Dodaj do ulubionych

Na co szkoły wydają miejskie dotacje? Biżuteria...

16.11.12, 08:17
złodziejstwo za to kopa w zad i po problemie
Obserwuj wątek
  • Gość: paula No to mnie już naprawdę nic nie zdziwi IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.12, 10:37
   pieniądze przeznaczone na edukację idą w błoto. Dyrektorzy szkół, przedszkoli itd. powinni stracić swoje stołki i to natychmiast . Nie znam tematu ale może ktoś mi podpowie dlaczego takie placówki nie są rozliczane co miesiąc, czyżbyśmy mieli w Lublinie za mało urzędasów ??? Rozumiem , że to są prywatne instytucje ale pieniądze pochodzą od miasta. Pozdrawiam.
   • Gość: andrzej.filipowicz Muszę Cie rozczarować IP: 89.167.0.* 16.11.12, 21:03
    Gość portalu: paula napisał(a):

    > pieniądze przeznaczone na edukację idą w błoto. Dyrektorzy szkół, przedszkoli
    > itd. powinni stracić swoje stołki i to natychmiast . Nie znam tematu ale może k
    > toś mi podpowie dlaczego takie placówki nie są rozliczane co miesiąc, czyżbyśmy
    > mieli w Lublinie za mało urzędasów ??? Rozumiem , że to są prywatne instytucje
    > ale pieniądze pochodzą od miasta. Pozdrawiam.

    Muszę cię rozczarować, bo w stosunku do roku szkolnego 2010/2011, w którym stwierdzono bardzo liczne nieprawidłowości skala zjawiska i strad miasta urosła ponad 1000 krotnie.

    To jest dokładnie jak z ciągłym wkładaniem pieniędzy w spółki sportowe, które nawet sprawozdań finansowych nie składają.

    Ideał sięgnął totalnego dna, bo najpierw płaci pieniądze pomimo wcześniejszych nadużyć, a później beneficjentów własnej nieodpowiedzialności napiętnuje.

    Takiego psucia przedsiębiorczości i samorządności nie było od 1989 roku.

    Ps. To jest dopiero preludium.
  • Gość: bosman czy ktokolwiek z Was łudził się choć przez chwilę IP: *.centertel.pl 16.11.12, 14:51
   ze te "placówki oświatowe" zostały założone po to by pełnić misję, nieść "kaganek oświaty"? Takiego wała jak Polska cała - założyciele mieli na tym zarobić. I to jak najszybciej! Teraz te "szkoły życia" beda znikać jak kamfora. A władze oświatowe obudza się z ręką w nocniku, bo nagle okaże się, że zabraknie szkól nawet dla niżu demograficznego. Szkół tak ochoczo ostatnio likwidowanych.
   Tusk woła: w ciągu dwu lat nabudujemy tyle żłobków i przedszkoli, że dla nikogo miejsca nie zabraknie. Ja sie pytam: a kto rozpierd(.........)ł istniejące przedszkola i żłobki? Kosmici? Owszem, jeszcze w 1989r bywały kłopoty z miejscami w żłobkach czy przedszkolach ale raczej polegały na braku miejsc w najbardziej zaludnionych rejonach. Takich problemów jak dziś nie było. Od tamtej pory jest coraz gorzej. No to namnożyło się cwaniaczków i są skutki. A będą jeszcze gorsze.
   Ciekawe czy są kontrolowane szkoły prowadzone przez kler kk?
   • Gość: czytelnik Re: czy ktokolwiek z Was łudził się choć przez ch IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.12, 20:23
    Życzę sobie, żeby redaktorzy o kwadrans dłużej zastanawiali się nad tytułami swoich "niusów", a to z tego powodu, że większość naszego społeczeństwa czyta tylko tytuły i na ich podstawie wyrabia sobie opinię o polskich szkołach. Polskie szkoły państwowe biżuterii nie kupują. W polskich szkołach państwowych nie ma kasy na papier toaletowy oraz taki, na którym nauczyciele muszą cotygodniowo pisać coraz to nowe materiały dla wygłodniałych, papierożernych urządników.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka