Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie to...

11.11.10, 15:53
Panie Żuk - a może w Bełczącu - jeszcze większe zadupie i w ogóle dróg nie ma. Ale co tam! Kasę "się zdobędzie", ekologów upije a chłopi ziemię chetnie sprzedadzą na tak szczytny cel. Tylko ze 3 chinooki ( pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_CH-47_Chinook ) żeby publikę dowieźć.
A włażenie w rzyć nowobogackim z Nałkowskich gó... panu da. Ale kombinuj Pan, kombinuj...
Obserwuj wątek
    • Gość: ////// Re: Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 16:05
      Pan Żuk wszystko ustala przed wyborami, tak jakby już wygrał. A może się zdziwić. To po pierwsze. A po drugie. Tor na Zemborzyckiej był "od zawsze". I mieszkańcy pobliskich bloków powinni mieć pretensję do siebie, że kupili mieszkania w takim miejscu. Nooooo... chyba że deweloper powiedział że w przyszłości zlikwidują tor. W takim wypadku, proponuję udać się po odszkodowanie do dewelopera. Za wprowadzenie w błąd.
      Pozdrawiam.
    • misza57 Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie to... 11.11.10, 19:47
      czekałem z niecierpliwością na "listy intencyjne" obiecanki cacanki pana Żuka i w końcu doczekałem się aż w dwóch w przeciągu 48h. Jeden 3000 miejsc pracy (wirtualnych) zapewne w słynnej strefie ekonomicznej a teraz tor. Ten facet mi się zaczyna coraz bardziej "podobać" jest lepszy od Wasilewskiego jego megalomania jest rozdęta jak jego ego. Poniżej przypomnienie obietnice obecnie urzędującego Pana Prezydenta ot tak dla odświeżenia i porównania.
      Padam ze śmiechu jak porównuję oba programy normalnie kopiuj wklej.

Lublin miasto z perspektywami
      W Lublinie nie ma pracy. Ceny podstawowych produktów zbliżone są | do warszawskich, a płace dużo niższe. Młodzi ludzie uciekają z naszego miasta. Trzeba to zmienić! Moim priorytetem jako Prezydenta Lublina będzie tworzenie miejsc pracy. W tym celu:
      •nawiąże współpracę z renomowanymi agencjami zajmującymi sic | poszukiwaniem inwestorów,
      • wyznaczę tereny pod inwestycje i doprowadzę do ich uzbrojenia, - przyłącze Lublin do specjalnej strefy ekonomicznej z preferencyjnymi warunkami dla inwestorów,
      Lublin miasto nauki i nowoczesnej Potencjał naukowo - badawczy Lublina może i powinien być lepiej wykorzystywany. Nasze miasto powinno stać sic centrum nowoczesnych technologii. W tym celu będę dążył ścisłej współpracy władz miejskich jaj środowiskiem akademickim. Akademickość Lublina to tez ważny element promocji miasta.
      Infrastruktura komunikacyjna Lublina Nowy Lublin będzie miastem dynamicznie rozwijającym się. Do tego potrzebny jest sprawny i nowoczesny system komunikacyjny. W tym celu należy szybko dokończyć budowę małej obwodnicy. Trzeba utworzyć zespól bezpłatnych parkingów w dolinie Czechówki i okolicach Rusałki.
      Jako Prezydent chce zbudować trasę Poniatowskiego - Zana (tunel i wiadukt) oraz przedłużyć ulice Muzyczną do ulicy Krochmalnej. W rejonie ulicy Dworcowej zbuduje węzeł komunikacyjny, gdzie powinien znaleźć się nowoczesny dworzec autobusowy. Zrobię wszystko, żeby Lublin uzyskał szybkie połączenie kolejowe / Warszawą oraz lotnisko w Świdniku.
      Zalew Zemborzycki i Nowoczesny Stadion dla Lublina
      Przekształcę Zalew Zemborzycki i jego otoczenie w Miejskie Centrum Rekreacji. Wody Zalewu będą oczyszczone. Doprowadzę do budowy i tym terenie zespołu basenów oraz oquaparku. W sąsiedztwie Zalewu znajda się trasy biegowe, ściany do wspinaczki oraz ścieżki rowerowe. Będzie to jeden z elementów zintegrowanego systemu lubelskich dróg rowerowych.
      Lublin zasługuje na centrum sportowe z prawdziwego zdarzenia. Wzorem innych miast powinien zostać zbudowany nowoczesny stadion.
      Uroda miasta, kultura i architektura
      O urodzie miasta decydują założenia urbanistyczne, architektura, zabytkowe budowle i ukształtowanie terenu, Uroda miasta to również środowisko artystyczne, koncerty, wystawy i festiwale. Te elementy maja ogromną wartość promocyjną i mogą być magnesem przyciągającym naszych gości. Prestiż miasta zależy od jego urody, więc mecenat nad szeroko rozumianą kulturą będzie dla mnie jednym z najważniejszych zadań, Stare Miasto będzie wizytówką Lublina,
      - Przeprowadzę renowację Teatru Starego, który stanie się lubelskim centrum artystycznym oraz miejscem spotkań środowisk twórczych. • Wzmocnię międzynarodową rangę lubelskich festiwali teatralnych, - „Zakotwiczę" na stałe w Lublinie ogólnopolski festiwal muzyczny lub filmowy, który wśród telewidzów będzie ściśle liojarzony z naszym miastem.
      • Będę wspierał wszelkie inicjatywy społeczne, które wzbogacają życie kulturalne lubelskich dzielnic i osiedli.
      Lublin - Metropolia
      Planuję ścisłą współpracę z samorządami sąsiednich gmin a zwłaszcza miasta Świdnik, dążąc do realizacji wspólnych projektów Inwestycyjnych, Przekształcenie Lublina w metropolię to nie tylko spełnienie słusznych aspiracji jego mieszkańców, ale również zwiększenie możliwości pozyskiwania środków na rozwój naszego miasta.
      Miasto sprawnie zarządzane
      Prezydent to przede wszystkim dobry gospodarz i sprawny menadżer, który ma wizję rozwoju miasta. Nowoczesny urząd to wykwalifikowani pracownicy oraz sprawny system zarządzania.
      Lublin miasto znane w świecie Realizowane do tej pory działania promocyjne nie stanowią spójnej całości, a ich natężenie jest zdecydowanie zbyt małe. Aby wypromować Lublin jako miejsce atrakcyjne dla polskich i zagranicznych turystów czy inwestorów, niezbędne jest opracowanie nowoczesnej strategii promocji miasta i jej konsekwentni realizacja.
      Bezpieczne Miasto Zreorganizuję Straż Miejską tak by przede wszystkim dbała o bezpieczeństwo mieszkańców Lublina. Rozwinę nowoczesny system monitoringu, który pozwoli skutecznie eliminować wszelkie łamanie prawa.
      Adam Wasilewski
            • misza57 Re: Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie 13.11.10, 17:35
              ande nie jestem bezrobotny pracuję na chlebek codzienny wiele godzin i nie muszę nikogo prosić o łaskę a tym bardziej nie potrzebuję reklamy. Dlatego też nie mam szacunku dla bajkopisarzy z POPiS - bo popis to oni dawali przez 12 lat.
              Cytując andreada ....Pan ZUK ma doświadczenie , wyprowadzi Lublin z zaułku ...,
              dawno się tak nie uśmiałem koncert życzeń i bezlik obietnic nie do zrealizowania w wydaniu Pana Żuka. Klawisz ctrl okazał się najwyraźniej za słaby.
              Ande
              Jest drobna różnica między nami (to samo napisałem do andread) różnie postrzegamy rzeczywistość nas otaczającą (kłamców przeżyłem już wielu) a wynika to z różnych złożonych czynników.
    • jozek46 Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie to... 12.11.10, 05:46
      To pomysły iście księżycowe i po nich widać z jakij klasy kandydatem mamy do czynienia.Pan Żuk się zapomina ,że Lubartow czeka na miejsca pracy ,a nie na zgiełk.Wpierw trzeba rozliczyć to lotnisko,bo PSL-wcy/niektorzy/się na tej ziemi obŁowili,a pan Starownik zebrał pieniądze od samorządow i się z nich nie rozliczył.Teraz PO-wcy chąc go ratować wymyślili połaczenie poru w Niedziadzie z portem w świdniku.A w sumie ,ani tu ,ani tam portu nie ma,są tylko nazwy i wyciekające pieniądze do prywatnych kieszeni.Pan Żuk w ten scenariusz się wpisuje.Jest to kandydat.ktory jest nie do przyjęcia w wyborach.Lepiej niech odda ziemię we władanie PSL-owcom to oni będą wiedzieli co z nią zrobić!A może niech p.Żuk się przekwalifikuje na ronika i Niedzwiadę weżmie w dzierżawę,będzie to korzystne dla Niedżwiady i Lublina,bo te jego pomysŁy nie wytrzymują cięzaru gatunkowego prezydenta!
    • misza57 Wybory 2010. Zamiast lotniska w Niedźwiadzie to... 12.11.10, 20:40
      A tu taka mała teoria spiskowa.:)
      Mam wrażenie iż za chęcią wyprowadzenia toru,( tak jak wcześniej giełdy samochodowej co pozbawiło miasto niezłej kasy z opłaty targowej i podwyższonego podatku od nieruchomości za okoliczne "parkingi" i mandaty SM) kryje się coś więcej. Mam takie dziwne wrażenie nie wiem dlaczego, że chętnie te tereny sprzedano by pod kolejne osiedle. Ciekawym bardzo kto by na tym zarobił i jaką kasę może by tak dali "umoczyć dziób" :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka