Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i c...

07.05.13, 11:27
A dlaczego zw zawieszeniu? Rowerzyści siedzą a ksiądz to co święta krowa?...tu nie Indie.
    • Gość: Cogito Re: Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i IP: *.polcard.com.pl 07.05.13, 11:45
      > A dlaczego zw zawieszeniu?

      Tak zwykle sądy orzekają. Jeśli nie było poszkodowanych i kierowca nie miał wcześniejszych zatargów z prawem, dostaje wyrok w zawieszeniu. Niezależnie, czy to ksiądz, czy kominiarz. Sprawdź podobne wyroki publikowne m.in. na stronach policji.

      Choć wolałbym, aby dostał miesiąc prac społecznych. Bez zawieszenia.
    • Gość: gosciu Re: Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i IP: *.dynamic.chello.pl 07.05.13, 12:00
      Pijany rowerzysta wędruje do pudła, gdy zostanie złapany po raz dziesiąty a wcześniej nie zapłacił żadnej grzywny.
      • Gość: Andrzej Re: Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i IP: *.dynamic.chello.pl 07.05.13, 15:29
        To, że ksiądz kanonik z tych, co za kołnierz nie wylewają to tajemnica poliszynela. Ma zaś ustosunkowanych znajomych w wielu lubelskich kręgach. Zginąć mu nie dadzą!
        • Gość: Ciekawski Re: Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i IP: *.opera-mini.net 07.05.13, 17:03
          Czy adwokatem kanonika nie jest przypadkiem najsłynniejszy lubelski adwokat Paweł S.słynący z namiętności do taranowania teatrów po pijaku?
          • Gość: brrrr! Re: Ksiądz kanonik jechał pijany. Przyznaje się i IP: *.opera-mini.net 07.05.13, 20:22
            Tak to działa,ręka rękę myje.Co prawda policjant na codzień jeżdżący po alkoholu musi zatrzymać kanonika czy adwokata bo są świadkowie lub samochód wbity w ścianę teatru,lecz sędzia też lubiący golnąć do sprawy się nie przyłoży,a już prokurator który uważa się za nie wiadomo kogo tym bardziej.A kanonik wszystkich kolesiów rozgrzeszy i gra gitara:-(((
Inne wątki na temat:
Pełna wersja