Dodaj do ulubionych

wesele w Pawłowicach we Wrocławiu- prosze o rade!!

19.04.07, 11:13
Witam wszystkich. Prosze o opinie kogos kto robil wesele w Pawłowicach pod
Wrocławiem. Jelsi ktos korzystal z uslug tego przepieknego miejsca to niech
napisze cos wiecej o warunkach??? Dziekuje
Obserwuj wątek
    • adrianna79 Re: wesele w Pawłowicach we Wrocławiu- prosze o r 19.04.07, 12:30
      hey. ja robie tam wesele. wynajmujemy sale balowa - dodatkowal oplata okolo
      3,600 za zale. jedzenie bedze przygotowywane przez restauracje na dole palacu.
      my wybieramy wariant 4 - wliczony jest tort (ja wybralam sobie cukiernie i jaki
      tort chce) oraz alkohol. pani z restauracji nawet zamowila specjalnie dla mnie
      obrusy (bo takich nie miala jak ja bym chciala). panie z palacu sa naprawde
      wspaniale.
      daj znac czy masz inne pytania. prosze wziac pod uwage ze ja nie mieszkam w
      polsce a w pracy nie mam dosjcia do gazety wiec nie bede mogla odpowiedziec od
      razu.
      pozdrawiam
      • azorek22 Re: wesele w Pawłowicach we Wrocławiu- prosze o r 19.04.07, 12:50
        Znajoma 2 razy byla tam na weselu, ale w restauracji na dole i bardzo sobie
        chwalila. Mnie tez tam sie podoba, obsluga bardzo mila, prawie zdecydowalismy
        sie na wesele w tamtym miejscu, ale znalezlismy cos innego, tez ladego i z
        dogodniejszym dla nas wolnym terminem.
        Jedyny minus jaki wyczytalam wiele razy naforum to malo kelnerow i serwowanie
        jedzenia dosyc dlugo trwa - ale to chyba nic wielkiego i zawsze mozna sie
        dogadac. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka