Dodaj do ulubionych

jak na kraj katolicki przystało.....

01.12.09, 22:34
W hiszpańskim regionie Estremadura rozpoczął się adresowany do nastolatków program poświęcony… masturbacji.
W ramach przygotowanej przez rząd kampanii, której koszt wyniósł około 14 tysięcy euro, wśród młodzieży będą rozprowadzane ulotki i broszurki na temat antykoncepcji oraz technik masturbacji.

Politycy opozycyjnej partii ludowej krytykują przedsięwzięcie szydząc, że region słynący z największego bezrobocia w Hiszpanii będzie mógł się poszczycić mistrzostwem w sztuce samozaspokajania.
wiadomosci.onet.pl/2083347,69,rozpoczal_sie_program_poswiecony_masturbacji,item.html
Obserwuj wątek
    • elan13 Re: jak na kraj katolicki przystało..... 03.12.09, 21:15
      nabucco1954-54 napisał:

> W hiszpańskim regionie Estremadura rozpoczął się adresowany do
      nastolatków prog
      > ram poświęcony… masturbacji.
      > W ramach przygotowanej przez rząd kampanii, której koszt wyniósł
      około 14 tysię
      > cy euro, wśród młodzieży będą rozprowadzane ulotki i broszurki na
      temat antykon
      > cepcji oraz technik masturbacji.
      >
      > Politycy opozycyjnej partii ludowej krytykują przedsięwzięcie
      szydząc, że regio
      > n słynący z największego bezrobocia w Hiszpanii będzie mógł się
      poszczycić mist
      > rzostwem w sztuce samozaspokajania.
      > wiadomosci.onet.pl/2083347,69,rozpoczal_sie_program_poswiecony_masturbacji,item.html

Nie pierwszy raz <bosman> porusza swój ulubiony temat masturbacji.
      Dopiero co pisał tak:
      forum.gazeta.pl/forum/w,62,100863478,103836578,nasuwa_sie_tekstylny_wrazenie_.html

Istnieje teoria, ze nadmierna fascynacja tymi praktykami może
      skutkować degeneracją umysłową, co miałoby w przypadku tego
      egzemplarza pełne uzasadnienie.
      • Gość: bosman oj tekstylny, tekstylny.... IP: *.centertel.pl 04.12.09, 10:02
        nie spodziewałem się, że zwykła notka pokazująca normalne podejście do spraw
        intymnych w kraju bardzo katolickim wywoła aż taką twoją frustrację. Wyraźnie
        dałeś do zrozumienia, że publiczne pisanie o tym, co ty robisz w zaciszu swego
        kibla,kołderki lub przed monitorem (naiwnie wierząc że tylko ty o tym wiesz)
        przyprawiło cię o telepanie rączek, wypieki na pysku i zajadły skowyt dezaprobaty.
        Teoria o degeneracji umysłowej spowodowanej masturbacją jest niewątpliwie
        prawdziwa - jesteś jej klinicznym przykładem. Z jedną uwagą: zwykle masturbują
        się ludzie pobudzeni seksualnie, ciebie zaś podnieca twoja chora nienawiść
        rasisty i katopoyeba. Im więcej jadu wyplujesz tym intensywniej...
        hmm....pracujesz.
        Jedynym lekarstwem dla ciebie to konkretna baba, ale która czepi się
        obrzezanego, ochrzczonego porąbańca onanizującego się przed monitorem w czasie
        opluwania wirtualnych wrogów? No i te kompleksy mechesa.....
      • elan13 Re: zapomnieli, że..... 03.12.09, 21:41
        _aaa_ napisała:

> elanie, jak na osobnika nie posiadającego żadnych marzeń
        erotycznych, zadziwias
        > z aktywnością w wątkach okołorozporkowych.
        >
        > Kryptoerotoman?:)

Ależ <_aaa_>, fakt, że jestem nieco staroświecki, bo nie krecą mnie
        młodzi chłopcy, nie mam fantazji związanych z seksem analnym i nie
        fascynuje mnie onanizm wcale nie oznacza, że nie mam marzeń
        erotycznych.
                    • elan13 Re: Dziwić się Leniakowi, że zrezygnował... 04.12.09, 21:38
                      empi napisał:

> Przemuś też często sobie ostro poczynał. To taka cecha
                      osobnicza.:)
                      > Tak często idealizujemy tych co szybko "odeszli". Śpieszmy się
                      ich
                      > kochać zanim odejdą.
                      > pzdr.
                      > ---

Trochę się ostatnio nawycinałeś moich wpisów Empiku bez k,
                      jednocześnie zostawiając obrzydliwe wpisy swoich gminnych
                      masturbantów bosmana i tajnosa.

Twoja cenzorska nadgorliwość sprawia, że zanim odejdziesz,
                      doczekasz się monografii bogato okraszonej przykładami. Roboczy
                      tytuł - Empik bez k.

Leniak był dobry, kiedy popierał Sierakowską, ale kiedy miał odwagę
                      opowiedzieć się w obronie Krzyża, wasza koszerna cierpliwość się
                      skończyła, wyciąłeś nawet jego tekst o lewackich zbrodniach podczas
                      hiszpańskiej rewolucji!
                      • folkatka Re: Dziwić się Leniakowi, że zrezygnował... 04.12.09, 22:50
                        Powiem tak.
                        Jak lubiłam i dalej lubię Przemka, to niestety - pewne jego zagrania uważam za
                        niedopuszczalne, tym bardziej że kiedyś był jednym ze spokojniejszych i bardziej
                        kulturalnie sie wyrazających userów tego forum.
                        Nazwanie NIedzielskiego "czerwonym g..." jest własnie takim czymś. I to pisze
                        jako osoba, której zdarzyło się kilkakrotnie doświadczyc przykrości ze strony
                        tegoż osobnika, ale w tym konkretnym przypadku nie napisał on niczego co by
                        usprawiedliwiało choć minialnie taka reakcję.
                        A wątku o wojnie domowej nie czytałąm.
                        • folkatka Ad Meritum 04.12.09, 22:51
                          Podobał mi się komentarz który przeczytałam gdzie indziej:

"To Hiszpanie sa tacy głupi ze trzeba im mówic jak to sie robi???"
                        • empi Re: Dziwić się Leniakowi, że zrezygnował... 04.12.09, 23:14
                          Też go lubię.Folkatko, elan kłamie celowo przypisując mi usunięcie z
                          którym jednak się zgadzam. Gdybym wcześniej to zauważył też bym tak
                          zrobił, to było jakby podsumowanie. On często się
                          zwyczajnie "rozbujał". Sam Leniak chyba jednak się wypowie, on
                          tradycyjnie nie wytrzyma :).
                          pzdr.
                      • tajnos.agentos Re: Dziwić się Leniakowi, że zrezygnował... 05.12.09, 11:37
                        masturbant elan13 napisało:

> Trochę się ostatnio nawycinałeś moich wpisów Empiku bez k,
                        > jednocześnie zostawiając obrzydliwe wpisy swoich gminnych
                        > masturbantów bosmana i tajnosa.

Jak Ci się polskojęzyczny wypierdku coś w cudzych wypowiedziach nie
                        podoba, to w prawym górnym rogu ekranu jest taka mała ikonka
                        wyobrażająca kosz. Zawsze możesz w nią kliknąć i tym sposobem
                        zgłosić moderatorom Twoje niezadowolenie. Ja w Twoim przypadku robię
                        to często, gdyż rzygowiny jakie z siebie wydalasz na nic innego nie
                        zasługują. Sprzeczać się i dyskutować można tylko z kimś, kto choć
                        od czasu do czasu przejawia do tego chęć i nie klepie w kółko tych
                        samych pierdół. Nie ma to nic wspólnego z moją narodowością oraz
                        przekonaniami, o których nic nie wiesz i się nie dowiesz, gdyż w
                        gruncie rzeczy wcale Cię to nie interesuje a ja nie mam w zwyczaju
                        tłumaczyć się nie wiem z czego i przed byle kim.:P
                        • tajnos.agentos Jest jeszcze jedna możliwość. 05.12.09, 11:52
                          Osoby, których nie lubisz zawsze możesz wpisać na listę Twoich
                          wrogów i już nie będziesz zmuszony do czytania ich tak Cię rażących
                          wypowiedzi. Ja zawsze się loguję, więc w moim przypadku to zadziała
                          na 100%. Ja, niestety z "opcji Wujek Dobra Rada" nigdy nie korzystam
                          bo nie lubię, gdyż nie jestem hipokrytą. Poza tym, działalność na
                          forum traktuję głównie rozrywkowo - od czasu do czasu lubię się
                          podrażnić z psycholami, fanatykami, trollami, politrukami oraz innym
                          tałatajstwem, ale jak zobaczę interesuj,ący mnie temat, to potrafię
                          też zagadać po ludzku. Nic na to nie poradzę.:P
                          • elan13 Re: Jest jeszcze jedna możliwość. 05.12.09, 13:02
                            To może zacznij gadać/pisać "po ludzku", bo na razie czytając cię
                            nie sposób nie zauważyć tego, co napisałem wcześniej, a wyciął
                            Empik bez k.

Możesz się <tajnos> przekomarzać w nieskończoność, ale dla
                            każdego rozumnego czytelnika twoich i moich wpisów jasne jest, że
                            to ty należysz do gminy Empiego, a ja z waszą nacją nie mam nic
                            wspólnego.

Ponadto warto zauważyć, że ty przynależność do twojej własnej nacji
                            traktujesz jak ułomność, bycie Żydem masz za coś obraźliwego,
                            używasz jako obelgę. Czy ty masz szacunek dla swoich najbliższych,
                            wreszcie dla samego siebie?

Czy to nie jakaś aberracja umysłowa <tajnosie>, z jednej strony
                            stawać zawsze w obronie swoich przodków etnicznych, z drugiej
                            strony publicznie wyrażać dla nich pogardę. Zapytaj swojego
                            starszego gminy Empiego.

• tajnos.agentos Re: Jest jeszcze jedna możliwość. 05.12.09, 13:31
                              elan13 napisało:

> To może zacznij gadać/pisać "po ludzku", bo na razie czytając cię
                              > nie sposób nie zauważyć tego, co napisałem wcześniej, a wyciął
                              > Empik bez k.

Rozum waści przesłonił fanatyzm i zacietrzewienie. Tak bywa u
                              zakompleksionych osobników o mózgach kompletnie wypranych przez
                              pseudoprawicową propagandę.

> Możesz się <tajnos> przekomarzać w nieskończoność, ale dla
                              > każdego rozumnego czytelnika twoich i moich wpisów jasne jest, że
                              > to ty należysz do gminy Empiego, a ja z waszą nacją nie mam nic
                              > wspólnego.

Możesz sobie bełkotać w nieskończoność, ale dla każdego Polaka
                              jasnym jest, że choćbyś nie wiem jak się starał, przodków swych się
                              nie wyprzesz.

> Ponadto warto zauważyć, że ty przynależność do twojej własnej
                              nacji
                              > traktujesz jak ułomność, bycie Żydem masz za coś obraźliwego,
                              > używasz jako obelgę. Czy ty masz szacunek dla swoich najbliższych,
                              > wreszcie dla samego siebie?

Przynależność do mojej nacji traktuję bez emocji i nie mam ani
                              kompleksów anui zwidów. Na przykład na słynne "polish jokes" reaguję
                              wzruszeniem ramion gdyż wiem, że nie takie kawały opowiadają na
                              przykład Francuzi o Belgach, Szwajcarach. Poza tym, lubię Hiszpanów
                              i w ogóle południowców.

> Czy to nie jakaś aberracja umysłowa <tajnosie>, z jednej strony
                              > stawać zawsze w obronie swoich przodków etnicznych, z drugiej
                              > strony publicznie wyrażać dla nich pogardę. Zapytaj swojego
                              > starszego gminy Empiego.

Czy to nie jest jakaś aberracja umysłowa, elanobawełno? Z jednej
                              strony wszędzie widzieć parszywych Żydów, z drugiej etnicznym
                              Polakom oraz innym pełnoprawnym obywatelom tego kraju wciąż
                              przyprawiać parszywą gębę i w ogóle robić z nich szmaciarzy...
                              Znałem jednego żołnierza, któremu wszystko kojarzyło się z jedny i
                              wszystko w związku z tym rozpatrywał wobec jednego punktu
                              odniesienia ale nie martw się,
                              to jest uleczalne
                              ... Zapytaj Twojego prowadzącego, napewno to potwierdzi. Gdyby
                              było inaczej, przecież nie byłby Twoim przełożonym.
                              • empi Re: Jest jeszcze jedna możliwość. 05.12.09, 13:38
                                > to ty należysz do gminy Empiego, a ja z waszą nacją nie mam nic
                                > wspólnego.
                                Tajnosie on znowu idzie w zaparte. Po co tu się szwenda? Masochista?
                                On bez nas nie ma racji bytu. Gdzie się przypnie ze swoimi fobiami i
                                kompleksami? Jeszcze by choć ciut poczuł misję przekonania kogoś,
                                ale on tylko potrafi sikać po kątach forumowych. Przypuszczam, że
                                jego geny mu dokuczają. Oczywiście semickie.
                                pzdr.
    • Gość: arcydiabeł Hiszpania to chory kraj... IP: *.chello.pl 05.12.09, 15:03
      Z całym szacunkiem ale osoby które to wymyśliły powinny się chyba leczyć.
      Kampania dot. antykoncepcji oczywiście tak, ale kampania o masturbacji? Może
      Zapatero razem z żoną czy kochanką zrobi objazd po tamtejszych szkołach, wyjmie
      fajfusa i zaprezentuje jak się to profesjonalnie robi
      • elan13 Re: Hiszpania to chory kraj... 05.12.09, 15:41
        Gość portalu: arcydiabeł napisał(a):

> Z całym szacunkiem ale osoby które to wymyśliły powinny się chyba
        leczyć.
        > Kampania dot. antykoncepcji oczywiście tak, ale kampania o
        masturbacji? Może
        > Zapatero razem z żoną czy kochanką zrobi objazd po tamtejszych
        szkołach, wyjmie
        > fajfusa i zaprezentuje jak się to profesjonalnie robi

Nie, on zrobi pokazówkę z małpami, dla których walczył o prawa
        człowieka.

Warto przypomnieć, że zalegalizował związki pederastów jako
        małżeństwa i wprowadził w rządzie parytet płci (nawet więcej
        ministrów kobiet niż mężczyzn).

Czy jest jakaś granica lewackiego obłędu? Oni wzięli sobie za cel
        łamanie praw boskich, a to prowadzi do degeneracji a w konsekwencji
        katastrofy.

Pojedziesz kiedyś w Pireneje, a tamtejszy góral pokaże ci
        narzeczoną, która przedstawi się - meee.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka