Dodaj do ulubionych

Emamy z Roztocza lub znające region

24.05.09, 23:04
podajcie, proszę, najciekawsze trasy turystyczne w Roztoczańskim Parku Narodowym. Chodzi mi konkretnie o propozycję 1-dniowej wycieczki, najlepiej pieszej, dojazd z Zamościa, bez samochodu.

--
Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Obserwuj wątek
    • kasulka79 Re: Emamy z Roztocza lub znające region 25.05.09, 00:58
      na jeden dzień to polecałabym okolice suścca - wysiadasz z pociągu w kątach (?
      czy jakoś tak - milion lat minęło ;) ) i szorujesz kilka km z buta(ze 4 o ile
      pan alzheimer nie wie lepiej)do suścca - trasa urokliwa - fajny szlak - a potem,
      do wyboru do koloru, trasy we wszystkich kolorach tęczy ;D
      • mamolka1 Re: Emamy z Roztocza lub znające region 25.05.09, 08:23
        Z Zamościa do Suśca - pociąg albo autobus.
        W Suścu szlakiem Szumów - akurat spokojna wycieczka po zadymistej okolicy, można nogi pomoczyć - woda bardzo zimna.
        Możesz wybrać się też do Zwierzyńca - też świetne trasy w lesie-polecam szlak na Bukową Górę, po drodze rezerwat z konikami polskimi, w samym Zwierzyńcu do obejrzenia najstarszy czynny browar w Polsce i dla odmiany KOściółek na wodzie.Blisko Zwierzyńca jest też Zagroda Guciów - skansen z knajpką dla odpoczynku
        W okolicach Suśca od dzieciństwa spędzam każde wakacje - tereny zajedwabiste :)

--
        Seks i gra w brydża mają wiele wspólnego - jak masz słabego partnera, musisz mieć mocną rękę.
    • ala67 Re: poszukaj tu: 26.05.09, 09:09
      www.roztocze.com/content/view/1351/95/
      a na jeden dzień polecam ten:
      www.roztocze.com/content/view/1359/43/
      bo być na Roztoczu i szumów nie zobaczyć to zupełnie jak papieża w
      Rzymie:)
      --
      Pomyślę o tym jutro...W końcu jutro będzie nowy dzień!
    • echtom Dzięki wszystkim za odzew :) 27.05.09, 08:39
      Trochę się zmartwiłam, że tak uparcie mnie do tego Suśca wysyłacie, bo wydaje mi się słabo skomunikowany z Zamościem :) Ale skoro naprawdę warto, trzeba będzie coś pokombinować z dojazdem.

--
      Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka