Dodaj do ulubionych

Ludzie Kupujcie Kurier Lubelski!!!

IP: .53.72.* / *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.04, 15:22
Dzieki tej gazecie mozna naprawde duzo zmienic! Mozna sie dowiedziec co sie
dzieje w Lublinie, zazwyczaj zle sie dzieje, ale mozna na Forum napisac swoje
zdanie, moze wreszcie ktos z Ratusza to zauwazy i nasze miasto bedzie sie
zmieniac na lepsze! www.kurierlubelski.pl
Obserwuj wątek
        • janbezziemi A o agencjach towarzyskich cos tu cicho! 13.11.04, 15:43
          Oj,tego jeszcze nie bylo!" Kurier" oglasza sie posrednio na forum "Gazety w
          Lublinie"!!!Moja mama mowi,ze za czasów Gnota gazeta byla szczupla jak
          panienka,ale w wydaniu sobotnim,czy niedzielnym bylo wiecej do czytania niz
          dzisiaj A...najciekawsze sa chyba ogloszonka z burdeli (mama chyba ich nie
          czyta,ja i owszem),albo te w rodzaju "kolezanka przyjmie kolezanke". Chcą
          pie... się na wlasny rachunek? A opieke goryli beda mialy? Dla jaj zadzwonilem
          pod telefon do jednej z ogloszenia. Uslyszalem,ze sa dwie "do wziecia",po
          dwudziestce,ale przed trzydziestka.Czarna i blondyna.Za ile? Godzina 80 zł,ale
          mozna negocjowac,z tym,ze ze po godzinie leci kolejna oplata w calosci.Gdy
          zapytalem,czy ta opłata to juz z vatem,trzasnela słuchawka. I k... i chamka w
          jednej osobie!Nikt jeszcze tematu AGENCJE TOWARZYSKIE na forum lubelskim nie
          poruszyl.Nie mam zdania,bo to najstarszy ponoc zawód swiata,a ja tam jeszcze
          bulic nie musze,haha.Poczytac jednak moge.
          • mali_bu Re: A o agencjach towarzyskich cos tu cicho! 13.11.04, 17:35
            janbezziemi napisał:

!Nikt jeszcze tematu AGENCJE TOWARZYSKIE na forum lubelskim nie
            > poruszyl.Nie mam zdania,bo to najstarszy ponoc zawód swiata,a ja tam jeszcze
            > bulic nie musze,haha.

A propos agencji towarzyskich, te warszawskie ponoć przerejstrowują się na
            gospodarstwa agroturystyczne - wczoraj tak w jakiś wiadomościach usłyszałem.
            Zatem kolejnym celem kaczora warszawskiego będzie walka z gospodarstwami
            agroturystycznymi w stolicy.
            Chciałeś o agencjach to masz!
            ............
      • bastiatan Kurier jaki jest każdy widzi. 13.11.04, 15:39
        A jak nie widzi, to niech lepiej nie kupuje, żeby zobaczyć. Jak ma za dużo
        drobnych, niech da pijaczkowi pod Realem.
        A wykładanie klopa jest o tyle niebezpieczne, że Kuriera łapie się wszelkie
        g...wno.
      • Gość: BARSKA Nie porównuj skoro nie masz pojecia! IP: *.lublin.mm.pl 13.11.04, 16:24
        "Dziennik Lubelski" -spadkobiercą w prostej linii "Sztandaru Ludu"? Nie masz
        pojęcia, o czym piszesz.Byly okresy w życiu tej gazety bardzo dobre,np.po
        Pazdzierniku 1956 r.Felietony pisywał Zbyszek Jakubik,fraszki i szopki Mirka
        Knorr,ciekawe teksty Matylda Wełna. Dzisiejszy "Dziennik Lubelski" pod władzą
        mlodej,niedoswiadczonej gwardii dopiero raczkuje,a jego szef bawi sie
        dyktafonem niczego nie wiedząc(spadochroniarz z Koszalina) o przeszlosci
        Lublina i o ludziach,ktorzy albo odeszli albo gdzies sie poniewierają na
        skromnych (i to jeszcze dobrze) emeryturach.I jeszcze cos - z pózniejszego
        okresu felietony Jana Matacza- od tego zaczynalo sie lekturę swiatecznych
        wydań.Oj,wy mlodzi ignoranci...
        • mali_bu Re: Nie porównuj skoro nie masz pojecia! 13.11.04, 17:54
          Chyba jednak kolega miał częściowo rację. Dziennik zastąpił lubelski Sztandar
          Ludu. Była to ta sama gazeta ale pod zmienioną nazwą i na nowe czasy. A i pwenie
          większość dziennikarzy pozostała mogąc już jednak pisać bez nadzoru cenzorskiego.

Pani wstawki w każdym poście w stylu "co wy wiecie, młodzi jedsteście", "młodzi
          ignoranci" są żenujące!
          Więc zamiast czytać młodych i niedoświaczonych, niech Pani wyłączy komuter i
          przesiądzie się na fraszki i szopki Mirka Knorr. Wyjdzie to Pani na dobre.
          ............
          • Gość: Barska Naprawde guzik wiesz IP: *.lublin.mm.pl 13.11.04, 18:20
            Mali_bu,wymień mi trzy nazwiska obecnie zatrudnionych na etacie w "DW"
            dziennikarzy,ktorzy kiedys pracowali w "Sztandarze Ludu", a wtedy
            pogadamy.Faszki Mirki Knorr byly nierowne,ale czesem calkiem,calkiem...Lezy na
            cmentarzu przy ul Bialej,mozesz zlozyc kwiatki.A co mi wychodzi na dobre - wiem
            sama. Czuj sie zaszczycony,ze z Tobą gadam. Dla Twego,dobra!A wspomniany
            dziennik ma we władaniu teraz koncern uchodzący za norweski.Sprawiedliwosc
            jakas jest i wy,dzisiejsi młodzi,jak dozyjecie, tez bedziecie wiekowi. Ale nie
            udawajcie medrców skoro mleko pod nosem (nie mam na mysli wszystkich!!!!!!)A
            tych wiekowych internautow nalezy chronic a nie obrazac,bo Ty ,"mali_bu",czego
            nie zycze,w moim wieku mozesz nawet nie trafiac do toalety. Brutalne,ale
            szczere!
            • mali_bu Re: Naprawde guzik wiesz 13.11.04, 18:39
              Jakże ja zazdroszczę Pani twojej rozległej wiedzy nabytej przez te dziesiątki
              lat życie, i jedncześnie nie zazdroszę kłopotów związanych z starością. Irytuje
              mnie to ciągłe wypominanie swego wieku i swej wiedzy w co drugim wpisie: "wy se
              gadajcie a ja i tak wiem najwięcej.

Przez tą gazetę w ciągu kilkunastu lat przewinęły się może i setki dziennkiarzy.
              Mówiłem o ludziach któzy automatycznie przeszli ze Sztandaru Ludu do Dziennika,
              wtedy gdy powstał dziennik a nie o chwili obecnej.

Pani się tak nie unosi, bo lata i serce już nie te co kiedyś.
              ............
                • mali_bu Re: Naprawde guzik wiesz x 2 13.11.04, 20:09
                  Dziękuję. A Pani niech się delektuje fraszkami Mirka Knorra. Czas dla niektórych
                  się zatrzymał kikanaście lat temu. I niech Pani doda tylko że tą gazecine
                  kupowała wyłącznie dla wspomnianych fraszek.
                  Żyj kobieto w przekoaniu że Dziennik Lubelski nie był kontynuatorem Sztandaru
                  Ludu wraz z jego załogą w początkowym okresie. Widać kawałek swojego życia
                  przegapiłaś.
                  ............
                  • Gość: Barska Re: Naprawde guzik wiesz x 10 IP: *.lublin.mm.pl 13.11.04, 22:35
                    Mali_bu,nawet nie wiesz o kim piszesz MIROSŁAWA KNORR i co z Toba gadac? Nie
                    obchodzi mnie "DL",a co do przegapienia zycia nie martw sie.Mysl o
                    swoim.Chociaz studiujesz na farmacji jesli sie wypowiadasz na temat tych
                    studiow? Eeee... Gdybys napisal,ze "Szt.L." wielu kupowalo dla programu
                    telewizyjnego, to mialbys nieco racji,ale czy Ty zdajesz sobie sprawe,ze ten
                    dziennik mial niekiedy PONAD połmilionowy naklad? I bił tym "Kurier" na głowę!
    • bastiatan A propos... 13.11.04, 16:46
      Kiedyś czytałem Przekrój, ale Najsztub z gazety dla inteligentów zrobił drugą
      Politykę z punktem widzenia warszawki.

A wy co czytacie?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka