Dodaj do ulubionych

lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego

02.01.20, 22:37
kurierlubelski.pl/afera-w-labuniach-uczniowie-w-roli-wiezniow-i-gestapowcow-co-na-to-kuratorium/ar/c5-14692901
- bo puścili dym imitujący gaz bo ubrali dzieci w pasiaki i mundury ze swastyką. A jak inaczej można odegrać sceny z II wojny światowej? wszędzie widzą faszystów... to jakaś schiza!
Obserwuj wątek
  • bruner4 Re: lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego 02.01.20, 23:56
   Ty oszołomie z RM na prawdę nie widzisz w tym nic niewłaściwego? To może przemówię językiem dla Ciebie zrozumiałym; co byś powiedział na zabawę w Katyń?- Część uczniów gra rolę NKW-dzistów a część polskich oficerów, albo lepiej- może zorganizować inscenizacje katastrofy smoleńskiej- część gra pasażerów samolotu, druga część tych co ich naprowadza na lotnisko- zrozumiał ?? Na taką inscenizacje można by zaprosić samego prezesa- jak myślisz, spodobało by się mu to? (z PiS-em jak z Marsem, istot rozumnych jeszcze nie znaleziono)
       • bruner4 Re: lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego 23.01.20, 23:15
        I jeszcze taki drobny szczegół; gestapowcy nie zajmowali się gazowaniem więźniów w obozach koncentracyjnych, może przekaż tą informacje innym oszołomom, zajmującym się organizacją tej szopki. Nie dość że to w złym guście, to jeszcze nie oddaje prawdy historycznej- a o to chyba miało im chodzić. Zresztą, to jeden z wielu przykładów przekłamań historii w wydaniu obecnie rządzących tępaków.
         • qqbek Re: lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego 09.02.20, 22:31
          oszo-lom-z-rm napisał:

          > robiły to obozowe komanda i kapo rekrutujących się spośród więźniów. Niemce se
          > raczek nie brudzili. oni to "tylko" nadzorowali"

          Ty naprawdę jesteś taki tępy, czy tylko tak dobrze udajesz?

          Gestapo była tajną policją państwową do uwalania wszelkich "wrogów narodu", coś jak dzisiejsze CBA pod wodzą Bejdy czy innego Wąsika, tylko z szerszymi perogatywami (wyszukaj sobie w słowniku co to, jak to dla oszołoma za trudne słowo).
          Odpowiedzialność za niezliczone zbrodnie na obywatelach polskich zaś, w znakomitej ich większości, ponosi SS Himmlera.
          --
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
         • bruner4 Re: lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego 09.02.20, 22:47
          oszo-lom-z-rm napisał:

          > robiły to obozowe komanda i kapo rekrutujących się spośród więźniów. Niemce se
          > raczek nie brudzili. oni to "tylko" nadzorowali"

          Następne rewelacje, jeszcze tylko brakuje żeby Niemcy to przeczytali, wtedy będą już mogli mówić że to Żydzi i inni sami się w obozach pozabijali. Jak ktoś nie wie pewnych rzeczy , to się o nich w ogóle nie powinien wypowiadać, -nie organizować żadnych teatrzyków historycznych (bo np. Gestapo w ogóle nie było w obozach gdzie gazowano), nie składać kwiatów (kolaborantom Gestapo), nie budować pomników bandytom (przy sprzeciwie okolicznej ludności) nie wydawać durnych ustaw związanych z historią (bo trzeba będzie odwoływać). A swoją drogą, takich tępaków jeszcze nie było.
           • bruner4 Re: lewactwo robi aferę z teatrzyku uczniowskiego 12.02.20, 15:52
            Tak, tu masz racje- to tylko i wyłącznie ich wina. Nawet jeśli chodzi np. o pogromy Żydów na okupowanych ziemiach polskich, w których brali udział Polacy- to było to robione przy pomocy Niemców i za ich cichą zgodą- jako okupant mający te ziemię pod kontrolą też za to odpowiadają. Ale jak się przedstawia tamte bolesne i ważne wydarzenia, to się powinno trzymać faktów, jak ktoś nie wie jakie formacje hitlerowskie zarządzały obozami koncentracyjnymi, to niech się nie bierze za robienie inscenizacji w których używa się konkretnych nazw czy mundurów jeśli nie jest to zgodne z faktami, bo coś takiego prowadzi do fałszywego obrazu tamtych zdarzeń i daje nawet argumenty naszym wrogom- wytkną oni niekompetencje i brak wiedzy (i będą mieli racje). Pomijam już pomysł urządzania przedstawienia przez dzieci, jak to jedno morduje drugie, by pokazać jak było za okupacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka