Dodaj do ulubionych

Kto zagłosował na Dudę?

13.07.20, 12:06
Na Dudę zagłosowali wszyscy ci, którzy za trzy grosze by popędzili sukę do Częstochowy.
Ludzie o mentalności przepojonej fałszem, obłudą i zakłamaniem!
Nażreć się, nachapać się za czyjąś krwawicę.

PS.
Kasa pusta, kraj w największych długach od czasów PRL.
Niech Duda teraz realizuje wam obietnice wyborcze.
Powodzenia
Obserwuj wątek
      • qqbek Re: Kto zagłosował na Dudę? 22.07.20, 23:56
        dociek napisał:

> Im o to przecież chodziło.
        >

Nie Dociek.
        Myśmy syci, fajni, urządzeni.
        Chodzi o to, żeby z naszej krwawicy, co nam ją co miesiąc Urząd Skarbowy upuszcza, państwo dysponowało środkami mądrze, tak by nie zrobić krzywdy tym, którzy są mniej zaradni życiowo.
        W transferach do warstw niższych nie ma nic złego.
        Zło to to, jak te transfery wyglądają obecnie.

Jak jesteś emerytem z niepełnym świadczeniem, zwłaszcza żyjącym w mieście, to jedyne do czego masz obecnie prawo to zdychać, będąc przy tym pozbawionym wszelkiej godności.
        To całe "500+" zarżnęło w tym kraju wszystko... w tym "Mieszkanie dla Młodych", które było naprawdę rozsądnym programem do napędzania przyrostu naturalnego w tym kraju.
            • moritor Re: Kto zagłosował na Dudę? 26.07.20, 11:23
              no jak najbardziej reformę
              dla mnie to sprawa dość istotna
              w 2016 roku w sierpniu podjałem pracę we wrześniu miałem już dwa etaty w grudniu zaproponowano mi zmianę pierwszego etatu polegającą na zmianie pracodawcy z agencji pracy tymczasowej na dotychczasowego pracodawcę użytkownika
              wszystko teoretycznie na legalu - podpisane umowy do tego masa kwitologii

w 2017 w marcu ten pierwszy etat zmienił się z umowy na okres próny w umowę na czas określony w sierpniu drugi etat się skończył wraz z wygaśnięciem umowy

w 2018 w styczniu pracodawca w drugim etacie (teraz już jedynym) dał mi podwyżkę do umowy na czas próbny - tej zakończonej niemal rok wcześniej
              W kwietniu - zerwałem umowę z rażącej winy pracodawcy

i teraz tak - nie mam żadnego świadectwa pracy
              prokuratury i sąd karny uważają że niewydawanie świadectw pracy brak wypłaty wynagrodzenia oraz tworzenie fałszywych dowodów nie stanowią w Polsce przestępstwa

Sąd pracy wydaje wyrok dotyczący jednego z e świadectw pracy (bynajmniej nie pierwszego z tych które winny być wydane) w którym tak określa treść tego świadectwa że jest ono fałszywe co do daty i zawartych w nim faktów
              Prowadzi zresztą postępowanie w złym składzie co skutkuje teoretycznie nieważnością i wyroku i postępowania

skracajac wypowiedź -toczy się w twj kwestii lub toczyło już ponad 20 różnych postępowań
              w jednym jedynym - ostatnio Sąd Apelacyjny w Lublinie przyznał mi rację stwierdzająć że Sąd Okręgowy w Lublinie powinien wyjmować z koperty kierowane do niego pisma

perspektywa jest zas taka - sprawę bedzie musiał rozpatrzeć ETPC...
              co w jednej ze spraw stanie się możliwe za dwa miesiące
              Do ETPC zanierza zgłosić się w zakresie naruszenia w opisanej sytuacji przez Polskę art. 3, art. 4 pkt 2 i art. 6 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności jak również art. 4 art. 5 pkt 2 art. 6 art. 8 pkt 2 art. 31 art. 34 pkt 2 art. 35 i art. 47 Karty praw podstawowych UE

myślę Wampir że przydałaby się jednak reforma naszych sądów
              i co ciekawe był taki postulat w programie Trzaskowskiego...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka