Dodaj do ulubionych

Do administratorów forum

28.04.06, 09:13
Uprzejmie roszę pomocnych administratorów forum o skasowanie postów
napisanych przez pana "ydnala", które są z użyciem słów niecenzuralnych.
Wysłałem juz dwa posty do skasowania pana "ydnala" , jednak nadal widnieją i
sa dostępne do przeczytania forumowiczom. Bardzo nie lubię czytać
przekleństw , zwłaszcza na forum GW. Mam nadzieję , że nie muszę w tej
sprawie interweniować "bardziej" formalnie :). Prosze uprzejmie o pozytywne
rozpatrzenie mojej prośby.
Obserwuj wątek
    • pacjent000 Re: Do administratorów forum 28.04.06, 09:14
      Podaje przykładowe wypowiedzi pana "ydnala". Dwie z nich zawieraja w moim
      przekonaniu słowa niecenzuralne. Dziękuje za uwagę.

"A kobity - wiadomo -
      najchetniej daja w lape w trakcie samego badania. Lub nawet daja lapowki w
      naturze."

"Informuje analfabetke p, ze nie lubie durnych kurew.
      Informuje analfabetke p, ze moglaby nauczyc sie pisac po polsku."

"Mysle, ze powinien zadoscuczynic dziecku i jego rodzicom, bo 80 tys. to dosc
      smieszna kwota.
      Ale leczyc powinien dalej."

"Ja gdyby co dam se rade, bo mam kase. A tacy jak pani p, wlasciwie
      dlaczego mialbym sie nia przejmowac?"

"Ty kobieto jestes zdrowo pie..ieta jesli myslisz ze z dyzuru mozna
      gdziekolwiek wyjsc, a juz na miasto zalatwiac sprawy. Jebnij sie w ten pusty
      mozdzek frustratko."

"Nalezy skladac wypowiedzenia. Nalezy zaprzestac swiadczenia pracy.
      Jak pokazuja przyklady innych krajow - ostatnio Francji - po kilkudziesieciu
      trupach wladzy mieknie rura. Biorac poprawke na polska zawzietosc, moze po 1000
      ofiar ktos przjrzy na oczy. To sa niezbedne ofiary, ktore musi poniesc to
      zawistne spoleczenstwo, aby potem moglo byc leczone lepiej. "
      • empi usunięto 28.04.06, 09:41
        Dzięki za zwrócenie uwagi, usunięte. W przyszłości proszę informację na maila,
        będzie szybciej. Niemożliwe jest czytanie wszystkiego, zwłaszcza wielu głupot.
        Muszę dbać też o higienę swjej psychiki :).
        pzdr.
              • Gość: dorota Do Ydnala IP: 62.233.194.* 28.04.06, 19:18
                Ydnal nie pisz do "p" - pani.Ja juz od dawna zwracalam uwage ze to jest facet:
                cyt :"Wysłałem juz dwa posty do skasowania"
                Coraz czesciej sie zapomina i pisze w formie meskiej.Nie chce mi sie szukac
                przykladow ,ale jest juz ich kilka na nowym podforum.
                Juz dawno to podejrzewalam,w pierwszym temacie o szpitalu na jaczewskiego....ON
                sie oburzał jak sie do niego mowiło "KOBIETO" i od tamtej pory wychwytuję
                pomyłki.Stary emeryt,ktory kladzie sie spac z kurami a wstaje przed 7.00 i od
                razu do komputera.
                Jak miło ,ze nie wszyscy w starszym wieku maja tak upierdliwie awanturnicze
                nastawienie do świata.......vide "Ja"
                • ydnal Re: Do Ydnala 28.04.06, 19:21
                  Masz racje, nie bede do tego goscia pisywal. Zreszta on nie wydaje sie
                  partnerem do dyskusji, raczej do monologow. Dyskusja zaklada zmiane takze
                  wlasnych zapatrywan.
              • Gość: dorota Do Ydnala IP: 62.233.194.* 28.04.06, 19:18
                Ydnal nie pisz do "p" - pani.Ja juz od dawna zwracalam uwage ze to jest facet:
                cyt :"Wysłałem juz dwa posty do skasowania"
                Coraz czesciej sie zapomina i pisze w formie meskiej.Nie chce mi sie szukac
                przykladow ,ale jest juz ich kilka na nowym podforum.
                Juz dawno to podejrzewalam,w pierwszym temacie o szpitalu na jaczewskiego....ON
                sie oburzał jak sie do niego mowiło "KOBIETO" i od tamtej pory wychwytuję
                pomyłki.Stary emeryt,ktory kladzie sie spac z kurami a wstaje przed 7.00 i od
                razu do komputera.
                Jak miło ,ze nie wszyscy w starszym wieku maja tak upierdliwie awanturnicze
                nastawienie do świata.......vide "Ja"
                • Gość: p Re: Do Ydnala IP: *.resetnet.pl 28.04.06, 19:32
                  Pani "doroto" jakby pani nie była podejrzliwa wobec każdego napotkanego
                  forumowicza , to mogłaby sie pani zorientować , że rozwiązaniem mojej zagadki
                  jest to , że z pod mojego nicku pisały dwie różne osoby. Dla pani informacji
                  dodam jeszcze , że od początku założenia podforum pisze już tylko jedna osoba i
                  tak już pozostanie. Druga osoba podjęła działania antykorupcyjne poza tym
                  forum. Jednak ścisle współpracujemy ze sobą i mamy już pewne rezultaty naszych
                  działań. Mam nadzieję , że jest pani usatysfakcjonowana moją odpowiedzą. Życze
                  przyjemnych konwersacji "na poziomie" z panem "ydnalem" :).
                  • Gość: dorota Re: Do Ydnala IP: 62.233.194.* 28.04.06, 19:59
                    Ktos sie pod biedactwo podszywa?
                    To prosze kolejny przykład.... Jeszcze jeden dowod w innym temacie na to,ze "p"
                    przechodzi ANDROPAUZĘ :

cyt:"Pani dorotko jeśli pani jest ze szpitala na jaczewskiego i nie podoba się
                    pani , że "dmucham na wątek" (kolejny skandal na jaczewskiego ) to niech pani
                    wyśle pismo do administratorów forum abym dostał bana na forum".......
                    Nareszcie nasz mąciwoda się okreslił :-)a próbuje obarczac wina
                    kogos drugiego.
                  • Gość: dorota Re: Do Ydnala IP: 62.233.194.* 28.04.06, 19:59
                    Ktos sie pod biedactwo podszywa?
                    To prosze kolejny przykład.... Jeszcze jeden dowod w innym temacie na to,ze "p"
                    przechodzi ANDROPAUZĘ :

wyśle pismo do administratorów forum abym dostał bana na forum".......
                    Nareszcie nasz mąciwoda się okreslił :-)a próbuje obarczac wina
                    kogos drugiego.
                    • Gość: p Re: Do Ydnala IP: *.resetnet.pl 28.04.06, 21:12
                      Pani dorotko pani wypowiedzi są chaotyczne i pozbawione dobrego smaku.
                      Rozumiem , że wzbiera w pani złość ,kiedy z każdym postem dowiaduje się pani ,
                      że pani ataki na moją osobę staja się coraz bardziej bezradne. Jednak apeluję ,
                      aby nie wpadała pani za każdym razem w furię , kiedy czyta pani moje posty.
                      Analizując pani "radosną twórczość" na forum pozwoliłem sobie na zamieszczenie
                      niektórych pani cytatów. Może to skłoni panią do refleksji nad panią samą i
                      pani wypowiedziami. Oto cytaty z pani "radosnej twórczości":

"KONIECZNIE KAMERY !! na wszystkich korytarzach,na salach chorych,w
                      toaletach,lazienkach,brudownikach,pokojach socjalnych,gabinetach lekarskich i
                      gab ordynatora,windach,na parkingach,salach operacyjnych i na wszystkich holach.
                      Jak sie lekarze zorientuja gdzie sa kamery,zaczna sie umawiac z lapowkodawcami
                      nawet w kaplicy koscielnej,Wiec tam tez trzeba.
                      "p" sfinansuje zakup,montaz i pełny serwis urzadzen oraz zabezpieczy calodobowe
                      duzury spoleczne ludzi obserwujacych kto bierze a kto daje.
                      I bedzie RAJ !!!"

"Ja...ale Ty jesteś cierpliwa. ON ("p")dmucha w watek aby nie zgasł za
                      wczesnie,a Ty biedactwo tłumaczysz jak chłop krowie na zagonie :-D."

"ja tam proponuję panią/pana (?) "p" na ministra zdrowia.
                      Wzięła sobie poważnie do serca wszystkie problemy służby zdrowia.
                      Aktualnie uzdrawia sytuację i robi porządki na kardiologii na Jaczewskiego,na
                      chirurgii dziecięcej na Chodźki,teraz mocno przeżywa
                      strajki.
                      Niech sie wykaze,a co !!"

"Wreszcie skonczyła sie maskarada i udawanie kobiety.
                      Przyznam szczerze....ulzyło mi,ze to nie baba :-)"

• Gość: dorota Re: Do Pana P IP: 62.233.194.* 28.04.06, 22:04
                        Szkoda,ze zamieścił pan tylko te posty.Faktycznie sa beznadziejne,przyznaje,ale
                        ponieważ własnych dzieci nie wypada sie wstydzić musze je
                        zaakceptować.
                        Niefortunnie topic o Jaczewskiego został skasowany.....tam to ja
                        pohulałam......ale ile mozna? Po prostu juz sie
                        wypsztykałam.
                        Prosze mi zatem wybaczyc obnizenie lotów.

A tak zupełnie przy okazji podziękowanie za to,ze nigdy nie zwracał sie pan do
                        mnie per >pan< jak do przesympatycznej pani "Ja"
                          • Gość: ja do Doroty IP: *.it-net.pl 28.04.06, 22:24
                            Nie dziwię się, ze "P" uznała mnie za faceta. Faceci wypowiadają się dość
                            konkretnie, i to ONO prawdopodobnie zmyliło :).Natomiast my chyba w większości
                            przyjęliśmy, że "p" jest kobietą. Po pierwsze dlatego, że wypowiadało się
                            najczęściej w rodzaju żeńskim ( chyba, że zapomniało, kim jest). A po drugie
                            dlatego, że zadziałały stereotypy. Otóz w naszej śwoadomości tkwi, ze kłótliwe
                            i czepliwe są baby. Dlatego pasowała nam pani "P". Mnie tam jeden karabin, jaką
                            ONO ma płeć. Ale sledziłam z zapałem wątki opanowane przez "P" i z satysfakcją
                            stwierdzam, że nie brak ludzi myślących logicznie, a przy tym błyskotliwych, z
                            poczuciem humoru, a przy tym sprawiedliwych. Uważam, że przyjemniej być
                            anonimowo broniącym, niż anonimowo potępiającym wszystko w czambuł.
                            • Gość: p Re: do Doroty IP: *.resetnet.pl 28.04.06, 22:40
                              Pani "ja" pani jako viceprzewodnicząca do spraw gramatyki i ortografii nauczyła
                              mnie na tym forum nie jednego wyrazu. Bardzo dziękuję. Proszę jednak rozważyć
                              moją skromną prośbę , aby nauczała także pani poztsłaych forumowiczów. Przecież
                              oni także mają prawo wiedziec co jak się piszę. Liczę na panią.
    • Gość: dorota do lekarzy i pielegniarej :-) IP: 62.233.194.* 28.04.06, 19:52
      jeszcze jeden dowod w innym temacie na to,ze "p" przechodzi andropauzę :

wyśle pismo do administratorów forum abym dostał bana na forum"

Kochani nareszcie nasz mąciwoda się okreslił :-)
          • Gość: ppp Bardzo mi miło IP: *.szwajcarska.pl 28.04.06, 21:45
            Moje wypowiedzi jedynie częsciowo były przeznaczone dla "p"
            On pewnie nawet nie słyszał o wielu poruszanych sprawach. A najbardziej ubawiło
            mnie stwierdzenie że zna angielski. Pewnie rozumie słowo szeryf i saloon,
            kiedyś westerny były częsciej w telewizji.
            • Gość: p Re: Bardzo mi miło IP: *.resetnet.pl 28.04.06, 22:46
              Mnie najbardziej rozbawiło panie viceprzewodnicżący fanklubu do spraw polityki
              społecznej "ppp" jak stwierdzał pan stopniowo , że zarobki lekarzy z USA są
              większe niż w Polsce. Początkowo 20 krotnie , potem 37 krotnie by na koncu
              osiągnąc 50 krotność. Bardzo pana podziwiam. ZAstanawia mnie jednak , dlaczego
              dyskutujemy w wątku o "do administratorów"? Może jednak doczekam się
              wątku "fanklub"? Obiecuję , że bedę tam częstym gościem.
          • Gość: p fanklub:) IP: *.resetnet.pl 28.04.06, 21:25
            Proponuję zatem załozyć wątek pod tytułem "fan klub lekarzy". Przewodniczącą
            fanklubu zostałaby pani dorotka, vice przewodniczącą do spraw ortografii i
            interpunkcji pani "ja" , vice przewodniczącym do spraw polityki społecznej
            pan "ppp", viceprzewodniczącym do spraw kultury i wychowania pan "ydnal".
            Oczywiście są jeszcze pozostałe wolne jeszcze stanowiska. Aby dostać się do
            fanklubu wystarczy być lekarzem lub mieć w rodzinie lekarza i być negatywnie
            nastawionym do "p".

Przepraszam poważnych forumowiczów , że pozwoliłem sobie na mały dowcipny
            post , jednak ciągłe odpowiadanie na dowcipne zarzuty i ataki ze strony
            niektórych forumowiczów wyzwala we mnie chęć pokazania komicznych metod jakimi
            kierują się niektórzy forumowicze pisząc "dowcipne" posty. Aby mogli to
            zrozumieć , czasami trzeba napisać cos ich językiem. Zachowałem natomiast w
            przeciwieństwie do nich porządek , ład oraz "dobry smak" w wypowiedzi.
            • Gość: dorota Re: fanklub:) IP: 62.233.194.* 29.04.06, 13:58
              Jako przewodniczaca zabieram glos po raz pierwszy.W koncu cos tu musze robic,a
              nie dostalam zadnego konkretnego przydzialu.
              Dzieki panie P ,ze głowne role przydzieliles mnie i "ja",bo my tu tyramy od
              poczatku marca chyba,a panowie Ydnal i potrojny P podlaczyli sie niedawno
              (rotfl).Byla jeszcze z nami "cota" ale teraz ma wlasny watek i wlasne ujadajace
              sprawy.
              Mam zal do pana P o to,ze jest tchorzem.SEtki postow przeciw "P" byly
              antyfeministyczne.To nieladnie zmieniac plec,ba,nawet zapewniac ze ma sie męża
              i podcinac lawine niecheci do kobiet.
              FE,kłamczuch !
              Ale nasz IDOL w pejoratywnym znaczeniu ostatnio jakby złagodnial.......zajety
              bezblednym pisaniem i wyliczeniami "potrojnego P"..........obym nie pochwaliła
              za wczesnie.

W moim własnym imieniu moge obiecac panu P wspolne pietnowanie zlych
              nawykow,zlych zachowań,złych lekarzy i pielegniarek (zlego policjanta i
              prokuratora sie nie czepie,bo sie boję ( :-) zartowalam.
              ALE POJEDYNCZO ZLYCH LUDZI.
              Nie zgadzam sie na zbiorową odpowiedzialnosc i niesprawiedliwe oceny calej
              sł.zdr.Nie zgadzam sie na stawianie znaku równosci miedzy zawodami lekarza i
              sprzataczki.Na porownywanie odpowiedzialnosci lekarza i posła i na zwalanie
              winy za wlasne frustracje na personel medyczny.

Koniec,przewodnicząca (nie lekarz)wraca do garów :)
          • ydnal Re: DRugim zdaniem 29.04.06, 12:34
            Milo poczytac wasze wywazone opinie. Niestety co jakis czas przerywane one sa
            belkotem, ale taka to chyba cena demokracji. Wydaje mi sie, ze jezeli jakis
            frustrat dzieki pisywaniu na forum osiaga zaspokojenie emocjonalne, to jest to
            powod, aby go tolerowac. Przeciez moglby wyjsc i zabijac lekarzy, albo - co
            gorsza - sam zaczac leczyc.
            Pozdrawiam
            • Gość: ppp ale przecież może leczyć IP: *.szwajcarska.pl 29.04.06, 12:42
              Tylko w tym celu musi nieco uzupełnić edukację. Niestety nie wiem jak to sie
              dokładnie robi w przypadku niepełnych 7 klas, ale niewatpliwie trzeba zdać
              maturę. Nastepnie egzamin wstepny na Akademie Medyczną. Potem 6 lat studiów.
              Rok czy nawet 2 lata stażu podyplomowego. Dalej LEP. Nastepnie egzamin na
              rezydenturę. I wreszcie 5 lat rezydentury. I pozostanie tylko drobiazg. Zdać
              test do specjalizacji, a po nim egzamin praktyczny, dalej teoretyczny i KONIEC.
              Mozna szukać pracy za 1500zł brutto + 200 godzin dyżuru w miesiacu po 6,50 zł
              za godzine brutto. A jakby jeszcze "obronić doktorat" to jest dodatkowa kasa 65
              zł brutto na miesiąc za posiadanie stopnia naukowego.
              A wtedy to już "p rulez"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka