Dodaj do ulubionych

Jaworowy Dwór, Dwór Radzyń - kto miał tam wesele?

19.07.07, 00:02
Zastanawiam się nad zorganizowaniem wesela w przyszłym roku właśnie w tych
dworkach....Mam prośbę o podzielenie się wrażeniami osób, które miały tam
wesele. Jak było? Czy jesteście zadowoleni?
Na ile osób były wasze wesela?

Dziękuję z góry za odpowiedź...

Obserwuj wątek
    • hihul Re: Jaworowy Dwór, Dwór Radzyń - kto miał tam wes 19.07.07, 09:20
      cześć , ja miałam wesele w Radzinie.Jesli chodzi o sam dworek to sprawdza się
      wyśmienicie, rewelacyjna atmosfera, goście byli zachwyceni wyglądem smile
      Mam kilka uwag ale to raczej do obsługi , a ponadto są to rzeczy które być może
      tobie nie przeszkadzają.... Nie znam tego drugiego dworu, ale gdy byłam pierwszy
      raz w radzinie od razu mi się spodobało, i tak jest do tej pory. Jestem bardzo
      zadowolona smile jeśli chcesz więcej info podaj adres mailowy .
      • ana_11 Re: do hihul! 19.07.07, 09:45
        moje wesele odbędzie się w dworze Radzin już za 2 tygodnie, 4 sierpnia, więc
        bardzo mi zależy na twoich uwagach, na pewno będą cenne, bo dopiero zastanawiam
        się jak usadzić gości. chyba część będzie siedziała na tarasie, tylko
        zastanawiam się czy nie będą im przeszkadzały tańce obok?
        może będziesz miała chwilkę żeby napisać do mnie na priva: ana_11@gazeta.pl?
        z góry serdeczne dzięki!
        pozdrawiam
        Ania
      • vicky97 Re: Jaworowy Dwór, Dwór Radzyń - kto miał tam wes 19.07.07, 10:53
        Bradzo dziękuję za szybką odpowiedź....ja jeszcze tam nie byłam, na razie
        dzwoniłam i Pan wydał mi się bardzo miły....jeszcze są wolne terminy więc muszę
        szybko tam pojechać i obejrzeć to miejsce...
        Podaję swój adres mailowy: vicky97@gazeta.pl. Jak możesz podesłać parę zdjęć na
        których widać dwór...czy goście bawili się częściowo w ogrodzie? Istnieje
        wogóle taka możliwość? Ile miałaś gości? U mnie na razie wychodzi ok. 120.
        Jakbyś mogła jeszcze mi napisać ile płaciłaś za osobę, i ile w sumie wyniosło
        Cię tam wesel ( noclegi, napoje alkoholowe itp.) to byłabym Ci ogromnie
        wdzięczna.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka