Dodaj do ulubionych

"PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków"

06.07.11, 15:26
Dokładnie, jest mi wielki wstyd, że w parlamencie są jacykolwiek posłowie PiS. Pokazali dzisiaj, że są bandą bezdennie głupich, plujących na siebie jadem ludzi. To wstyd głosować na taką bandę głupców.
Obserwuj wątek
  • Gość: w Re: "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Pol IP: *.lublin.mm.pl 06.07.11, 15:52
   wstyd mi za tego Ziobrę, ale gó...arz z niego jeszcze (raptem 41 lat) to niedojrzały jeszcze. zresztą po twarzy widać - jakiś on taki cudacznie lalusiowaty i niemęski.
   a tymczasem na placu Łokietka stoi samochód, przy nim namiot i solidarni 2010 zbierają podpisy za dymisją Tusk i czymś tam jeszcze związanym ze Smoleńskiem 2010. Kto pozwala tam parkować auta. Czy prawicowym działaczom wolno więcej?
  • Gość: gosc Re: "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 15:55
   PO pokazało obraz załatwiaczy i układowych Polaków:

   wczoraj gazeta podała jak po wygraniu konkursu na dyrektora szpitala, załatwiacze z PO załatwili by ta osoba nie stała sie dyrektorem,

   do tego jeszce tak działa PO w Lublinie:
   forumprawne.org/prawo-pracy/89291-zlamana-procedura-rekrutacji.html
   Tak działa PełO w Lublinie .... i jak tu nie być swarliwym jesli ma sie do czynienia z bagnem !
  • lumpp "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków" 06.07.11, 15:59
   Ciekaw jestem czy szanowna pani Lena była w Parlamencie Europejskim i czy na własne uszy słyszała co mówili politycy PiS?! Czy też może tym razem to jej przypadła rola dyżurnego szczekacza? Jeśli się coś komentuje, to warto najpierw uczestniczyć w tym wydarzeniu a potem komentować. A co do Donka, mówić to on potrafi. Już zapowiedział, że nie będzie załatwiał interesów naszego kraju podczas prezydencji. Brawo!!!! Ale Niemcom i Ruskom penie bardzo chętnie;)
    • Gość: Ursus Bezczelność M. Siwca IP: *.nplay.net.pl 06.07.11, 19:54
     Te fragmenty wystąpienia Ziobry, które można było usłyszeć w radiu były po prostu głupie. Co zresztą wcale mnie nie zdziwiło. Siwiec, za którym zresztą nie przepadam, swoją ripostą zwyczajnie rozjechał Ziobrę.
     He, he...
     Moim zdaniem Z. Ziobro pokazał klasę:
     "...Chciałbym sukcesu polskiej prezydencji. Będzie tak, jeśli pan i pański rząd wolności słowa, wolności mediów, praw opozycji będzie przestrzegał w praktyce, a nie tylko pięknie o nim mówił. Za pana rządów z mediów publicznych masowo zwalniano dziennikarzy, bo krytykowali rząd. Niedawno również w Polsce funkcjonariusze służb specjalnych uzbrojeni w broń wkroczyli do mieszkania internauty-studenta, tylko dlatego, że prowadził krytyczną wobec władzy stronę internetową. Od słów do czynów!..."
     Całkowicie się z tym zgadzam.
     Bezczelność Siwca (niewtajemniczonym przypomnę, byłego członka totalitarnej, zbrodniczej organizacji) przechodzi wszelkie granice: "...Czy dobrze pamiętam, że był pan ministrem sprawiedliwości, kiedy uzbrojone bandy atakowały ludzi w Polsce, o 6 rano zamykano ludzi do więzienia..."
     Oto sygnał dla Europy...
     Pozdrawiam.
     • Gość: J-k Re: Bezczelność M. Siwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 20:22
      Oczywiście w czasach PiS-u w mediach publicznych nie wymieniano dziennikarzy na "swoich", prawda? Wystarczy sobie przypomnieć co wyrabiał niejaki Sobala z radiową "Trójką". Pomimo tych masowych zwolnień pisowskich dziennikarzy do dzisiaj pracuje tam jeden z czołowych pisowskich propagandzistów Michał Karnowski.
      www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/wojciech-mann--politycy--zostawcie-trojke-w-spokoju!,54638,1
     • Gość: J-k Re: Bezczelność M. Siwca IP: 91.123.169.* 06.07.11, 21:53
      A może niewtajemniczonym przypomnisz czym zajmował się w czasach PRL zastępca Ziobry - Andrzej Kryże s. Romana Kryże? Przypomnę, że w marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości.
      pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kry%C5%BCe
      pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe
  • caarrloss "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków" 06.07.11, 16:10
   Jak zwykle w GWnie Donek cool a PiS robi wiochę. Dla wiarygodności wszystko okraszone relacją pani Kolarskiej-Bobińskiej - naocznego świadka, a jakże! Toć przecież premier poinstruował opozycję, aby nie wyciągać naszych brudów na europejskie salony tylko piać w zachwycie jednym głosem, a tu takie faux pas.
  • marty_na_a "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków" 06.07.11, 16:23
   Przecież opozycja jest od tego żeby krytykować, wyszukiwać błędy, patrzeć na ręce, przynajmniej w demokratycznym kraju. Ten artykulik i wypowiedź Bobińskiej, której wcale w PE nie było, to kolejna próba zdyskredytowania PiS-u.
   Co do prezydencji, to będzie stracony czas. Donek lubi jak go chwalą i poklepują po plecach i o to jedynie będzie zabiegał. Będzie potrzebował mnóstwa garniturów, tak mu się będą przecierać od poklepywania;)
   • Gość: ande61 Re: "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Pol IP: *.nplay.net.pl 06.07.11, 16:44
    pisoszkdliwiusze od retoryki , kłótni wasni , poniżania nie odejdą tj. jedyna droga przez , którą zwracają na siebie uwagę " chciec zaistnieć , czy zapomniałeś jak twój guru wraz z Jarkiem chcieli z POLSKI zrobić państwo policyjne , kqzdy potencjany obywatel był podejrzewany o korupcję robiono fałszywe zasadzki, wymyslano historie rodem stanilizmu tylko po to zeby utrzymać władze i co marnoto długo nie albo wcale.. jescze jedno patrz na ręce swoich bliskich bo pózniej czy wczesniej tobie tez coś sie dostanie amen
    • marty_na_a Re: "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Pol 06.07.11, 16:57
     Bóg zapłać.
     jaki potencjalny obywatel??? To teraz zwykłego człowieka o byle co ciągają po sądach a Miro, który kupował koke od Brody z Pruszkowa ma się dobrze. Pani Pitera, tropiciel korupcji, dla której z naszej kasy stworzono wygodną posadkę, nic nie może i nic nie robi.
     Przecież rząd Kaczyńskiego rozwiązał się przed upływem kadencji w wyniku min afery gruntowej w której brali udział koalicjanci z samoobrony więc nie mów, że na chama chcieli utrzymać władzę. To obecna ekipa rządzących nami matołków spina tyłki byle tylko być przy władzy.
  • Gość: as Boję się PiS-u IP: *.ip.netia.com.pl 06.07.11, 16:28
   Mam znajomych pisowców, których się czasami po prostu boję. Mają niezwykły dar tropienia wokół siebie wrogów, żydów, masonów, służb specjalnych, "układowiczów", sprzedawczyków, złych polaków. Jednocześnie doskonale wiedzą jak innym życie muszą poprawić.
  • marty_na_a "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków" 06.07.11, 16:47
   PełO jak zwykle prowadzi działania marketingowe. Co by tu jeszcze zrobić, żeby Polska była cool i żeby Europa wiedziała, że jesteśmy cool. Donek to musi być bardzo zakompleksiony gość.
   "Polska jest teraz ważnym członkiem Unii Europejskiej, której głos jest słuchany". Jasne, tylko problem w tym, że my nie mamy innego zdania niż Niemcy i Francja. "Dla Unii jest to kraj ważny również dlatego, że Polacy należą do najbardziej proeuropejskich społeczeństw". Oczywiście, zamiast wnosić do Unii, to co mamy dobrego to robimy parady gejom, propagujemy aborcję i eutanazję. Te górnolotne zdanka pani Lena może sobie wsadzić w ...

   Więcej... lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,9902745,_PiS_pokazal_obraz_klotliwych__swarliwych_Polakow_.html#ixzz1RKvNNr2E
  • majka.16 komentarz 07.07.11, 00:13
   blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/07/06/siwiec-powinien-przeprosic/
   Trafione w sedno. Pomijając wszystkie pomniejsze zarzuty dla europosłów... Premier dał d*** po całości.
  • jozek46 "PiS pokazał obraz kłótliwych, swarliwych Polaków" 07.07.11, 11:20
   No i jest pani prof. Lena.Jakie to szczęscie ,że zabraŁa gŁos na Łamach prasy!Jaki to dorobek hazardzistów z Lublina,że ma w gronie takie szczęscie! A może by tak prof Lena wzięŁa się do pracy i coś dla Lubelszczyzny zrobiła,a nie podgrzewa atmosferę w nieistotnej sprawie.Niech zobaczy co się naprawde u nas dzieje i zacznie coś robić,a nie uprawiac bzdetną demagogię.To profesorowi i europarlamentarzyście nie przystoi.Nas smiertelników obchodzi dzień codzienny,ktory dzięki hazardzistom i gumofilcowym jest coraz trudniejszy.Ludzie uciekają,bo nie ma pracy i żrodła utrzymania.Jestesmy okradani.A p.Lena zajmuje się tym co powiedział Ziobro czy ktoś tam!Wstyd!To są nasi wybrańcy.!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka