Dodaj do ulubionych

Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin!

22.09.05, 00:18
Lublin przeprasza Polskę za Ligę Polskich Rodzin! Chamstwo młodych działaczy
tej partii sprawiło, że nasze miasto wypadło w telewizyjnej debacie gorzej niż
Włocławek, Olecko, Skalbmierz i Szydłowiec. Lublin to nie tylko garstka
drących się idiotów z LPR, którzy uniemożliwiają normalnych ludziom z tego
miasta wysłuchanie debaty, której założeniem jest to, by zaprezentować partie
polityczne i ułatwić wybór 25 września.

Mam nadzieję jednak, że krzycząca Liga jednak do czegoś przekonała lublinian i
wszystkich Polaków. Do tego mianowicie, by na LPR nie głosować.

Nie pozwólmy, by chamstwo rządziło Polską.

---
www.lubelskie.demokraci.pl
Obserwuj wątek
      • dociek Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! 22.09.05, 00:46
        A czegóż innego można się spodziewać od bojówkarzy typu weszpolak od Romana
        G.?! Gorzej, że ci sami bojówkarze znaleźli się na romanowskich listach
        kandydatów do Sejmu. Czy nie cuchnie to zamiarem politycznym w charakterze
        zbliżonym do przejęcia władzy przez Hitlera?
          • Gość: Satan of Swing Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 09:55
            Ciekawostka - wczoraj na TV regionalnej byo spotkanie Leszka Bubla z
            młodzieżówkami różnych partii - nikt nie chcial z nim rozmawiac (to mogli nie
            przyjeżdżać) - wszyscy go zbojkotowali, zwłaszcza Mlodzież Wszechpolska miała do
            niego pretensje - Bubel wytknał im, że nie sa prawdziwymi narodowcami, oni go
            uroczyscie zbojkotowali - a przecież ich ideologia niewiele się bubli Bubla
            różni... Oportunizm pod szyldem narodowym - dorwać się do koryta i tyle - cała
            LPR i MW również.
            A swoją drogą - chociaż Bubla nie uważam za poważnego człowieka, to jednak
            bardzo mi sie nie podobało, gdy wszyskie młodzieżówki zgodnie olały człowieka,
            który jest w gruncie rzeczy tak samo godny rozmowy z nimi, jak i inni politycy.
            I na dodatek ta cała młodziezówkowa gó..arzeria, z której mało kto, niezależnie
            od partii, jest w stanie sklecić poprawne gramatycznie zdanie, cieszyła się i
            gratulowała sobie "porozumienia" w sprawie kopnięcia trędowatego - bo tak
            wszystko wyglądało. Nadzieja polskiej demokracji... Już na studiach zauważyłem,
            ze najgorszy rodzaj człowieka to "działacz"...
            Nie chcialbym, zeby za 20 lat ci drętwi gó..arze doszli do władzy...
            • Gość: wisia Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 10:36
              Dojda, oj dojda z cala pewnoscia! Obserwuje ich u siebie w pracy. Sa
              niedouczeni, ale brak profesjonalizmu pokrywaja nadmierna pewnoscia siebie. Nic
              nie umieja, ale ten brak maskuja opowiadaniem o tym, czego nie potrafia inni.
              Organizuja sie w koterie towarzysko-polityczne, glosno wypowiadaja opinie
              dyskredytujace innych pracownikow, donosza do wladzy, zastraszaja innych
              opowiadaniem kto za nimi stoi, bo to dziala lepiej niz profesjonalizm -
              wiadomo, nikt takiemu 'nie podskoczy'. Z pewnymi obawami przygladam sie temu,
              bo niby mieli byc nadzieja i przeciwwaga dla starych, skostnialych ukladow, a
              tymczasem okazuja sie tylko pojetnymi uczniami, przyswajajacymi najgorsze wzory
              i doswiadczenia.

A Bubel? Sluchalam go wczoraj w truuujce i dziwilam sie kto go wpuscil na
              antene. Oswiadczyl: Kandyduje na prezydenta, chociaz wiem, ze nie wygram, ale
              to jedyny sposob, zeby moj glos byl uslyszany.
                  • robertw18 Re: SHAWMAN TO NIE LUBLIN, NIECH PRZEPRASZA ZA 22.09.05, 13:12
                    SIEBIE.
                    Oczywiście zdziczenie niektórych Lublinian jeszcze raz (po niedawnych bojach
                    związanych z piłką nożną) się ujawniło. I ta dzicz powinna przeprosić
                    uczestników owej rozmowy o Polsce za swoje zachowanie.
                    Jednak z drugiej strony, czy nie jest niemądre urządzanie takiej rozmowy
                    zimną nocą na dworze w mieście, które jest prześladowane bezrobociem i
                    upadłością głównych zakładów przemysłowych. Jeśli chce się pokazać, że daje się
                    ludziom dostęp do siebie, to nie powinno dziwić, że ci ludzie będą wydawać
                    odgłosy niezadowolenia. A jeśli chce się w takich okolicznościach rozwijać
                    zagadnienia "polityki zagranicznej", to można się spodziewać rozdrażnienia ze
                    strony słuchaczy. Jeśli p. Durczok czy inny pomysłodawca nie jest w stanie tego
                    zrozumieć, to chyba doznał zamroczenia sprawami oderwanymi czy rozgrywkami o
                    władzę. Jednak może idzie o to, żeby pokazać jak to Olecko, Szydłowiec, Lublin
                    itp. wsłuchują się w głos mędrców i nie myślą o tym, jak zostały oszukane w III
                    RP. Gniewne odruchy wobec p. Mazowieckiego są tu szczególnie zrozumiałe (choć
                    nie usprawiedliwione, zwłaszcza w pokazanej postaci).
                    Pozdrawiam

• shawman Przepraszam z Lublin, bo tak trzeba 22.09.05, 15:36
                      Robercie, za siebie przepraszał nie będę, bo nie mam za co. Byłem na tej debacie
                      i nikomu nie przeszkadzałem.

Uznałem natomiast za stosowne, żeby przeprosić za ligowców, bo chociaż "Shawman
                      to nie Lublin", to Shawman czuje się z Lublinem związany na tyle, by czuć wstyd,
                      kiedy ktoś to miasto kompromituje przed gośćmi (niezależnie od ich opcji
                      politycznej) i przed całą Polską w TV. Skoro tego nie rozumiesz, widocznie tobie
                      reputacja Lublina "zwisa". Cóż, mi nie.

---
                      • Gość: ja Re: Przepraszam z Lublin, bo tak trzeba IP: *.it-net.pl 22.09.05, 16:25
                        Przesadzacie, stare ludowe przysłowie mówi "jaki Pan - taki kram". Zachowanie
                        Leppera, "muszki Miki" czy też neofity - Dobrosza momentami wcale nie odbiegało
                        od zachowania ich publiki, wśród której, jak mniemam - najgłośniejsi byli
                        etatowi prowokatorzy ("zwykli" ludzie, którzy stawili się tam z ciekawości
                        zachowywali się spokojniej).
                        • shawman Re: Przepraszam z Lublin, bo tak trzeba 22.09.05, 17:31
                          Jednak nad politykami, którzy stali nad podium red. Durczok miał większą
                          kontrolę niż nad tłumem... Co do etatowych prowokatorów masz rację, tyle że byli
                          to prowokatorzy z LPR - to nie jest tak znowu wielkie miasto i raczej się tych
                          ludzi zna, przynajmniej z widzenia. Zresztą ci, którzy oglądali "Wybory" w
                          telewizji, sami zauważyli, że krzyków nie było tylko przy wypowiedziach
                          eks-PSL-owca Dobrosza i Endrju Leppera, z którym ligowcy najwyraźniej sympatyzują.

"Zwykli" ludzie oczywiście zachowywali się spokojnie, zresztą pisałem o tym. Tym
                          gorzej, że grupka chamów uniemożliwiła wysłuchanie debaty tym, którzy zjawili
                          się tam z czystej ciekawości.
                          ---
                          • robertw18 Niech Shawman przeprasza za siebie 22.09.05, 21:49
                            "Shawman czuje się z Lublinem związany na tyle, by czuć wstyd,
                            kiedy ktoś to miasto kompromituje przed gośćmi (niezależnie od ich opcji
                            politycznej) i przed całą Polską w TV."
                            Przepraszanie za kogoś jest niezbyt uzasadnione. Wystarczy we własnym imieniu
                            ocenić tego kogoś, za kogo by się chciało przeprosić.

"Skoro tego nie rozumiesz, widocznie tobie
                            reputacja Lublina "zwisa". Cóż, mi nie."
                            Tego typu zwroty niezbyt dobrze świadczą o grzeczności Shawmana.
                            Wypada przytoczyć początek poprzedniej wypowiedzi piszącego niniejsze słowa:
                            "Oczywiście zdziczenie niektórych Lublinian jeszcze raz (po niedawnych bojach
                            związanych z piłką nożną) się ujawniło. I ta dzicz powinna przeprosić
                            uczestników owej rozmowy o Polsce za swoje zachowanie."
                            Jeśli w tym Shawman odnajduje "zwis", to jest to chyba przejaw złej woli
                            (zwłaszcza że jego język jest dość vulgaris).
                            Pozdr.

---
                            • shawman Re: Niech Shawman przeprasza za siebie 23.09.05, 12:13
                              Jako mieszkańcy Lublina stanowimy pewną grupę. Oczywiście, są w niej również
                              grupy mniejsze, jak na przykład zwolennicy Ligi Polskich Rodzin i zwolennicy
                              Partii Demokratycznej. Kiedy więc przepraszam za LPR, to robię to jako członek
                              całej lubelskiej społeczności, a nie zwolennik PD, czy jako ja sam... Jeśli
                              negujesz potrzebę takich przeprosin, widocznie nie czujesz się na tyle
                              lublinianinem, jak ja. Stąd wyprowadzam wniosek, że reputacja Lublina ci "zwisa"
                              (nie używam na codzień tego typu wyrażeń, więc nawet we wzburzeniu dałem
                              cudzysłów). Jeśli się mylę, to tym lepiej, tak jednak zrozumiałem twój post,
                              poczytawszy go właśnie za przejaw złej woli.

---
                              • robertw18 Re: Niech Shawman przeprasza za siebie 23.09.05, 20:47
                                I co z tego, że należy się do różnych zbiorów ludzi?
                                W żaden sposób z tego, że mieszka się w tym samym mieście, co ktoś winny, nie
                                wynika, że wypada przepraszać za cudze winy.
                                Ani nie wynika, że osoba odmawiająca rozsądku takim poczynaniom ma jakieś wady
                                w swojej lubelskości.
                                Rzeczywiście, wygląda na to, jak ktoś mniej więcej głosił na Forum, że Shawman
                                kaja się przed swoimi towarzyszami z PD... Ale niech nie czyni tego w imieniu
                                Lublina. Są tu różni ludzie i niech każdy odpowiada za siebie.
                                Pozdr.
                              • aron2004 Re: Niech Shawman przeprasza za siebie 29.09.05, 12:15
                                shawman napisał:

> Jako mieszkańcy Lublina stanowimy pewną grupę. Oczywiście, są w niej również
                                > grupy mniejsze, jak na przykład zwolennicy Ligi Polskich Rodzin i zwolennicy
                                > Partii Demokratycznej.

zwolennicy LPR to zgadza się - grupa mniejsza, ale zwolennicy PD to grupa
                                mikroskopijna. Jest ich mniej w mieście niż zwolenników Samoobrony i PSL.
    • Gość: obżydzony kto sieje wiatr .. zbiera burze ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 12:23
      O ile dobrze zauważyłem to ryczeli i trąbili głownie na Mazowieckiego,więc
      jeżeli ta kreatura ma jeszcze czelność zabierać głos w debacie publicznej i to
      w takiej formule musi sie liczyć z reakcją publiczności w tym wypadku
      zorganizowanej. Zresztą po co ta histeria ? On i tak nie miał nic ciekawego do
      powiedzenia, a zaprosili go chyba z litości / jak i Korwina zresztą / bo ta
      jego kanapa nie przekracza w sondażach błedu statystycznego.
        • Gość: obżydzony Re: kto sieje wiatr .. zbiera burze ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 13:20
          Faktycznie nie ma usprawiedliwienia dla chamstwa i bandytyzmu politycznego
          reprezentowanego przez Pede, kołki z wszechpolskiej i ćwoki z samoobrony
          wreszcie znaleźli sobie godnego partnera do " dyskusji ". A swoją drogą to mają
          matoły sporo szceścia, w czasach Mazowieckiego nieprawomyślne manifestacje
          rozpędzało zomo czy może juz prewencja , a jego koleś Kozłowski korzystając z
          usług SB roztaczał kontrolę operacyjną nad niekonstruktywną opozycją.
          • shawman Re: kto sieje wiatr .. zbiera burze ! 22.09.05, 16:20
            Partia Demokratyczna, reprezentowana również przeze mnie, była obecna na tej
            debacie i chciałbym, żebyś mi wyjaśnił, jakiegoż to chamstwa i bandytyzmu się
            dopuściliśmy? O ile pamiętam - a od wczoraj raczej niczego nie zapomniałem - to
            nie my darliśmy się, kiedy mówił ktokolwiek poza przedstawicielem naszej partii.
            To nie my trąbiliśmy niczym na skokach narciarskich...

Wygląda to tak - twoje poglądy uważam za żenująco głupie, a twoje wypowiedzi za
            obraźliwe na tyle, że kwalifikują się do zniesławienia. Ale różnię się tym od
            twoich - najwyraźniej - idoli z LPR, iż gdybym cię spotkał na ulicy nie
            krzyczałbym, żeby cię zagłuszyć. Uważam zresztą, że Liga przejedzie się na
            chamstwie swoich działaczy i dzięki takim wybrykom, jak wczorajszy, uzyska
            wreszcie zasłużone miejsce - poza polskim parlamentem.

---
            • Gość: obżydzony Re: kto sieje wiatr .. zbiera burze ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 17:41
              Masz krótką pamięć Shawman, przecież jeszcze niedawno bojówka twojej partii w
              sposób arogancki i napastliwy przeszkadzała publiczności w oglądaniu wystawy na
              Pl. Litewskim. To Twój idol Frasyniuk pobił we Wrocławiu jakiegoś chuderlaka z
              było nie było LPR, to wreszcie Mazowiecki i Kozłowski używali SB do inwigilacji
              opozycji na początku lat 90 a policji do tłumienia nieprawomyślnych
              manifestacji. Mało ? Dla Ciebie pewnie tak, a wiesz dlaczego ? bo w gruncie
              rzeczy jesteś takim samym bezmyślnym fanatykiem jak wszechpolacy tylko Ty w
              odróznieniu od nich nie masz jaj.
              Ps. Nie jestem fanem LPR ale lokowanie ich poza parlamentem przez reprezentanta
              partii, której wyniki są mniej wiecej 10 razy gorsze od giertychowców jest
              poprostu żałosne. Możesz się wściekać, tupać nóżkami, zasypywać forum pedalskim
              spamem, ale w czasie gdy oni bedą grzać stołki na Wiejskiej o Twojej
              organizacji nikt już nie będzie pamiętał. I dobrze !
              • shawman Re: kto sieje wiatr .. zbiera burze ! 23.09.05, 12:17
                Cóż, trudno mi odpowiedzieć normalnie na tekst, w którym jest więcej kłamstw niż
                kropek. Powiem tylko, że ani się nie wściekam, ani nie tupię nóżkami, tylko
                śmieję się właśne z twojego postu, zresztą jak zwykle, kiedy znajdę coś twojego
                na tym forum. Pozdrawiam i dziękuję za wprawienie - jak zwykle - w dobry humor. :D

---
    • mundex Shawman - histeruzujesz jak gimnazjalistka ! 22.09.05, 14:07
      To że wygwizdali Ci idola , oraz to że dostałeś zjebkę od swoich partyjnych
      bosów, żeś słabo wrzeszczał, to nie powód by w Wasze tam gierki mieszać zaraz
      całe miasto. Śmiem twierdzić, że Lublin, którym tak lekko wcierasz sobie swą
      wyszczekaną buźkę ma równie głeboko " idiotów z LPR " jak i Twoich
      demokratycznych mędrców .
      Ps. Trochę Cię koleś rozumiem, żeś się tam nie wykazywał bo agitowanie za PD to
      obciach a i w łeb od weszpolaka można zaliczyć, nieprawdaż ?
      • shawman Re: Shawman - histeruzujesz jak gimnazjalistka ! 22.09.05, 16:29
        Widzisz mundex, przykładasz do wszystkich partii miarę LPR. Otóż w PD nie
        dostaje się "zjebki" za słabe krzyczenie, bo u nas nie ma kretynów, którzy
        uważaliby krzyk za metodę walki politycznej. Zresztą PD nie jest jedyną partią,
        która ma takie zasady - znam ludzi z PO, PiS i SDPL i wiem, że w większości są
        normalni i potrafią normalnie dyskutować. Dlatego wstydzę się za grupkę idiotów
        - nie chowam tego w cudzysłów, bo to faktycznie są idioci - wystawiającyh taką
        piękną laurkę mojemu miastu, jak to się zdarzyło wczoraj.

A "agitowanie" za PD to nie jest obciach. Jeśli bywasz częściej na tym forum,
        powinieneś wiedzieć, że siedzę tu od kilku lat i nigdy nie ukrywałem swoich
        poglądów. Podobnie zresztą jak w realu.

---
        • mundex Re: Shawman - histeruzujesz jak gimnazjalistka ! 22.09.05, 20:25
          Oj Shawman, albo ja nie piszę po polsku, albo Ty niezbyt dobrze rozumiesz ten
          język. Więc jeszcze raz jak chłop kozie na miedzy :
          Jeżeli rozgrywasz sobie z lpr-owcami swoje gierki to nie mieszaj do tego ogółu
          porządnych mieszkańców miasta, którzy czy z Twoją czy z tą drugą organizacją
          nie chcą mieć nic wspólnego.
          Ja na przykład poprostu nie lubie oszołomstwa, głupoty i prymitywizmu tak w
          Waszym wydaniu jak i Giertycha, Olejniczaka czy wreszcie Leppera
          Poza tym nie widzę nic złego w stosowaniu krzyku jako metody walki
          politycznej , może tego nie pamiętasz ale m.in ta metoda / demonstracje / obok
          strajków doprowadziła twego idola do stołka premiera. Wg. Ciebie koleżko to
          byli kretyni ?
          I jeszcze coś, gdybym ja był wyznawcą Mazowieckiego / o Boże ! / i w mojej
          obecności ktoś by mu urągał to odpłaciłbym mu pięknym za nadobne albo spaliłbym
          się ze wstydu i zakonczył działalność publiczną, ale nie przejmuj się Shawman
          młody jesteś wszystko przed Tobą, jeśli przetrwacie po wyborach to jeszcze nie
          raz przyjdzie Ci chłopcze maskować własne tchórzostwo i niemoc tzw. kulturą
          polityczną . A może bratku ten wątek założyłeś żeby spłukać moralniaka ? Idź
          chłopie lepiej na browar i daj sobie spokój z polityką. Pzdr.
          • shawman Re: Shawman - histeruzujesz jak gimnazjalistka ! 23.09.05, 12:28
            > Oj Shawman, albo ja nie piszę po polsku, albo Ty niezbyt dobrze rozumiesz ten
            > język. Więc jeszcze raz jak chłop kozie na miedzy :
            > Jeżeli rozgrywasz sobie z lpr-owcami swoje gierki to nie mieszaj do tego ogółu
            > porządnych mieszkańców miasta, którzy czy z Twoją czy z tą drugą organizacją
            > nie chcą mieć nic wspólnego.

Hmm, stojąc w tłumie na tamtej debacie widziałem ten "ogół" i nikt z niego nie
            był zadowolony z zachowania LPR-u. W gruncie rzeczy zadowoleni byli tylko oni
            sami. Oglądałeś tą dyskusję?

> Ja na przykład poprostu nie lubie oszołomstwa, głupoty i prymitywizmu tak w
            > Waszym wydaniu

Jakiś przykład tej naszej głupoty, oszołomstwa i prymitywizmu? :D

jak i Giertycha, Olejniczaka czy wreszcie Leppera
            > Poza tym nie widzę nic złego w stosowaniu krzyku jako metody walki
            > politycznej , może tego nie pamiętasz ale m.in ta metoda / demonstracje / obok
            > strajków doprowadziła twego idola do stołka premiera. Wg. Ciebie koleżko to
            > byli kretyni ?

A według ciebie, koleżko, nic się nie zmieniło od 1980 czy 1989 roku? Nie
            widzisz subtelnej różnicy między demonstracjami przeciwko narzuconemu,
            komunistycznemu reżimowi a zwyczajnie chamskim zagłuszaniem zwyczajnej dyskusji
            w demokratycznym państwie?

> I jeszcze coś, gdybym ja był wyznawcą Mazowieckiego / o Boże ! / i w mojej
            > obecności ktoś by mu urągał to odpłaciłbym mu pięknym za nadobne albo
            spaliłbym> się ze wstydu i zakonczył działalność publiczną,

Czyli albo mam się zachowywać tak jak oni - LPR - czyli dostosować się do
            twojego wyobrażenia o nas (które jest błędne), albo mam się wycofać z
            działalności publicznej, bo w niej jest miejsce tylko dla chamstwa i krzyków?

ale nie przejmuj się Shawman
            > młody jesteś wszystko przed Tobą, jeśli przetrwacie po wyborach to jeszcze nie
            > raz przyjdzie Ci chłopcze maskować własne tchórzostwo i niemoc tzw. kulturą
            > polityczną .

Trochę jesteś niekonsekwentny. Najpierw zarzucasz nam oszołomstwo i prymitywizm,
            a teraz z kolei niemoc i tchórzostwo. Czyli jesteśmy w końcu tacy sami jak LPR,
            czy nie? BTW, tchórze z jakiej opcji politycznej obalali komunizm, o czym sam
            wspomniałeś? I którzy tchórze pojechali w zeszłym roku na Ukrainę w momencie,
            kiedy sytuacja była tam najbardziej napięta?

>A może bratku ten wątek założyłeś żeby spłukać moralniaka ?

Jak najbardziej. Przecież sam o tym napisałem. Miałem "moralniaka", że w cała
            Polska zobaczyła Lublin jako miasto gwiżdżących i krzyczących idiotów. Naprawdę,
            kiedy to napisałem, poczułem się dużo lepiej. :)

> Idź chłopie lepiej na browar i daj sobie spokój z polityką. Pzdr.

Czytaj: zostaw politykę LPR. No nie, jednak nie. Niemniej dzięki za propozycję,
            bo wiem, że z dobrej woli złożona. ;)

Pozdr.
            ---
    • Gość: wisia KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 16:27
      Wlasnie wyjelam ze skrzynki pocztowej korespondencje... I coz widze? Ulotka
      wyborcza Ligi. Profeosra Bendera pomine milczeniem, bo ilez razy mozna mu
      wypominac pamietne obradzy sejmowe, na ktorych tak latwo zaprzedal swoja
      nibykatolicka dusze, glosujac za przyjeciem tak podobno mu wrogich tresci
      (dzisiaj tak mowi, liczac na nasza slaba pamiec). Na tle Zamku Lubelskiego obok
      Bendera usmiecha sie judaszowsko niejaki Szolucha, Manius zreszta. I coz Manius
      ma do powiedzenia o sobie???? Ano, jest DORADCA EKONOMICZNYM LPR!!!! Wyobrazcie
      sobie - doradca ekonomiczny, ktory nawet jeszcze studiow nie skonczyl! Jest
      publicysta Mysli Polskiej i Racji Polskiej - moze, nie mam zaszczytu znac tych
      paszkwilanckich tytulow (ich krytyke spotykam za to nader czesto w powazanej
      prasie, ktora oni zwykli nazywac polskojezyczna).Jest zaangazowany w pomoc
      Polakom na Wschodzie - tego juz nikt nie udowodni!Jeszcze pare jakichs innych
      rzeczy i to, co poruszylo mnie najbardziej: ORGANIZATOR GLOSNEJ AKCJI
      SPOLECZNEGO PROTESTU PRZECIW DYREKCJI MPK W LUBLINIE W 2004 r. !!!!!!!!!!!!!!!!

SZOLUCHA KLAMIE!!!!!!! SZOLUCHA PRZYPISUJE SOBIE CUDZE ZASLUGI!!!!! SZOULCHA
      JEST ZWYKLYM WESZPOLSKIM KLAMCA!!!!!!!!!!
      • shawman Re: KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!! 22.09.05, 16:33
        Szołucha organizatorem społecznego protestu przeciwko MPK? :D Hahahah... No, na
        tym forum jest parę osób, które można by określić tym mianem, ale o ile się nie
        mylę, żaden z nich nie nazywa się Szołucha... :D Zresztą chyba sami pamiętacie,
        jak to było.

---
      • antympk1 Re: KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!! 22.09.05, 16:41
        a co sie dziwisz? bender klamie, ze obozy koncentracyjne byly tylko obozami
        pracy, to w koncu szoulcha ma dobry wzor - klamie, ze organizowal protest w
        2004 r. przeciwko miloszowi. Tylko biedaczek - doradca ekonomiczny z bozej
        laski i namaszczenia giertychowego (jezeli giertych o tym wie) nie wie, ze
        spolka nie ma dyrekcji a ZARZAD. Kompromitacja za kompromitacja!!!!!!!
          • antympk1 Re: KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!! 22.09.05, 17:53
            Shawman, a w berecik chcesz? ;-) ja to ja i to na dodatek ona, Pani (wlasnie
            tak - z duzej litery;-). Byli jeszcze antympk i antympk2 i zaden z nich nie byl
            Szoulcha. Dlatego ta weszkapolska klamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a strona
            antypmk.prv.pl, ktora miala wieksze wziecie niz twoja, byla dzielem antympk ;-)
            To wiemy wszystko, co?! Przyda sie jak nas ta weszka polska poda do sadu w
            trybie wyborczym;-))))
                • dociek Re: KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!! 23.09.05, 06:12
                  Potwierdzam w pełni. Te ulotki o udziale w proteście anty-MPK to wyłącznie
                  KŁAMSTWA! KŁAMSTWA! KŁAMSTWA! To demagogia i podszywanie się pod aktywność
                  innych. To jest po prostu wulgarna bezczelność! Nie wolno pozwolić by tak
                  bezczelni kłamcy i demagodzy dorwali się do władzy!!!
                • antympk2 Re: KANDYDACI LIGI POLSKICH RODZIN KLAMIA!!!!!!!! 23.09.05, 08:45
                  Gość portalu: wisia napisał(a):

> I to jest wlasnie to klamstwo wszypolskiej. Wlaczyli sie w ostatniej chwili i
                  > zalatwili bilety dla studentow znizkowe. Byl to sukces, ze hohohohoho -
                  biorac
                  > pod uwage, ze te znizki dla studentow gwarantowala ustawa i prusak i tak je
                  > musialby je uznac. A ci od tego 'zalatwiania' wypieli sie rowno na uczniow i
                  na
                  >
                  > emerytow.

Wyłącznie brednie i kłamstwa. Amatorzy kwaśnych "kradzionych jabłek".
                  Przypisywanie sobie akcji obywatelskiej internautów formowiczów sugeruje, że że
                  wszelka "chwalebna" aktywność i ewentualne "sukcesy" tej formacji mogą mieć
                  podobnie "uczciwe" podłoże.
    • Gość: stef 11 Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: *.tvknet.pl / 213.199.216.* 22.09.05, 18:06
      ....Lublin nie musi nikogo przepraszać...
      Zaproszonych gości, przeprosić powinni organizatorzy. Zarówno PD jak i MW z
      LPR, to nieistotne cząski kilkusettysięcznej społeczności Lublina..... i niby
      dlaczego, w imię jakiego prawa Lublinianie mają kogoś przepraszać ???
      Ci ludzie, których zmuszacie nas do przepraszania mieli szansę
      kilkunastoletnią, aby zasłużyć sobie na noszenie na rękach.... Cieszmy się, że
      to tylko tak Ci nieudacznicy są traktowani.
      • Gość: Edek Re: Tadeuszek Mazowiecki .... IP: *.3.pl / *.3.pl 22.09.05, 21:35
        Ten Tadeuszek to chyba ze szpitala został wyciągnięty albo z innej umieralni bo
        bladziuśki nieboraczek. To chyba pomysł samego Belzebuba Frasyniuka( ta twarz)>
        Adaś Michnik się schował w Portugalii czy gdzie tam a tutaj nieboraka Tadeuszka
        szpiega do mikrofonów proszą. Mam nadzieję, że demokraci nie przekroczą 5%
        progu. CHWDD
    • Gość: o.. o... oo.... Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:55
      Niezłym kandydatem LPR jest niejaka pani Łobaczewska. Pedagog.
      Całe życie poswięciła na walkę z własnym synem. Ten nie wytrzymał i odszedł z
      domu do sekty. Pani Ł. podjeła walkę z synem-sektą. Założyła nawet specjalne
      stowarzyszenie.
      Pani Ł. nie zna się ani na wychowaniu dzieci ani na sektach. Potrafi za to
      znakomicie walczyć z innymi.
      W senacie chciałaby walczyć z żydami, masonami i jeśli się da jeszce z kimś.
      Jeśli ktoś ma na zbyciu jakiegoś żyda lub masona, to proszę dostarczyć do pani Ł.
    • Gość: Pan Konstanty Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: *.it-net.pl 23.09.05, 11:52
      Drogi Panie Romanie!
      Kieruję do Pana zapytanie następującej treści:
      Czy będąc oddanym nacjonalistą potępiającym istnienie na Świecie
      innych narodowości niż polska,gardzącym poglądami innymi niż
      te,które głoszą działacze MW,walczącym zaciekle z wszelkimi
      przejawami niepolskości takimi,jak
      homoseksualizm,judaizm,słuchanie radia innego niz jedynie
      słusznego Radia Maryja itp... czy ja mam szansę na to,że w
      przypływie radosnego altruizmu poręczy Pan swoją osobą w moim
      imieniu w sklepie mięsnym,w którym sprzedawczyni pochodzenia
      zapewne żydowskiego o azjatyckich rysach twarzy i latynowskim
      kolorze skóry nie chce mi podarować klikograma kaszanki,bo nie mam
      co teściowej dać na kolację...czy zrobi Pan to dla mnie?

Z wyrazami szacunku
      Konstanty 'Siekiera' Piłka
    • Gość: erwk Re: Lublin przeprasza za Ligę Polskich Rodzin! IP: 217.149.251.* 30.09.05, 00:12
      miałem udzielić dluższej wypowiedzi, ale poziom dyskusji jest bardzo niziutki.
      toteż: głosowałem na Ligę, ale byłó mi wstyd, jak i wielu Ligowcom za
      zachowanie kilku chłopaczkow z MW. zresztą zostali juz za to ukarani, i to nie
      koniec. Liga stracila na tym przynajmiej w lublinie 2 % popracia, i to tez jest
      kara wyborcow. sam Szołucha stracił najwięcej.
      na inne kłąmstwa i przekłamania nie mam siły odpisywać.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka