Dodaj do ulubionych

Pałac w Runowie lub Agroturystyka Honoraty

22.10.07, 10:12
Witam smile Prosiłabym o opinie na temat tych miejsc, może ktoś z was
miał tam wesele?
Agnieszka
Obserwuj wątek
        • soleil08.09.07 Re: Pałac w Runowie lub Agroturystyka Honoraty 22.10.07, 11:56

to mogę Tobie trochę powiedzieć.. ja miałam wesele w Pałacu w Sypniewie www.palacsypniewo.w.interia.pl też koło Więcborka i mogę naprawdę polecić, nie było gościa weselnego, któy nie zachwyciłby się jedzeniem, obsługą i ogólnie całą organizacją, mają też miejsca noclegowego na około 50 osób, naprawdę polecam bo jedzenie było niesamowite, my mieliśmy wesele 8 września tego roku.

co do Twojego pytania, może i pałac w Runowie jest wykończny bardzo łanie wygląda z zewnątrz, ale jak dla mnie w środku troche kiczowato, mieszanka stylów, rok temu gdy własnie poszukiwaliśmy miejsca na wesele to byliśmy w Sypniewie i pojechaliśmy na obiad do Runowa i ogólnie zobaczyć, i nie byłam zadowolona ....na obiad czekaliśmy ponad 45 min. (naprawdę) poza tym jak dla mnie jedzenie mi nie smakowało, a należę raczej do smakoszów.

poza tym, w runowie mogą zorganizować wesele chyba tylko do maks. 80 osób z tego co się orientuję..

I jeżeli miałabym polecać to naprawdę Sypniewo - jest troszkę dalej niż Runowo, ale polecam.. My jechaliśmy z oraszakiem ślubnym około 1 godziny z nakła - wiadomo, aby nie zniszczyło nam strojenia samochodu, Elewacja Pałacu w Sypniewie nie wygląa może zbyt ciekawie, ale właściciele cały czas remontują ten obiekt.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka