Dodaj do ulubionych

Uwaga na firmę Jarosław Kowalik nip: 7132916998

11.11.21, 16:42
Chciałam ostrzec przed nierzetelną firmą JAROSŁAW KOWALIK Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 z Lublina.
Wykonawca tej firmy ucieka w trakcie wykonywanych robót i ich nie kończy, pomimo wpłacenia mu już na rzecz wykonania robót pieniądze. Następnie po kilku tygodniach milczenia przesyła na maila fakturę za robotę, której nie zrobił i z której uciekł i oczekuje przelewów, a gdy nie dostaje zapłaty straszy windykacją i egzekucjami. Na wezwania o zrobienie robót za które chce pieniądze stawia się ostatniego dnia wyznaczonego terminu, ale nic nie robi, a jego kolejnym krokiem jest wysyłanie jakiś dziwnych listów i maili bezpośrednio do klienta i straszenie. Jeżeli ktoś chce więcej informacji proszę o wysłanie maila ze szczegółowym pytanie, z chęcią odpiszę na maila info@zocalo.com.pl.
Moje ostrzeżenie wynika z faktu, że nigdy nie dośwadczyłam tak fatalnej współpracy z „fachowcem”. Nie chciałabym żeby ktoś więcej to przeszedł, co ja muszę z tą firmą do dnia dzisiejszego przechodzić.
Nie dajcie się jej zwieść, najlepiej omijać ją szerokim łukiem, a jeżeli już podjęliście współprace, to płaćcie na sam koniec po odbiorze robót i sprawdzeniu, czy wszystkie urządzenia są prawidłowo zamontowane i nic nie zostało zniszczone. Wykonawca tej firmy także potrafi wyrzucać w ogóle nieużywane materiały budowlane typu akryl i silikony.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka