Dodaj do ulubionych

MOSiR posprząta Bystrzycę. Na kajakach. Możecie...

25.05.12, 06:54
No przecież w ostatnią sobotę miało być sprzątanie. Zachęcali mieszkańców do sprzątania oferując poczęstunek. Buahahaha. Nie znalazł się żaden frajer ??!! Poczęstunek hehehe. Dowcipnisie.

Niech się sami biorą do roboty. Cena wypożyczenia na 1 godzinę dwuosobowego roweru wodnego to aż 17 zł! Ździercy! Mają za co sprzątać więc niech sprzątają.
Obserwuj wątek
  • hrabiaski MOSiR posprząta Bystrzycę. Na kajakach. Możecie... 21.06.12, 21:39
   skąd ja to znam? Już wiem!czyny partyjne!Pamiętam,kilku notabli,udawało że pracuje,nie mając o tym co robią zielonego pojęcia!Tak,radio,telewizja,władza z narodem!ale teraz? Po co to? i komu mydli się oczy?!Przecież z kajaka nie można nawet zrobić siku,a tu sprzątanie!
   ,,naród"coraz głupszy,czy tylko zdurnieli co niektórzy?!
  • zubelz MOSiR posprząta Bystrzycę. Na kajakach. Możecie... 21.06.12, 23:54
   Dawno, dawno temu. Za moich młodych lat, Były szkółki żeglarskie. Młodzież uczyła się pływać nie tylko "w pław " lecz także na Optymistach (starsi na omegach). Kluby prowadziły wypożyczalnie sprzętu pływającego. (częściowo się z tego utrzymywały) Remontem zajmowali się klubowicze płacący składki. (za to mogli pływać darmowo). Dbali o przystań i jej otoczenie. A teraz! prywata panie prywata. Pomosty do rozbiórki a lepsze posprzedawane. Jeziora również . Zalew jest własnością Mosiru ale nie Bystrzyca. Mosir ogrodził część dostępu do zalewu. Czy Mosir wie, czy ta woda jest z Bystrzycy ? czy z zalewu?. Takie pytanie. Ile Bystrzycy jest w zalewie?. Jak do chwili obecnej jeszcze nikt nie został właścicielem rzeki.Jest nią Państwo a jak Państwo to i my jego obywatele .Kilka lat wstecz popłynąłem Bystrzycą (pisałem o tym). Tak na marginesie. Mosir chce zarabiać na turystyce?. Proszę bardzo. Tylko dlaczego z moich pieniędzy?. Towarzystwo przyjdzie sobie w sobotę "do pracy" Zarobią dwie 50% resztę setki a syf jaki był nad i w Bystrzycy pozostanie. Po jakiego *****mamy tych z kratką na czapce????. Po to tylko aby DUPY limuzynami wozili?. Związek wędkarski powinien pozwać miasto do sądu za zaśmiecanie Bystrzycy (podobno za porządek w mieście odpowiada straż miejska. Ta banda nierobów bierze nasze pieniądze i nadal nic nie robi (Przepraszam. Miasto im funduje lepsze samochody). Rozgonić tą bandę, lub zmusić do roboty i to konkretnej roboty..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka