Dodaj do ulubionych

Jak promować Lublin?

02.12.05, 23:31
Z tą promocją miasta to jest kpina w żywe oczy!!! Wystarczy, że biurokraci
przestaną dorobek miasta wyniszczać!!! Jak widać, kampania wyborcza się
zbliża...
Obserwuj wątek
    • Gość: Qavtan Re: Jak promować Lublin? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.05, 13:46
      odpowiedź jest prosta
      zawsze, wszędzie, przez każdego z Nas
      promowanie Naszego Miasta Lublina nie zależy tylko i wyłącznie od ludzi u władzy.
      Przede wszystkim, zależy od Nas samych, byśmy głosili całemu światu, że Lublin
      jest najlepszy.
      Każdy z Nas ma swoją działkę w promowaniu Lublina.
      Wszyscy musimy razem pracować każdego dnia by uczynić Nasze Miasto Najlepszym.

Codzienną pracą budujemy dobry wizerunek, dobre spojrzenie, kreatywne myślenie,
      propagowanie patriotyczne i będziemy Najlepsi :)
      • tajnos.agentos Re: Jak promować Lublin? 04.12.05, 14:30
        Na mnie nie licz! Region to nie jest pasta do zębów ani podpaski. Tego się nie
        sprzedaje w promocji. Przyznam się że przez jakiś czas myślałem podobnie, potem
        jednak życiowe doświadczenie przymusiło mnie do zweryfikowania młodzieńczych
        postaw (hehe). Tych parę osób zainteresowanych ewentualnym robieniem interesów
        w Polsce jakie poznałem, wszyscy myśleli w pierwszym rzędzie o regionach
        bardziej przyjaznych inwestorom (ceny oraz warunki zakupu lub wynajmu
        nieruchomości...), bardziej otwartych, bogatszych, z lepszym zapleczem
        (drogi!), bliższych granicy zachodniej... Czyli raczej po tamtej stronie Wisły.
        O Lubelszczyźnie myśleli dopiero na "szarym" końcu, o ile w ogóle, chyba że
        chodziło o spędzenie "ekologicznych" wakacji na łonie natury.
        • zanka2 Re: Jak promować Lublin? 06.12.05, 09:37
          zgdaza się region to nie podpaski ani pasta do zębów, ale mechanizmy marketingu
          i działania promocyjne na równi tu obowiązują. Włodarzom Lublina polecam
          lekturę Strategii Promocji Krakowa 2004-2006 - moze choziaz raz wezmą
          przykład...Niesteyt tajnos ma sporo racji - z takim mysleniem i postawą
          lubelskich decydentów i takim stanem infrastruktury, to cokolwiek poza
          turystyką wypromować cięzko, ale dobre i chociaz to. W końcu turystyka ma
          niezwykle poważny (rosnący) udział w tworzeniu PKB.
      • diskoj Aktualnie Lublin jest promowany na Ku Farze ;) 04.12.05, 19:55
        To jedna z najbardziej urokliwych uliczek Starówki, fotografowana i opisywana w
        przewodnikach; do głównych atrakcji należy okazała ekspozycja pomarańczowych
        kontenerów śmieciowych, doskonale widocznych już z ulicy Grodzkiej. Wystawa
        czynna przez całą dobę.
        • andrzej.sawa Promocja 06.12.05, 12:38
          Problem w tym,że ewentualni inwestorzy nie wybierają Chełmskiego,Lubelskiego czy
          innych okolic,problem w tym,że nie wiedzą gdzie to jest.
          U nas tereny są tanie,jeszcze są niewykorzystane obiekty kubaturowe i sporo
          terenów przemysłowych,relatywnie tanii pracownicy...
          Wielu młodych,dobrze wykształconych ludzi pracuje poza naszymi okolicami nie
          tylko dlatego,że chce,ale dlatego,że tutaj nie ma odpowiednich propozycji.
          • Gość: trzymamkciuki PAN SEMENIUK INTERWENIUJE !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 00:30
            INTERWENCJE: Stacja Lublin wita podróżnych KURIER LUBELKSI
            – Niedawno byłem w Lublinie – relacjonuje mieszkaniec Poznania.
            – Przyjechałem pociągiem. Macie piękny dworzec. Jeden z najładniejszych w
            Polsce. Poraziło mnie jednak, gdy usłyszałem przez megafon: „Podróżnych wita
            stacja Lublin”. Jaka stacja? Sadurki, to jest stacja. W Poznaniu słyszę w
            takich przypadkach: „Tu stacja Poznań Główny”, to samo w Rzeszowie czy
            Białymstoku, które podobnie jak Lublin chcą być metropoliami. Zacznijcie się
            wreszcie promować, bo inaczej nie macie szans na stanie się metropolią.
            Co na to Biuro Promocji Miasta.
            – To interesujący sygnał – mówi Piotr Semeniuk z BPM. – Rozmawialiśmy już w tej
            sprawie z PKP. Zastanowimy się, jak rozwiązać ten problem. Jeżeli przepisy na
            to pozwolą, postaramy się wpłynąć na kolej, by zmienić tę zapowiedź. EL

WOW!!!!"ZASTANOWIMY SIE JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM" !!!! MOŻE ZWOŁAĆ DEBATĘ W
            TRYBUNALE: "JAK WPŁYNĄC NA KOLEJ ŻEBY ZMIENIŁA ZAPOWIEDŹ PRZEZ MEGAFON?".
            JAKIŚ LOBBING BY SIE PEWNIE PRZYDAŁ! MOŻE SENATO COŚ DORADZI?
            TRZYMAJMY KCIUKI ZA PANA SEMENIUKA, MOŻE SIĘ UDA !!!!!
            TO BYŁBY SPEKTAKULARNY SUKCES BIURA PROMOCJI MIASTA! DRŻYJ POZNANIU !
            • Gość: acze Re: PAN SEMENIUK INTERWENIUJE !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 13:52
              "Jeżeli przepisy na to pozwolą, postaramy się wpłynąć na kolej, by zmienić tę
              zapowiedź".

Jakie przepisy regulują wpływanie na treści zapowiedzi przez megafon na
              dworcach?
              Ale dobrze że pan Semeniuk chce działać zgodnie z przepisami, niezależnie od
              tego czy istnieją czy nie. Prawo (i sprawiedliwość) przede wszystkim !!!
              Byle nie za ostro bo jeszcze zaczna nadawać: "Tu przystanek kolejowy Lublin,czy
              cuś takiego!? Proszę wsiadać, wysiadać nie warto!"
            • Gość: H Re: PAN SEMENIUK INTERWENIUJE !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 16:44
              Wy jesteście wszyscy defetyści i malkontenci:-)! A nie lepiej zwracać uwagę na
              takie fragmenty:
              > – Niedawno byłem w Lublinie – relacjonuje mieszkaniec Poznania.
              > – Przyjechałem pociągiem. Macie piękny dworzec. Jeden z najładniejszych w
              >
              > Polsce.
              P. Semeniuk pewnie tez nie zwrócił na to uwagi...
              Ludzie postrzegają Lublin jako piękne miasto - a lublinianie - odwrotnie. I
              nawet jak ktos mówi o tym, jak mu sie Lublin podoba, to się lublinianie
              zastanawiają, czy jest zdrowy na umyśle i czy nie pomylił Lublina z innym miastem:-)
              Kompleksy - niepotrzebne i żałosne! A im mniej ich będzie - tym łatwiej będzie
              też wymagać od samorządu, tym lepiej będzie widać, co jest rzeczywistym
              problemme a co urojonym i tym więcej dobrego bedzie sie w tym mieście i regionie
              działo!
              Pozdr.
    • warszawiak13 Re: Jak promować Lublin? 20.12.05, 17:19
      Rzygać mi się chce, jak czytam te farmazony o promocji Lublina.

Wczujcie się w rolę ewentualnego inwestora. Wejdźcie na www.google.com i
      wpiszcie "Lublin".

I wszystko stanie się jasne. Byle wiocha ma profesjonalną stronę internetową. A
      kto zainwestuje w mieście, którego nie stać na 5000 złotych na własną sensowną
      stronę internetową? A jeśli stać, a brak strony wynika z głupoty urzędników to
      tym bardziej nie zainwestuje.

No comments. Zagraniczni inwestorzy są niewygodni. Wymagają jasnych,
      przejrzystych reguł gry. Po cholerę ich sprowadzać, lepiej wyjechać na
      przedświąteczne zakpy do Warszawy pod pretekstem ściągania Google'a do Lublina.

Lubię Lublin, lubię lubelskie klimaty artystyczne, lubię pospacerować po tym
      mieście, w którym spędziłem wiele lat życia, ale im dłużej jestem poza Lublinem
      z tym większym zdziwieniem patrzę na to, co Wy tam wyprawiacie. Zakompleksiony
      motloch i paru oszołomów, którzy temu motłochowi sprzedają kolejne wizje
      światowej metropolii. Kiedy się sprowadziłem do Lublina, była Wieża Światła na
      Chodźkowie, teraz widze przyszła kolej na siedzibę Google'a. Ludzie, was chyba
      pogięło?

Proponuję wsadzić głowę pod kran z zimną wodą i jescze raz się zastanowić.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka