Dodaj do ulubionych

Wapiennej troska miasta nie obejmuje

23.02.12, 09:28
Tam są tereny zalewowe i normalne bagnisko. Nie wiem kto ludziom sprzedał tę ziemię na budowę domów.
Domy po prostu wpadają w ziemię.
Nie ma kanalizacji.

Zawsze wiozę tam turystów z zachodu, zeby zobaczyli jak u nas mieszkają ludzie. Oczywiście o ile sie nie boją.
Toż to slumsy lepsze niż w RIO.
Obserwuj wątek
  • Gość: Miejscowy Re: Wapiennej troska miasta nie obejmuje IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.12, 18:27
   Po pierwsze, sałaciarzu, to jest to jedna z pierwszych dzielnic Lublin, więc o pozwolenie na sprzedaż jest już dawno nie potrzebne.
   Po drugie, slamsy, to masz chyba u siebie na podwórku, bo mimo tego, że faktycznie jest tu wiele zawalisk, i bezpańskich terenów, to nie jest wina tam mieszkających, tylko wina Miasta, które nic z tym nie robią. Po trzecie, to że Ty jesteś po 7 klasach szkoły podstawowej, to nie upoważnia Cię do tego, abyś się w taki sposób wyrażał o czyjejś własności. Mieszka tu mnóstwo ludzi z wyższym wykształceniem, lekarz, jest kilku przedsiębiorców. Więc wróć do swojej prześmierdniętej taksówki, i tu się nie zapuszczaj. Wielu sałaciarzy Tobie podobnych podjeżdża jak najbliżej skarpy od Politechniki i własne śmieci tu wyrzuca, bo nie stać go na śmietnik z KomEko lub temu podobne.
   To nie wina mieszkańców, że Władze Miasta tu nic nie robią. Po prostu się boją, bo nie wiedzą jak się do tego zabrać. Jest to teren zalewowy, ale to nie jest główna przyczyna, dlaczego nie mamy kanalizacji, gazu ziemnego, czy drogi. Fachowcy z MPWiK nie są na tyle mądrzy, aby tu zrobić odwodnienia, bo jest tu wszędzie torfowisko, a inwestycja może być kosztowna. Przecież płacimy podatki, płacimy za wodę, energię elektryczną, podatek w paliwie na budowę dróg, i wszystko, co tylko jest możliwe. WIĘC PYTAM: DLACZEGO NIKT NIE BIERZE NAS POWAŻNIE?? A może trzeba ok 600 osób starych i młodych, emerytów i dzieci, wyprawić pod Urząd Miasta i tam pikietować ?? Tam się upominać o swoje !! Skoro nawet Pan Prezydent nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje w mieście, mimo wizyty, obietnic, i szukania głosów wyborców na następną kadencję, to może trzeba wrócić do średniowiecza, albo i wcześniej, gdzie władza była w rękach prostego ludu.
   Mamy dosyć obietnic, dosyć przemówień i pięknych słów. Żądamy minimum przyzwoitości i normalności dla naszych dzieci, bezpieczeństwa i spokoju na ulicy, a jeżeli ulica Wapienna zostanie pominięta po raz kolejny we wszelkich planach urbanistycznych, to nie zostanie nam nic innego, jak odwiedzić Ratusz i żądać swoich praw.
   A ty sałaciarzu nie naciągaj ludzi na wycieczki krajoznawcze, bo braki w wykształceniu nadrabiasz gatką z czasów PRL-u.
   Pozdrawiam wszystkich mieszkańców.
   • Gość: od Połączyć Zana ze Smoluchowskiego !!!! IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.12, 11:26
    Zanim terenami przy Wapiennej, Dzierżawnej, Włościańskiej zajmie sie jakiś zaprzyjaźniony deweloper i zablokuje na amen rozwój miasta należy na ścianie w gabinecie prezydenta powiesić mapę Lublina najlepiej satelitarną i czerwonym grubym markerem narysować połączenie ulicy Zana z Ulica Smoluchowskiego!!! Dopiero po wniesieniu tego fundamentalnego dla przyszłości miasta połączenia południa z północą do Planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublina można myśleć o jakichkolwiek inwestycjach i inwestorach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka