Dodaj do ulubionych

30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze??

27.05.07, 12:56
witam,
jak ten czas szybko leci, jeszcze trochę i nasz ślub. Mamy już prawie
wszystko załatwione ostatnio zamówiłam fryzjera i kosmetyczke. W sumie został
mi tylko wybór kwiatów i odbiur obrączek 29 maja smile)) I takie małe zakupy jak
biżuteria, bielizna, pończochy i to wszystko.
A jak u was stoja sprawy???
Obserwuj wątek
    • dodaa84 Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 27.05.07, 14:31
      jeszcze mysmile hmm aż sama się dziwię, wszystkie najważniejsze sprawy mamy
      załatwione... trzeba kupić jeszcze alkohol i ustalić menu, zrobić wizytówki na
      stół. Mój strój jest w całości, dla N musimy jeszcze kupić kamizelkę. już bym
      chciała, aby było posmile
    • mlodapanna Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 27.05.07, 15:31
      witam smile no ja tez 30 czerwca ale niestety nie mam wiele rzeczy zalatwionych np
      sukienki bo wiecie wink musialam zobaczyc czy bardzo przytyje ale jest wszystko ok
      tak ze sie juz sukienka bedzie szyla. mialam na oku taka naprawde sliczna ale az
      2200 i stwierdzilam ze troche za duzo, ale za to bede miala uszyta jeszcze
      ladniejsza big_grin, moj N jest w niemczech wraca 2 tyg przed slubem i wtedy kupimy
      garnitur wodke obraczki. a tak w ogole to mielismy brac slub 15 wrzesnia ale
      chyba tam na gorze chcieli inaczej smile. pozdrawiam
    • paulinkas24 Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 27.05.07, 16:28
      No to jeszcze my!. Po ponad roku przygotowań, który minął nam strasznie szybko,
      został już prawie miesiąc do tego dnia. Jeszcze w sumie nie zaczęłam się
      denerwować, ale coraz częściej myślę o tym dniu. Załatwione mamy praktycznie
      wszystko, w sumie musimy kupić tylko kamizelkę i buty dla mojego N, ja muszę
      zdecydować się w końcu na jakąś biżuterię. Jutro spotykam się z florystką i mam
      nadzieję zdecyduję się w końcu na wiązankę, a także wystrój sali i kościoła. No
      i w sumie jak już to załatwimy to będziemy prawie u celu.
      Powodzenia w przygotowaniach smile
    • ziompolka Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 28.05.07, 08:47
      No to jeszcze mysmile)) Już prawie wszystko załatwione. Garnitur wisi w szfie,
      sukienka już prawie gotowa, obrączki odebrane. Sprawy kościelne już załatwione -
      jeszcze tylko spowiedź przedślubna. A do załatwienia: zakup alkoholu, ustalenie
      menu i przygotowanie wizytówek na stoły.
      Czas szybko zleciał...Mam nadzieję, że ten szczególny dzień zrekompensuje nam
      cały przedślubny zgiełk. A potem będzie już tylko cudownie...smile Czego i Wam
      wszyskim życzę.

mój suwaczek
    • kaasiaz Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 28.05.07, 10:20
      my też 30 czerwca i kurcze to już baaaardzo niedłóugo ale po drodze jeszcze mamy
      jedno wesele więc musielismy też się "wystroić" na dodatkowe wesele. a jeśli
      chodzi o nasze sprawki to oczywiście główne rzeczy załatwione ale....mój M. nie
      ma kamizelki, musznika, butów, gajerek się szyje, jeszcze mamy pare zaproszeń do
      rozdania, moje kiieca już praawie gotowa ale zostaje biżuteria i wbrew pozorom
      na te pierdułki traci się duuuuużo czasu!a jeszcze zawieszki i bukiety i księga
      gości...jeszcze troszkę.pozdrawiam i wodzonka wszyskim!!!
      • magda7710 Re: 30 czerwca tuż tuż .. :) Kto jeszcze?? 29.05.07, 10:24
        I my jeszcze 30 czerwca sukni nie mam jeszcze odebranej z salonu garnituru na
        razie nie możemy dostac bo mój narzeczony jest duży i ma trochę w pasie i
        klatce piersiowej, ale obrązcki odebrane, pończochy zakupione, zostały mi
        jeszcze buty i dobór biżuterii ustalenie menu i zakup alkocholu zostały jeszcze
        niedobitki z zaproszeniami a tak to już wszystko nie wiem jak wy ale ja się
        stresuję i boję trochę ale mam nadzieję, że przeżyjemy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka