Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok...

16.05.13, 13:00
Tutaj występuje jako zwykły prześladowany przez wredną babę facet co to ma wspólnego z PSL.
Niestety ten polski system prawny zawsze będzie preferował kobietę bo facet to zawsze świnia a w rzeczywistości to prawda zawsze leży po środku.
    • karolsledczy Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 13:05
      To już chyba 5 artykuł na ten sam temat. W dalszym ciągu publicznie roztrząsane są sprawy prywatne człowieka. Gdzie tutaj rzetelne dziennikarstwo?

      Klasyką już są wstawki: "Sprawdziliśmy w prokuraturze.". To układ zamknięty Adamaszek - Prokuratura. Kto w tym mieście naprawdę rządzi? Odpowiedź jest oczywista.
      • Gość: Pryszczaty_Dżoe Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow IP: *.free.aero2.net.pl 16.05.13, 13:55
        Kalor Śledczy uchodźca z Damaszku sam osobiście monitorował to zdarzenie bezpośrednio po tym jak je sprowokował! Wiadomo po co!
        • Gość: maxx Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to ? IP: 173.233.212.* 16.05.13, 17:23
          Czy PSL to taka specjalna partia dla pijakow, zlodziei i "damskich boskerow"???
    • inz.morszczuk Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow 16.05.13, 13:23
      "Piłem jak Polak" . Już za to stwierdzenie powinien wylecieć z Partii.
      A wywlekanie swoich prywatnych spraw na forum publicznym i jeszcze angażowanie małoletniej
      córki to zupełnie poniżej poziomu.
      • oyayebye Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow 16.05.13, 14:58
        inz.morszczuk napisał:

        > "Piłem jak Polak" . Już za to stwierdzenie powinien wylecieć z Partii.
        > A wywlekanie swoich prywatnych spraw na forum publicznym i jeszcze angażowanie
        > małoletniej
        > córki to zupełnie poniżej poziomu.
        A co, kłamał. Znam ja, znasz Ty, znają oni jacy są Polacy.Mam kolesia który pije w pracy i po pracy dzień w dzień ( jest właścicielem f-my ). Przychodzi sobota, kolo trzeżwieje. Rano w niedzielę idzie z dzieckiem za rękę a żoną pod depo i walą na mszę. Około 10.00 żona wraca z dzieckiem do domu a on około 14.00 nawalony jak stodoła wraca na obiad. I tak w koło Macieju. Myślisz że tylko on jeden?
      • Gość: Yeti Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.13, 12:10
        Z uwagą śledzę jako Polak to, co inny "Polak", niejaki Zygo z Niedrzwicy, nie tylko w pijanym widzie wyczynia, ale przede wszystkim to, co na trzeźwo wygaduje, gdyż poczułem się urażony tym, że chleje wódę bez umiaru i przyrównuje się w tym do milionów innych Polaków, m. in. takich jak ja, co prawie smaku wódki nie znają. I o ile za żenujące przedstaiwnie uznaję tę pseudokonferencję prasową damskiego boksera Zygo, to z kolei jako budujące zjawisko przyjąłem fakt, iż w wymianie opinii na temat działań p. Zygo zabrali głos: inz. morszczuk, guazir, aron, szats69, albrecht-kalba, sitniczek i mlot.babiloński, co dowodzi innej, zdrowej wrażliwości na patologiczne i dotychczas bezkarne zachowanie prominentnego działacza partyjnego i urzędnika. Facet zupełnie zatracił poczucie przyzwoitości - po wódce dostaje małpiego rozumu, na trzeźwo? - mam nadzieję - ciągnie za sobą córkę, wyrządzając jej tym samym niesamowitą krzywdę. Chyba, że to jego sposób na lans córki, na uczynienie jej celebrytką w wymiarze niedrzwickim. Moim zdaniem to już dawno jej i swojej całej rodzinie to zapewnił.
    • sitniczek Piłem jak Polak. Dzięki za łatkę. 16.05.13, 13:36
      Taa, niebieską kartę zakładają za darmo, prawa rodzicielskie ograniczają za darmo, kuratora dają za darmo. Znamy takich "bohaterów".
    • folwark_polski Pijana łazja oskarża że wszyscy Polscy chleją 16.05.13, 14:12
      świnie pasać gnoju
      • frankyy Pił jak Polak, bił jak Niemiec, a łże jak pies. 16.05.13, 14:16
    • albrecht_kalba Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 14:25
      Piłem jak Polak - czytaj, chlałem jak świnia.
    • mlot_babilonski Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 14:28
      o! pan z wąsem, to na prawdę prawdziwy polak, starą leje a potem do kościółka do konfesjonału
    • mlot_babilonski Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 14:30
      ale Jola ta córka, białe kozaczki ma
    • monika.libra36 Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 14:41
      Polska wódka jest najlepsza, lecz polski pijak najgorszy:))
    • Gość: gość4 Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow IP: 95.108.119.* 16.05.13, 14:50
      na zachodzie krąży przysłowie " pijany jak Polak leniwy jak Polak ""pijany jak Irlandczyk głupi jak Irlandczyk "i już nikt nie powie że to kłamstwo
    • szats69 Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 16.05.13, 15:02
      Pan polityk chyba nie rozumie albo udaje, że nie rozumie, że nie jest ścigany za samo picie, ale za to co robił już po wypiciu. Ja wiem, że 2,4 promila to astronomiczna ilość i można nie pamiętać.
      • Gość: wsiok Re: Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prow IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.13, 17:39
        Czego chcecie od prostaka ze wsi?
        To zdanie to celowa prowokacja.
        Mieszkańcy wsi wszelakich zdajcie sobie nareszcie sprawę z tego, że wybieracie ćwoków, a potem się mówi, że polska wieś to ciemnota!
        Ale sami sobie takich ciemniaków wybieracie.
    • Gość: chart Moment, moment IP: *.lublin.hypnet.pl 16.05.13, 15:22
      Sformułowanie "piłem jak Polak" z ust Zygo nie padło, to dziennikarska interpretacja - to raz.

      Dwa - matka sama wystawia sobie świadectwo wołając w "Dzienniku...", że córka jest "przekupiona przez ojca". A może nie umiała sobie z nią zbudować normalnych relacji, nawet jeśli nie katowała?

      Trzy - kobieta ta ma prawomocny wyrok za naruszenie miru domowego domostwa swego ex-męża i dzieci.

      Bez urazy, ale cała ta opowieść w wersji "Krwawy Kolarz i jego zmanipulowane dzieci" coraz mniej trzyma się kupy.
      • Gość: maxx Re: Moment, moment IP: 173.233.212.* 16.05.13, 17:26
        Czy "chart" to jakis PR-owiec wynajety przez PSL-owskiego szmaciarza?
        • Gość: chart Re: Moment, moment IP: *.ip.netia.com.pl 16.05.13, 19:25
          Tak, jestem wieloletnim, zasłużonym fanem PSL-u! Kto wie, to wie...

          Ale ta historia bardziej od tego składna nie będzie.
          • Gość: aron Re: Moment, moment IP: *.paradowski.pl 17.05.13, 05:27
            no ale to że kobieta narusza mir domowy nie znaczy że można ją bić. Od wydawania wyroków jest sąd a nie mąż.

            W każdym razie cały PSL wojewódzki do dymisji, ci co wiedzieli o tym. Żądamy przyspieszonych wyborów do sejmiku.
            • Gość: chart Re: Moment, moment IP: *.lublin.hypnet.pl 17.05.13, 12:30
              Na razie o biciu przez matkę opowiada córka. Nie spieszmy się więc z ferowaniem wyroków. A co ma u licha awantura u Zygów wspólnego z wyborami do Sejmiku, to jakoś mi umyka...
            • Gość: gość122456 Re: Moment, moment IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.13, 14:25
              Ta kobieta nie narusza miru domowego, bo ten dom do niej należy jako współwłasność małżenska, albo współwłasność pomałżeńska.

              Czy można się włamywać do swojego domu? Można jeśli jest się lub było się żoną pijaka.
              • Gość: chart Re: Moment, moment IP: *.lublin.hypnet.pl 17.05.13, 22:13
                Jasne, można też urządzać prowokacje przed rozprawami o podział majątku i zniesienie opieki nad małoletnim. Tylko rozsądny dziennikarz nie powinien takim prowokacjom ulegać, ani ich wykorzystywać.
    • quazir Działacz PSL: Piłem jak Polak. Reszta to prowok... 17.05.13, 13:09
      Cóż za chamski typ.Jak można tak upokorzyć własne dziecko.Powinno mu się ograniczyć prawa rodzicielskie.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja