Dodaj do ulubionych

Odstrzegam przed przekrętami taksówkarzy Bolt'a

23.11.21, 15:08
Już parokrotnie zostałem nabity w butelkę przez firmę Bolt i jej kierowców. Nie przyjeżdżają na zamówione miejsce i samowolnie anulują kurs, co pasażera kosztuje 9 zł. I jeszcze ten bezczelny klawisz na aplikacji "kurs anulowano ok?" Jednak nie ma takiego klawisza, że są kłamcami, którzy nie dojeżdżają do celu i anulują sobie kurs, bo im tak pasuje. No bo tak - im wolno.
Oszustwo i złodziejstwo.
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Odstrzegam przed przekrętami taksówkarzy Bolt 02.12.21, 19:59
      Ja nigdy nie zrozumiem ludzi korzystających z Bolta.
      Kilka złotych oszczędności na starcie - ok, ale oni jeżdżą nierzadko na jednej licencji w kilka osób, jeżdżą młode łepki bez doświadczenia za kierownicą, albo "weterani korporacji" których wywalono z roboty.
      A jak jeżdżą, to widać często po doniesieniach na największym portalu donosicielsko-sensacyjno-policyjnym w Lublinie.
      Sam poruszam się najczęściej własnym transportem i jak widzę Bolta, to wzmagam czujność na drodze.

Jak już taksówką, to z korporacją (mam taką ulubioną na "A").
      Ani "słupek", ani "Bolt".
    • bruner4 Re: Odstrzegam przed przekrętami taksówkarzy Bolt 03.12.21, 13:43
      Dziś u mnie podobna sytuacja- znajoma wezwała tego Bolta, żegnaliśmy się i trwało to kilka minut, gdy wsiadła do taksówki to taksówkarz powiedział że już ma nowy kurs i kazał jej wysiąść! Na szczęście nie płaciła kartą, bo policzyliby opłatę początkową. Odwiozłem ją swoim autem i gdy wróciłem, to jakiś kolejny Bolt czekał , po co wzywać w ogóle takie taksówki, lepiej korzystać z innych korporacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka