Dodaj do ulubionych

Czy was naprawde nie interesuje to jak się tu żyje

06.10.03, 10:57
czy naprawde nie obchodzi Was jak sie zyje w naszym miescie? Czy jest to dla
was az tak malo istotne? czy wszyscy wolicie stad wyjechac niz probowac cos
zmieniac? czy nie oburza was to ze viceprezesem PEC zostaje p. Michalski?
(czlowiek na tyle skompromitowany ze nigdze indziej na swiecie nie zostalby
wybrany na takie stanowisko) przeciez takie cos swiadczy zle takze o
mieszkancach miasta. spojrzcie na forum lublin - tam pietnuja takie rzeczy,
organizuja sie w jakis sposob a u nas nic
Obserwuj wątek
        • Gość: Krzychu Re: Czy was naprawde nie interesuje to jak się tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 10:25
          MARUDA, nie krytykuj tego na co nie masz wpływu.
          Zastanów się kto wybrał pewne osoby, i nie myśl sobie,]
          że gdyby przyszli do władzy "ci z przeciwka" to się coś zmieni.
          Nie bądź naiwny! Nic się nie zmieni, bo co bardziej
          wartościowszy ludzie ze Świdnika już dawno siedzą
          w Warszawie, na Śląsku, Pomorzu lub za granicą!
          I z kim ty chcesz naprawiać Świdnik?
          Z "grupą znajomkó"któzy już rządzą, bądź są (w teorii) w opozycji?
          ONI NIC NIE ZMIENIĄ.
          Pozdr.,
          • maruda13 Re: Czy was naprawde nie interesuje to jak się tu 30.10.03, 07:42
            Gość portalu: Krzychu napisał(a):

> MARUDA, nie krytykuj tego na co nie masz wpływu.

Uważam iż dopóki mieszkam w tym mieście, posiadam prawo wyborcze, widzę to co
            mnie otacza, potrafię logicznie myśleć to mam jeszcze wpływ na to co się tu
            dzieje. Chociażby poprzez krytykowanie i zwracanie innym uwagi na to co jest
            tutaj nie tak. Za wielki błąd uważam bierne poddawanie się temu co się dzieje.
            Gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to nawet komuna by nie upadła, chyba wtedy
            ludzie mili mniejszy wpływ na otaczającą ich rzeczywistość, ale jednak ją
            krytykowali, chcieli zmienić i zmienili...
            > Zastanów się kto wybrał pewne osoby, i nie myśl sobie,]
            > że gdyby przyszli do władzy "ci z przeciwka" to się coś zmieni.

Ja uważam że w Świdniku są chore układy, gdzie rączka rączke myje. Nie
            wystarczy wybrać "drugą stronę" trzeba wybrać całkiem nowych ludzi. My tutaj
            już mamy podobny układ jak we Włoszech, powoli zaczyna przypominać to
            jednowładztwo, nic nie daje się załatwić bez znajomości.

> Nie bądź naiwny! Nic się nie zmieni, bo co bardziej
            > wartościowszy ludzie ze Świdnika już dawno siedzą
            > w Warszawie, na Śląsku, Pomorzu lub za granicą!
            Mam nadzieję że zostało jeszcze ze 40 wartościowych, mądrych ludzi, którzy
            mogliby przejąć władze w Świdniku, że nie będą to ludzie w stylu radnego S.
            który w trakcie kampanii wyborczej, mówi otwarcie iż to dzięki niemu mieszkańcy
            bloku w którym on mieszka mają przed klatkami kostkę brukową. (jest to jedyne
            osiągnięcie jakim potrafi się pochwalić). Mam nadzieję iż zmieni się ten chory
            układ w którym viceprezesem spółki kom zostaje skomprowitowany polityk, że
            znikną układy w którym kierownikami spółek kom zostają ludzie bez niezbędnych
            kwalifikacji (chyba że za takie uważasz skończone studia historyczne), że z
            urzędów państwowych znikną urzędnicy otwarcie przyznający się do
            symapatyzowania z daną partią polit. Jest dużo rzeczy o zmiane których należy i
            trzeba walczyć. Przejrzyj zeznania majątkowe naszych radnych i burmistrza.
            Ludzie zarabiający krocie (na nasze warunki) niczego się nie dorobili, niczego
            i im się poświęca publiczne pieniądze. Radny budujący swoją kampanie pokozując
            się jako wspaniałego "biznesmena", człowieka sukcesu, zeznaje iż jego firma
            odniosła straty. coś tu bardzo śmierdzi...
            > I z kim ty chcesz naprawiać Świdnik?
            Z tymi młodymi ludźmi którzy mimo wszystko wiążą jeszcze swoją przyszłość z tym
            miastem
            > Z "grupą znajomkó"któzy już rządzą, bądź są (w teorii) w opozycji?
            Nie z grupą znajomków, ja także mam świadomość jakie są układy w Świdniku, jak
            tzw opozycja przymyka oczy na wszystko.
            > ONI NIC NIE ZMIENIĄ.
            Oni nie ale kto inny może tak
            > Pozdr.,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka