Dodaj do ulubionych

Proponuję wniść obowiązek logowania na forum

13.07.05, 12:44
Tak samo, jak ma to miejsc np. na Kraj, czy Warszawa. Anonimy piszą bzdury i nikt nie ma ochoty czytać czegoś, co nikogo nie obchodzi. Bo co mnie obchodzi zdanie nie wiadomo kogo (dwóch dzieciaków wzajemnie się podszywa z IP mm.lublin.pl itd...).
Obowiązek logowania ograniczył by dzieciom pisanie bzdur na forum.
Co sądzicie?
UWAGA: odpowiedzi anonimów są ignorowane, wynoście się z tego wątku.
Obserwuj wątek
    • Gość: skandal Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 12:50
      uważam że nie ma zasadniczej róznicy. i ci i ci są anonimowi. zeby nie powiedzieć że logujacy sa sa bardziej bo nie widac szczatkowego IP.
      jedyne utrudnienie przy logowaniu to czasochlonnosc. kazdy moze miec mnostwo nickow i wciaz rozmawiac sam ze sobą.
      • prezu Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum 13.07.05, 12:58
        Kompletna bzdura. Osoby logujące się łatwo wychwycić po historii wątków.
        Spamerów przez to możemy szybko usunąć a anonim zwsze może bzdury pisać.
        Tak było na forum Warszawa przed paradą wolności, setki ludzi wypisywały wszelakie bzdury aż zaproponowaliśmy logowanie i jest o wiele lepiej.
        O FK nawet nie mówie...
        • zorbi1 Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum 13.07.05, 13:21
          Ja jestem za. Od jakiegoś czasu zacząłem się logować, mimo że miałem zasadę że
          się nie loguję. Ale doszedłem do wniosku po ostatnich wypadkach że warto...
        • Gość: prezu Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.lublin.mm.pl 13.07.05, 15:14
          Więc wracaj na forum warszawskie (i inne tam gdzie smrodzisz).A lubelskie
          zostaw w spokoju.To ty sam jesteś troll
    • first.to.fight Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum 13.07.05, 14:34
      popieram.właśnie zarejestrowałem się
    • Gość: prezu Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.lublin.mm.pl 13.07.05, 14:53
      Uważam,że logowanie nic nie da.Taki trzepnięty prezu też występuje pod kilkoma
      postaciami.Raz się loguje jako prezu innym razem bez logowania występuje jako
      prezu.I inne nicki wzięte z powietrza.
    • Gość: salowa Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.lublin.mm.pl 13.07.05, 14:55
      Prezu już dostaje szału.Napada go i zaraz będzie pisał bzdury.
    • kardiolog Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum 13.07.05, 15:03
      A moze wyjasnisz dlaczego wszyscy maja sie logowac?
      Jezeli ktos podszywa sie pod Ciebie widac golym okiem, nie trzeba nawet
      prostowac, spam mozna omijac tak samo jak spam zalogowany.

A moze myslisz juz o nastepnym kroku czyli nalezaloby forum Lublin powierzyc
      opiece administratorowi spolecznemu, zeby mogl forum moderowac, a tym
      moderatorem spolecznym moglby zostac np. pezu...?

kardiolog

kardiolog
      • Gość: uwaga troll! Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 15:10
        Troll prezu moderuje to forum od dawna pod różnymi nickami i adresami!
    • kardiolog Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum 13.07.05, 15:13
      prezu napisał:

> Nieprawda. TO SALOWA PODSZYWA SIĘ PODE MNIE. Ja zawsze jestem zalogowany.
      > Ni autoryzuję wypowiedzi bez logowania, one nie są moje, każdy może podpisać
      si
      > ę Prezu.
      >

Przeciez to wszystko jedno, czy salowa podszywa sie pod prezu , czy prezu pod
      salowa (salowa podpisala sie "salowa" wiec nie prezu). To jest tylko net,
      nalezy miec dystans.

kardiolog
    • Gość: córka grabarza prezu-nie prezu IP: *.lublin.mm.pl 13.07.05, 15:26
      No to jak to w końcu z tobą jest prezu.Jesteś prezu czy nie jesteś prezu.
    • Gość: prezu Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.lublin.mm.pl 13.07.05, 17:47
      Fałszywy prezu,jesteś?

Pielgrzymka piesza do Częstochowy - ☺abp☺Życiński☺ zaprasza
      Moje relacje na żywo tylko na kanale Kraj - zapraszamy
    • Gość: Anonim Re: Proponuję wniść obowiązek logowania na forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 18:55
      Popieram!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka