Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z tym forum?

18.10.19, 12:39
Nazistowski troll, czubek gadający ciągle do siebie, prawicowi aparatczycy wpadający tu na chwilę by głosić prognozy zwycięstw swojej partii to jedyni tu obecni, z którymi można rozmawiać (a właściwie nie można). Kiedyś to forum było pełne normalnych ludzi, z którymi można było o wszystkim normalnie porozmawiać, co się stało? Zasady funkcjonowania forum się raczej nie zmieniły, ludzi jakoś przerobiono?
Obserwuj wątek
  • empi Re: Co się dzieje z tym forum? 18.10.19, 13:09
   kiedyś każdy komentowany artykuł w GWL po kilku komentarzach z automatu lądował na forum. Potem to trwale rozdzielono. Nie było Fb, nie było Twittera itp. Mniej było frustratów posiadających kompa. Nie karm trolli, może wymrą :). Swoją drogą można by wprowadzić obowiązek logowania się, nie tylko przy zakładaniu tematu. Anonimowi frustraci ob......ją każdy wątek by ulać z siebie trochę jadu, by udowodnić samemu sobie swoją mądrość.
   pzdr
  • qqbek Re: Co się dzieje z tym forum? 18.10.19, 23:39
   Szczerze?
   Położyłem lagę na tym forum.
   Z racji tego, że oderwano je od komentarzy pod artykułami, ale także z powodu oszołomów, którzy narzucili tutaj ton narracji.
   Zaglądam kilka razy w tygodniu, przejrzę, z rzadka coś skomentuję, częściej zaś żałuję, że zaglądałem.
      • empi Re: Co się dzieje z tym forum? 24.10.19, 22:04
       Bosman był często "ostry" :), ale jakoś tu się wszyscy przyzwyczaili. Chyba się mu nie narażę, kiedyś funkcjonowało określenie, że "towarzyskie bydle". Nie było to wcale pejoratywne określenie :)
       pzdr
          • dociek Re: Forum jest tak jak opozycja i GW 30.10.19, 18:08
           Więdnie jak "oczywiste oczywistości" PiSu. Suweren uwierzył w skrócenie wieku.
           A w co teraz ma uwierzyć jak PiS przywróci 67 lat? W winę Tuska?


           www.wiesci24.pl/2019/10/30/znowu-chca-oszukac-polakow-rzad-mysli-o-podwyzce-wieku-emerytalnego/?fbclid=IwAR0qA34rqFN568XalWGgswIFARj_xF-8zcibH6khd4F59PFIszadmr_b5CA           "Minister Jadwiga Emilewicz najwyraźniej dostała w rządzie rolę przekazywania złych wiadomości społeczeństwu i oswajania go z nimi. W programie Radia Zet ujawniła, że rząd poważnie myśli o podwyżce wieku emerytalnego. O tym, że system emerytalny nie jest w stanie utrzymać emerytów wiadomo od dawna. Teraz po raz pierwszy wysoki przedstawiciel rządu w randze ministra o tym mówi.

           „Radę Dialogu Społecznego czeka bardzo trudna rozmowa na temat świadczeń emerytalnych – mówiła w Radiu Zet Jadwiga Emilewicz. Podkreśliła, że państwo powinno zachęcać seniorów do dłużej pracy, niż pozwala obecnie wiek emerytalny”
           ."
           • bruner4 Re: Forum jest tak jak opozycja i GW 30.10.19, 18:18
            To się może źle skończyć, jeszcze gdy się okaże że brak pieniędzy na 500+, to ciemny lud może się od dobroczyńców odwrócić i będzie katastrofa. Pewnie celowo odwlekali takie informacje do okresu po wyborach, ciekawe czy mają jeszcze jakieś inne...
            • bruner4 Re: Forum jest tak jak opozycja i GW 30.10.19, 18:50
             Trollu radosny, ja nie jestem miłośnikiem Tuska (wręcz przeciwnie ) ale za tymi co teraz są, też nie przepadam. Lepiej dostać świadczenia emerytalne później, niż nie dostać ich wcale, nawet gdy je obiecają o dwa lata wcześniej, a właśnie wygląda że wszystko do tego zmierza. Jeszcze jest na 500+, ale już coraz trudniej na to pieniądze znaleźć, dojdziemy w końcu do takiego punktu gdy ich na to zabraknie. I to może całkiem niedługo, może się wkrótce dowiemy, tak jak z tym wiekiem emerytalnym. Nie pamiętasz co mówił podsłuchany Morawiecki w Sowie? "Ludziom trzeba obiecywać a potem stopniowo te świadczenia wygaszać, i oni dają się na to nabrać" . I przecież "maja zapierdalać za miskę ryżu".
             • ramarek3 Re: Forum jest tak jak opozycja i GW 31.10.19, 10:13
              Program wyborczy prezentowany obecnie ciemnemu ludowi wypisz wymaluj jest podobny do "chełmskiego manifestu". Czego wtedy nie obiecywali? Lublin w 1944 był opustoszony i nagle zabrakło miejsc mieszkalnych. Potomkowie tamtych to spadkobiercy myślenia życzeniowego. Mocno wierzą w to, że kiedyś otrzymają to co obiecano ich dziadkom w 1944.
               • bruner4 Re: Obietnice wyborcze:) 31.10.19, 18:52
                To że dotrwa do końca kadencji jest bardzo wątpliwe, jeśli pojawi się więcej takich niespodzianek jak ta o wieku emerytalnym oraz jeśli zostanie wybrany niezależny od PiS prezydent. A że się pojawią jest bardzo możliwe, bo z takie przyjemne rzeczy odkłada się na okres po wyborach, by nie psuć sobie notowań. A skąd kretyńskie porównania do stalinowskiej lewicy z lat 40-stych i 50-tych? Jeśli ktoś ma za mało informacji historycznych o tamtych rządach i nie wie że się one różnią od dzisiejszej lewicy to powinien najpierw o tym poczytać, zanim coś głupiego napisze. Co do manifestu PKWN tak samo, oprócz swobód obywatelskich raczej wprowadzono w życie to co tam napisano.
                pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_PKWN
                • ramarek3 Re: Obietnice wyborcze:) 05.11.19, 19:54
                 Bredniom pisu nikt normalny nie wierzy. Za poprzedniej władzy pisowskiej niektórzy składali petycje w sprawie odkupu obligacji z 1935 roku. Prezes pan zlekceważył przedwojennych patriotów wspierających polską gospodarkę. Teraz jest podobnie.
                 • ramarek3 Re: Obietnice wyborcze:) 05.11.19, 19:56
                  Dodaję link, żem nie gołosłowny. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/przedwojenne;obligacje;warte;majatek,28,0,238364.html
                  Chyba niepotrzebnie poruszyłem temat bo ciemny lud nie przeczyta tego.
                  • ramarek3 Re: Obietnice wyborcze:) 05.11.19, 20:20
                   I jeszcze mały urywek z wystąpienia Prezesa Pana, który dba o rodaków
                   "„Zasady, że biedni Polacy mają zapłacić potomkom bogatych Polaków nie przyjmujemy. To zasada, która ze sprawiedliwością nie ma kompletnie nic wspólnego”.
                   Ale domek na Żoliborzu zdążył łyknąć.
                   • bruner4 Re: Obietnice wyborcze:) 06.11.19, 22:16
                    Przecież to dotyczy 500+, jeśli dostaje je milioner mający dużo dzieci, właśnie wszyscy płacą na nie, 500+ jest przecież z naszych podatków. A prezes gdyby chciał robić duże interesy to w grę mogłyby wchodzić nawet miliardy, nie jakiś nędzny domek.
                    • ramarek3 Re: Obietnice wyborcze:) 10.11.19, 10:23
                     Będziem mieli nadministra skarbu. Ciekawe czy wreszcie zajmie się tymi niekoniecznie zubożałymi. Oni dają pracę tym najbardziej potrzebującym ale paradoksalnie ludziom unikającym pracy.
                     Kto pierwszy powiedział, będziesz musiał pracować na utrzymanie swoje?
                     • bruner4 Re: Obietnice wyborcze:) 10.11.19, 15:51
                      Przypomniała mi się chora wizja obecnej prawicy w jej wcześniejszym wydaniu, przy której 500+ to pikuś. Otóż ci geniusze chcieli płacić z naszych pieniędzy (no bo z czyich?) osobom siedzącym w domu , przy dzieciach i prowadzącym gospodarstwo domowe. Właściwie nawet te dzieci nie były konieczne, chciano płacić po prostu za czynności konieczne przy utrzymywaniu gospodarstwa domowego; sprzątanie, pranie, robienie zakupów itp. Pamiętacie to jeszcze? Prawicowi pseudoeksperci wyliczali nawet ile poszczególne czynności są warte jeśli chodzi o ich równowartość w gotówce, zapamiętałem że suma takich czynności była wyceniana na jakieś 1200- 1500 zł miesięcznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka