Dodaj do ulubionych

Straż miejska w Lublinie do likwidacji? Projekt...

20.05.13, 21:52
Bzdura i kolejny "wyczyn" Palikotowych popłuczyn ... gardłują wyłącznie tzw. prawi pokrzywdzeni przez Straż Miejską (Palikot dostał 7 zdjęc płatnych z fotoradaru) . Uciemiężeni cwaniacy, brudasy, egoiści o postawach antyspołecznych, antygrupowych , antypaństwowych zawsze będą przeciwni instytucjom stojącym na straży prawa lokalnego jaki i państwowego. Postawa roszczeniowa takich grup powinna być piętnowana przez pozostałych. Dlaczego nie uaktywniają się mieszkańcy którzy zawdzięxczają SM koniec udręki z upierdliwym sąsiadem, jego psem, głośnym zachowaniem, plakatami na drzewach, pojazdami na wypielęgnowanym trawniku itd .....
Obserwuj wątek
  • zubelz Straż miejska w Lublinie do likwidacji? Projekt... 20.05.13, 23:56
   Jestem za rozwaleniem tej bandy tłumoków i jaśnie panów. Czas najwyższy rozegnać tę bandę nierobów i cwaniaków. Banda debili(jeszcze większa jak dawna milicja)Potrzebni do tego aby karać babcię wychodzącą na spacer z pieskiem bez kagańca? a piesek ślepy i głuchy i wielkością dorównuje mózgowi "temu co niby go ma ale za kratką" .Czemu nie podejdzie do drecha z pidbulem i nie zapyta gdzie pies ma kaganiec. Czemu nie zapyta czy taki dresio ma pozwolenie na trzymanie takiego pieska?. Po co? W mordę może dostać i jeszcze parę butów a starowinka będzie się tłumaczyć.Błagać o litość a jak już jaśnie pan strażnik się zlituje i da babinie spokój, to jeszcze za nim się pomodli bo LUDZKI PAN., Pomyłką było powołanie tej formacji i pomyłką jest jej utrzymywanie.
  • zbigniew49 Straż miejska w Lublinie do likwidacji? Projekt... 21.05.13, 06:34
   Zgadzam się -do likwidacji.Wczoraj dzwoniłem do straży -dokąd zrobiono płatny parking pod Globusem- wjazdy do budynku przy K.Wielkiego zastawione samochodami, że nie można wyjechać-najgorzej że nie widać czy coś nadjeżdża.Nikt nie przyjechał- i tak jest codziennie-przecież łatwiej jest złapać staruszkę.Straż to wymysł dla obiboków i miejsce do trzymania etatów dla swoich. Zlikwidować.
  • tajnos.agentos Re: Straż miejska w Lublinie do likwidacji? Proje 21.05.13, 19:09
   jaho1 napisał:

   > Bzdura i kolejny "wyczyn" Palikotowych popłuczyn ... gardłują wyłącznie tzw. pr
   > awi pokrzywdzeni przez Straż Miejską (Palikot dostał 7 zdjęc płatnych z fotorad
   > aru) . Uciemiężeni cwaniacy, brudasy, egoiści o postawach antyspołecznych, anty
   > grupowych , antypaństwowychpleplepleplepleplepleplepleplepleplepleplepleple................

   Spadaj aktywisto. Palikot czy nie Palikot, tę bandę darmozjadów i nieudaczników powinno się zlikwidować. Popieram to przedsięwzięcie w całej rozciągłości, nigdy za nic nie zostałem ukarany przez żadnego strażnika.
   • jaho1 Re: Straż miejska w Lublinie do likwidacji? Proje 21.05.13, 21:08
    Spadaj płatny "pościarzu", wszędzie pełno tego g....na. Więcej to coś pod czerepem nie wchłonie ale szybko wyparowuje i zostaje ... nawóz. Znajdź inny zawód, bardziej płatny to i mądrzej będziesz myślał i postępował oczywiście jak zdrowo się będziesz odżywiał. Uciemiężony czerwony pachołek, laluś i rozwydrzony g....rz z prawami obywatelskimi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka