Rodzina unika śmierci. W dom ciągle wjeżdżają auta

08.03.11, 11:08
nie da się tam ustawić jakiś barier czy coś takiego?
    • open_eyes Rodzina unika śmierci. W dom ciągle wjeżdżają auta 08.03.11, 11:20
      Przez Modliborzyce przebiega droga krajowa nr 19 - najważniejsza arteria wschodniej Polski biegnąca od północnej do południowej granicy. Tędy przejeżdżają TIRy jadące na południe i omijające Białoruś i Ukrainę. To o tę trasę powinni walczyć nasi politycy i samorządowcy bo ona jest główną osią transportową wschodniej Polski. S17 jest medialnie lepsza bo prowadzi do Warszawy, ale czy ważniejsza?
    • Gość: bosman znam podobny przypadek IP: 31.60.223.* 08.03.11, 15:33
      facetowi ciągle wjeżdżali w ogrodzenie. I co zrobił? Zafundował sobie 3-4 tonowego ostańca, taki kamuszek, fi 150cm, wysokość około 150 cm. I jak ręką odjął.
    • Gość: czart Re: Rodzina unika śmierci. W dom ciągle wjeżdżają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.11, 16:56
      Popatrz na zdjęcie.Bariera wystaje spod TIR'a. Wjechała w dom razem z kabiną ;)
    • Gość: Wolę rogaliki Re: Rodzina unika śmierci. W dom ciągle wjeżdżają IP: 195.117.198.* 11.03.11, 14:54
      Kolego, tam barierki nie pomogą, bo jak mieszkańcy tej działki postawili betonowy mur zbrojeniowy i też nie pomógł. Tam tylko pomoże zdrowy rozsądek kierujących i madrosć GDDKiA, ponieważ znak ograniczenia prędkości jest tam postawiony o wiele za późno. Jak wieżdza tam rozpędzony tir w biały dzień to za każdym razem złychać hamowanie. Znak z ograniczeniem powinien stać obok boiska (wg. mnie) oraz powinna sie świecić lampa oświetlenia ulicznego całą noc w tamtym miejscu, bo to co stoi to jest tylko śmiech na sali.
Pełna wersja