Dodaj do ulubionych

Ponad 10 tysięcy złotych kary. Za bałagan z pla...

13.10.11, 14:07
Wszystko ładnie, pięknie. Powinni zostać ukarani, etc. Tylko jest mały problem: zapłacą jak zwykle podatnicy, czyli ucierpią podwójnie: raz przez zagrożenie spowodowane plakatami, drugi raz przez kary dla partii. Dlaczego nie widziałam plakatów Ruchu Palikota? Czyżby oni jedyni nie śmiecili miasta?
Obserwuj wątek
  • bluerandy Re: Niekompetencja żuka 13.10.11, 14:50
   prawda jest taka, że dla komitetów wyborczych, które obracają milionami złotych, które są finansowane z budżetu państwa kilka tysięcy złotych to NIC. Tymczasem ratusz z pieniędzy Lublinian musiał zapłacić za urzędników fotografujących "mordy z plakatów" za aparaty fotograficzne, za paliwo, a straż miejska zamiast ścigać wandali, dresiarzy, gapowiczów, kierowców zastawiających chodniki zajmowala się plakatami wyborczymi.

   JEDYNE wyjście to drastyczne podniesienie opłat za wieszanie plakatów wyborczych. Ale do licha jak ma tego dokonać żuk, który jest członkiem partii która najbardziej zaśmieciła Lublin.

   a Ruch Zaparcia Palikota też wieszał swoje plakaty wyborcze i brudził tak samo jak inni.
   • Gość: J-k Re: Niekompetencja żuka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 16:10
    Bluerady to jak nic mamy nowy spisek. Według Ciebie Palikotowcy brudzili jak inni a nie zapłacili kary. Diabelska zmowa jak nic. A swoją drogą to chyba do kompetencji Rada Miasta a nie prezydenta należy uchwalanie opłat i ich wysokość, a w lubelskie radzie większość ma PiS.
  • Gość: pikuś Eeeee tam IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 17:27
   To wszystko mały pikuś. Wieszali to wieszali (szkoda, że nie siebie). Ważne kiedy te smieci zostaną uprzątnięte. Powinny już zniknąć. I za to trzeba dawać wysokie mandaty nie partiom politycznym tylko właścilcielom tych "mord" .
   • Gość: Prześmiewca Re: Eeeee tam IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.11, 22:15
    Nie widać Palikota.
    Nazajutrz palił , co tam.
  • Gość: gość Re: Ponad 10 tysięcy złotych kary. Za bałagan z p IP: *.pix-umcs.lubman.net.pl 14.10.11, 07:40
   Opłaty za miejsce na powieszenie plakatów wyborczych powinny być takie, aby z nich opłacić sprzątnięcie plakatów po wyborach.
   Efekt byłby szybszy, a sprzątanie skuteczne
   • jakas-nazwa Re: Ponad 10 tysięcy złotych kary. Za bałagan z p 14.10.11, 16:44
    Przypominam: a za wszystko płacą podatnicy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka