Dodaj do ulubionych

Hartwig, Józefowicz, Kozidrak. Zobacz co ich łą...

01.10.11, 12:09
No i oczywiscie redaktor MBH z gazety w Lublinie ;-).

Swietna szkola, w mojej rodzinie konczyly ja trzy pokolenia...
Obserwuj wątek
  • Gość: asdf Re: Hartwig, Józefowicz, Kozidrak. Zobacz co ich IP: *.dynamic.chello.pl 02.10.11, 12:32
   To niech jeszcze napiszą jaki procent uczniów szkoły nie odniosło sukcesu. Na marginesie to chwalenie się c-klasową piosenkarką i podstarzałym satyrem który jest sławny, bo jest mężem Nataszy Urbańskiej nie robi wielkiego wrażenia.

   Nie ma czegoś takiego jak renomowana szkoła średnia. LO przygotowuje jedynie do matury, która ma dać wstęp na studia. O dziwo, studiują też osoby spoza Unii, więc tworzenie mitologii o wielkości szkoły jest co najmniej zabawne i świadczy o wielkich kompleksach. Może jeszcze napiszemy o renomowanych gimnazjach, potem podstawówkach a jeszcze później o przedszkolach i żłobkach?

   Uwaga na marginesie: J. Hartwig i B. Kozidrak kończyły tak naprawdę dwie różne szkoły. W szkole liczą się nauczyciele, a grono pedagogiczne u obydwu było kompletnie inne.
   • chochlik5 Re: Hartwig, Józefowicz, Kozidrak. Zobacz co ich 03.10.11, 15:47
    Chodziłam do Gimnazjum Unii Lubnelskiej w 39 roku przez jeden miesiąc dopóki Niemcy nie zamknęli szkoły. W tym czasie budynek gimnazjum i liceum przy ulicy Narutowicza 12 kierownictwo szkoły udostępniło Czerwonemu Krzyżowi na potrzeby Szptala Wojennego. Na dzialalność dydaktyczną szkoła skorzystała początkowo z gościny w Szkole Handlowej Vetterów, a po dwóch tygodniach w Prywatnum Gimnazjum i Liceum SS. Urszulanek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka