie raz wink i tez idealnie pasuje do mojej sukni
          kolorystycznie.
    • ashton Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:13
      Nie szaleję za bielizną, ma być wygodna a nie seksowna - na ślub miałam gładki
      stanik i majtki a la Bridget Jones wink
      • monalisa.pl Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:18
        eeee tam ja uwielbiam ładna i dobra bielizne w ciagu roku a juz na slub musi
        byc wyjatkowa w kazdym calu! masz racje - musi byc przede wszystkim wygodna.
        • ashton Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:23
          W typowej "seksownej" bieliźnie wyglądam jak transwestyta wink zresztą
          nienawidzę koronek, po co się zatem katować. Czasem żałuję że nie jestem
          bardziej kobieca...
          • zaba002 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:26
            A mój przyszły mężulek nie przywiązuje wagi do bielizny wink))Jedynie co lubi to
            zwiewne koszuleczki na ramiączka smile))
            • monalisa.pl Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:38
              a czy Ty lubisz takie koszulki nosic?
              bo moj tez mnie w takich lubie ale "na chwile" - dlugo nie wytrzymam w tym
              sliskim materiale i w ogole za chiny nie umiem w tym spac etc
          • monalisa.pl Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:37
            sexowna bielizna wcale nie musi byc z koronki
            kwestia jest taka czy ktos do tego przywizuje wage czy jest mu wszystko jedno
            co ma na pupie itpwink
    • olenka_a a czy nasi przyszli mężowie zastanawiają się... 05.04.07, 10:39
      NAD JAKIMIŚ SPECJALNYMI GATKAMI dla siebie? wink)))))))))))) Czy tylko
      my "tracimy" czas na takie rzeczy? smile)))))))))))))
      • ashton Re: a czy nasi przyszli mężowie zastanawiają się. 05.04.07, 10:41
        Hyhy, mój Mąż na co dzień przykłada taką wagę do bielizny jak ja - znaczy żeby
        była czysta i wygodna - ale ślubne gacie (obcisłe bokserki) wybierał dłużej niż
        ja swoje wink
      • monalisa.pl Re: a czy nasi przyszli mężowie zastanawiają się. 05.04.07, 10:41
        chyba niewink przynajmniej moj jak na razie nic na ten temat nie mowil ale
        znajac zycie bedzie mial na sobie standardowo bokserki - chyba mu kupie jakies
        wystrzałowe na ta okazje bo znajac jego to on sie nad takimi detalami nie
        zaglebiawink))
      • anetina Re: a czy nasi przyszli mężowie zastanawiają się. 05.04.07, 14:06
        olenka_a napisała:

> NAD JAKIMIŚ SPECJALNYMI GATKAMI dla siebie? wink)))))))))))) Czy tylko
        > my "tracimy" czas na takie rzeczy? smile)))))))))))))

tak, jakieś obcisłe
        aby nie było "wpadek" podczas wesela big_grin
    • aga_kr3 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:39
      Moja świadkowa, która organizuje mi wieczór panieński podsunęła zaproszonym
      koleżankom strone

www.kisskiss.pl/index.php?site=wyswietlanie&what=kategoria&id_inne=2
      będą prezenty, więc pewnie i bielizna na noc poślubną będzie smile
      • memphis90 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 16:22
        Hmm, ja bym chyba nie chciała niczego z tej strony...
    • kamis1982 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 10:40
      no proste że kupujemy !!! super sexi i super wygodną - ja mam taki problem że
      tutaj na górze 75 B a na dole rozmiar L....ale jakos sobie wspomogę może jakies
      super push up i majteczki - napewno nie stringi tylko taki dobrze wykrojone do
      mojego sporawego siedzonka - mam cholernie szerokie biodra i dobrze się czuję w
      takich bokserkowatych -a le do slubu to nie bardzo....
      • olenka_a Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 11:37
        A dlaczego nie? Takie bokserkowate tez moga być eleganckie i seksowne. Teraz to
        w sklepach z bielizną cuda można kupić wink))
        • curiosity Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:19
          na slubie wystapie bez stanika, ew z wszystym - mam gole plecy wiec inaczej sie
          nie da smile na pupie bede miec jakies wygodne koronkowe majteczki... a na noc
          poslubna kupuje cos ekstra... jeszcze nie wybralam dokladnie, ale mam kilka
          kompletow na oku... na pewno bedzie to jasny gorset, pas do ponczoch, stringi,
          ponczochy i oczywiscie szpileczki smilemam ciemna karnacje wiec najladniej bede
          wygladac w kolorze ecru... poniewaz my z narzeczonym zamierzamy sie zmyc z
          imprezy ok 1 i pojdziemy sie soba nacieszyc, a goscie niech sie dalej wesela smile
    • agajp7 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:21
      model "angle curver" ekri- piękna, delikatna, poprostu cudowana
      • martyna1985 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:23
        ja na noc poślubną dostałam od rodziców na urodziny (mam je w sobote) super
        sexowna piżamkę!
      • eva_luna2 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:28
        angle curver jakiej jest marki?triumph?
        • agajp7 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:34
          tak-najnowsza kolekcja
    • agnrek Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:25
      U mnie, niestety, wchodziła raczej jakość i krój bielizny w grę niż jej
      wyjątkowa uroda. Miałam suknię bez ramiączek, więc kupiłam biustonosz Triumpha
      z silikonowymi paskami wszytymi dookoła. Nie założyłam stringów, bo miałam
      halkę, która strasznie drapała. A noc poslubna? Hmm, wesele skończyło się o
      4.30, połozyliśmy się spać bardzo zmęczeni o 7.00, wstaliśmy o 10.00 smile
      • paola_23 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:44
        My w pokoju byliśmy po 5 i obudziliśmy się jakoś po 8, a po 9 wstawaliśmy (mój
        mąż to ranny ptaszek...) i nie uważam by to w czymkolwiek przeszkadzało... nam
        akurat nie... a noce poślubne można też obchodzić o poranku...
        • agnrek Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:46
          No tak, ale u nas było śniadanie z gośćmi o 11.00 smile
          • paola_23 Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 13:51
            no a w czym to przeszkadza?! mój po 7 już przechadzał się po hotelu... też o 11
            jedliśmy śniadanie, a to w niczym nie przeszkadza. Chyba, że goście spali razem
            z wami w pokoju, bo to już większy problem...
            • agnrek Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 14:11
              Nieeee, zanim ja wyciągnęłam wsuwki z włosów i je umykał, to się zrobiła 7.00
              rano, mąż już spał snem sprawiedliwego. A ja byłam tak zmęczona, że tylko o
              śnie marzyłam. Przygotowania do ślubu i wesele są baaaardzo wyczerpujące smile
              Odsypialiśmy jeszcze po południu w niedzielę.
        • anetina Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 14:10
          o poranku jest nawet przyjemniej big_grin
          • monalisa.pl Re: kupujecie jakąś super bieliznę na wesele i no 05.04.07, 15:00
            nooowink))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka