Dodaj do ulubionych

dyskopatia-pomocy!!

18.02.10, 09:26
do kogo można udać się z tym problemem? możecie kogoś polecić??
Obserwuj wątek
    • lacosta_19 Re: dyskopatia-pomocy!! 18.02.10, 09:32
      dyskopatia??to chyba do neurochirurga albo ortopedy trzeba z tym iść...tak mi
      się wydaje.
    • Gość: dagm. Re: dyskopatia-pomocy!! IP: 212.106.25.* 23.02.10, 22:39
      Miałam problem z przepuklina w części piersiowej. Miałam już blokadę, nie
      wspomnę o tabletkach przeciwbólowych. Mi pomogła korekta kręgosłupa, Pan Roman
      Masłyk nastawił mi kręgosłup. Później przyjeżdżałam na masaże do Lublina
      (niestety Pan masłyk u nas w mieście nie przyjmuje). Teraz nic mnie nie boli,
      funkcjonuję normalnie chociaż miałam już ustaloną datę operacji i byłam po
      pierwszej blokadzie. jeśli ktoś mysli że problemy z kręgosłupem mają tylko osoby
      starsze to się grubo myli. Mam 20 lat i warto zacząć leczenie od mniej
      drastycznego sposobu niż od razu dać się kroić. Pozdr.
      • 3kasiab Re: dyskopatia-pomocy!! 23.05.14, 12:23
        przyjmuje juz w Lublinie- UL.Ponikwoda 56
    • bogusz980 Re: dyskopatia-pomocy!! 04.03.10, 16:31
      ja bym poszedł z tym do neurochirurga, słyszałem o dr Maziarzu i dr Kaczmarczyku
      ze są dość dobrymi lekarzami którzy się specjalizują w leczeniu dyskopatii i
      wcale nie "kładą od razu pod nóż"!!
    • laparyna91 Re: dyskopatia-pomocy!! 19.03.10, 13:29
      skorzystałam z wizyty u dr Kaczmarczyka, to złoty człowiek, zlecił mi wszelkie
      niezbędne badania i od razu rozpoczął leczenie, polecam
    • Gość: gość Re: dyskopatia-pomocy!! IP: *.146.160.171.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.10.10, 16:34
      Najpowszechniejszą postacią przewlekłego nerwobólu jest nerwoból nerwu kulszowego tzw. rwa kulszowa ( jest to silny ból promieniujący wzdłuż nerwu kulszowego – od odcinka lędźwiowego do pośladka, kolana aż do stopy. Często objawia się szarpiącym, tępym bólem , który nasila się przy ruchu, kichaniu, dźwiganiu.

Przyczyny rwy kulszowej to m.in. ; uszkodzenie lub ucisk nerwu, zatrucie, zaburzenia przemiany materii, choroby zakaźne, uszkodzenie krążków międzykręgowych. Problemem dolegliwości są również stany zapalne w obrębie dolnego odc. lędźwiowego kręgosłupa lub zmiany zapalne w stawie biodrowym.

W leczeniu rwy kulszowej doskonale i dość szybkie rezultaty przynosi akupunktura , która jest skuteczniejsza od innych metod terapeutycznych !!!

Bardzo dużo osób cierpiących na to schorzenie korzysta z zabiegów akupunktury, co potwierdza skuteczność leczenia.
      Dużą zaletą stosowania tej metody jest :
      o brak skutków ubocznych
      o szybkie wyleczenie
      o możliwość łączenia akupunktury z leczeniem farmakologicznym

KLINIKA AKUPUNKTURY ARKADIA Ul. Szwoleżerów 5/2, Lublin

NOWE GODZINY OTWARCIA :
      pon., śr., pt. : 13.00 - 20.00
      wt., czw. : 9.00 – 16.00
      sob. : 9.00 - 12.00

REJESTRACJA TEL. POD NUMERAMI:
      81 526 06 49 lub 662 030 277
      ( w godzinach otwarcia )
      - Serdecznie zapraszamy -
      • Gość: andrzej Re: dyskopatia-pomocy!! IP: *.dynamic.mm.pl 03.03.11, 13:56
        GOSCIU NIE PISZ LUDZIOM O AKUPUNKTURZE ,ZE JEST TAKA CUDOWNA I NAJBARDZIEJ SKUTECZNA PRZY LECZENIU SCHORZEN KREGOSLUPA!!! JEST NIE PRAWDA!!!! PODSTAWA KAZDEGO LECZENIA KREGOSLUPA JEST REZONANS MAGNETYCZNY!!!!CZYLI PO PIERWSZE NEUROLOG ,A NAJLEPIEJ NEUROCHIRURG,REZONANS I WTEDY DECYZJA!!!! JA PRZED USUNIECIEM JADRA MIAZDZYSTEGO TEZ SIE NACZYTALEM I NASLUCHALEM FALSZYWYCH PORAD W TWOIM STYLU!!! NO I CO BYLO??? BOL!!! I WYDAWANIE PIENIEDZY!!! DOPIERO REZONANS I DECYZJA ZABIEGU USUNIECI JADRA MIAZDZYSTEGO PRZYNIOSLA MI ULGE!!!! JESTEM ZDROWY!!!! ZADNYCH MAGIKOW ,RECEPT NA TABLETKI I CZOPKI P. BOLOWE !!! PO PROSTU WIZYTA U NEOCHIRURGA I ZABIEG!!! DZIEN POBYTU I NA NOGI ,PLYWAM ,JEZDZE NA ROWERZE (ALE NIE ZADLUGO PONIEWAZ SIEDZENIE OGRANICZAC)
        • Gość: GOŚĆ Re: dyskopatia-pomocy!! IP: *.204.26.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.11, 18:52
          PO PIERWSZE REZONANS MAGNETYCZNY NIE JEST METODĄ LECZENIA TYLKO BADANIEM, KTÓRE MOŻE POMÓC W DIAGNOZIE A NIE WYLECZYĆ! PO DRUGIE LECZENIE AKUPUNKTURĄ ( UZNANĄ PRZEZ ŚWIATOWĄ ORGANIZACJĘ ZDROWIA - METODĄ LECZENIA ) NIE WYKLUCZA WIZYTY U NEUROLOGA, REZONANSU, DIAGNOSTYKI ITD. PO TRZECIE JA PISZĘ O RWIE KULSZOWEJ Z KTÓRĄ WIELE OSÓB WĘDRUJE PO WSZYSTKICH LEKARZACH I NIESTETY NIE MOŻE POZBYĆ SIĘ BÓLU. NIESTETY JEST WIELE OSÓB, KTÓRE NIE MOGĄ PODDAĆ SIĘ OPERACJI (NP. OSOBY STARSZE Z PROBLEMAMI UKŁADU KRĄŻENIA) LUB NIE MOGĄ PRZYJMOWAĆ LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Z POWODU WRZODÓW ŻOŁĄDKA- CO W TAKIM PRZYPADKU??? JAKIE LECZENIE BĘDZIE SKUTECZNE? AKUPUNKTURA TO NIE MAGIA, CZARY TO NIE CAŁY " WÓR" DO KTÓREGO WRZUCONO RÓŻNE BZDURY I RÓŻNYCH OSZUSTÓW. AKUPUNKTURA MA UDOWODNIONE DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE A W WIELU PRZYPADKACH LECZNICZE! A ZAJMOWAĆ SIĘ NIĄ POWINIEN TYLKO LEKARZ. ZNAM WIELE OSÓB, KTÓRYM AKUPUNKTURA POMOGŁA W PRZYPADKU SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA. A LECZENIE ZAWSZE ROZPOCZYNA SIĘ PO WYJAŚNIENIU PRZYCZYNY BÓLU, PO DOKŁADNEJ DIAGNOSTYCE. NIE PISZ O CZYM NIE MASZ POJĘCIA!
          • Gość: Jola Re: dyskopatia-pomocy!! IP: *.adsl.inetia.pl 01.11.11, 12:01
            Moglibyście nie krzyczeć, bo używanie wersalików o tym świadczy, a do tego koszmarnie się to czyta!
            A wracając do tematu to polecam rehabilitanta Mirosława Chadaja, który przyjmuje na Chodźki 3/3 . Mojego kolegę z tego schorzenia wyprowadził. Jeśli nie będzie mógł pomóc odeśle do kogoś innego. Mogę podać telefon.
            • Gość: Irena Re: dyskopatia-pomocy!! IP: 78.10.205.* 26.03.18, 09:36
              Bardzo proszę o podanie telefonu reh.Mirosława Chadaja.Pilne i dziękuję.
    • 3kasiab Re: dyskopatia-pomocy!! 23.05.14, 12:22
      Polecam Romana Masłyka. Przyjmuje juz w Lublinie na stałe na Ponikwodzie.szczegóły na stronce internetowej StudioHolistyki.pl
    • sambolejro Re: dyskopatia-pomocy!! 23.04.18, 08:37
      Trzeba znaleźć jakiegos dobrego fizjoterapeutę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka