Dodaj do ulubionych

jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu

25.11.09, 02:24
czy ktoras z was moglaby napisac jak najlepiej zaplanowac wyjazd do Egiptu.
Tak jak i wiele dziewczyn tutaj poznalam na wakacjach moje Habibi, myslalam ze
przejdzie z czasem niestety nie nie pozostaje nic innego jak pakowac walize i
leciec do Egiptu. Jednakze okazuje sie ze to nie jest takie proste, zadne
biuro podrozy nie moze zarezerwowac hotelu dla egipcjanina, poniewaz ich
religia zakazuje kontaktu z kobieta przed slubem, probowalam zarezerwowac dwa
oddzielne pokoje rowniez okazuje sie to nie mozliwe. Skolei moj Habibi
zaprasza mnie do siebie do rodzinnego domu do Kairu (odpada nie bede mieszkac
z jego rodziacami) lub oferuje mi ze wynajmie mieszkanie dla nas w Hurghadzie.
Nie wiem co robic, dlatego prosze o pomoc, wolalabym hotel bo jednak jestem
tam bezpieczniejsza ale z drugiej strony w hotelu mozemy sie widziec tylko w
recepcji a ja przeciez jade specjalnie do niego, czy jest wiec sens placic za
hotel skoro i tak nie bede tam przebywac, prosze o pomoc i dobra rade
Obserwuj wątek
    • latika101 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 25.11.09, 02:37
      rada numer jeden .... nie jedź wogóle, ale pewnie mnie nie
      posłuchasz. Przypomnę Ci jednak coś , co wielokrotnie tu pisano a co
      zawsze sie wymyka. W Egipcie tak jest ,że jeżeli chlopak mysli
      powaznie o dziewczynie , nigdy nie zaproponuje jej mieszkania przed
      slubem razem , chyba ze jest z super nowoczesnej doskonale
      wykształconej rodziny i bardzo bogatej ale to mało prawdopodobne aby
      tak było. Jeżeli chcesz aby to było cos powaznego , to ty śpij w
      hotelu a ukochany u siebie bez wspólnych nocy.Jeżeli planujesz
      romanisik i wzajemnie od siebie oczekujecie wysokiej jakości usług
      seksulanych , decyduj sie na mieszkani , jest bezpiesznie w
      Hrgadzie. Jak bedziesz wiedziała w jakiej dzielnicy bedziesz
      mieszkac , to daj znac na forum , powiem Ci coś nie coś o dzielnicy .

p.s wybacz bezposredniość , zalecam stostowanie prezerwatyw :-)
      p.s przepraszam za literówki
      • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 25.11.09, 12:07
        witaj, jak dobrze pamiętam z poprzednich postów ty wynajmowałaś mieszkanie w
        Sakali, z twojej odpowiedzi wnioskuje że jednak nie warto było jechać... cały
        czas się nad tym zastanawiam... ale chyba lepiej żałować, że się coś zrobiło,
        niż żałować, że się na to nie odważyło ;)
        jeśli możesz to napisz proszę coś więcej o twoim wyjeździe
        • latika101 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 25.11.09, 16:08
          Mój ostani wyjazd był najbardziej relksujacy bo byłam z koleżankami
          i na nurkach.Nie było randek , ogladania się na faceta, nie musiałam
          kontrolowac w co się ubieram i generalnie robiłam na co miałam
          ochote .Egipt nadal lubie buwam tam od lat po dwa 3 razy w roku ,
          raz w hoteu raz nie. Egipski romans mam za sobą ,
          podsumowaując ,żałę ,że nie słuchałam innych doświadczony
          dziewczyn , które mi to odradzały , nie jestem małolatą mam rózne
          związki za sobą to był jeden z najtrudniejszych bo pełen
          niezrumienia.Moje podjeście do siwata i jego rozumienie było
          zupełnie inne i nie tylko jego.Nie chce do tego wracać.Przemyśl to ,
          naprawdę .
          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 26.11.09, 00:46
            uwierz codziennie zastanawiam się czy to ma sens, wszyscy wokoło tłumaczą że
            Egipcjanie to oszuści i żebym w końcu się obudziła. codziennie próbuje
            zapomnieć, ale nie potrafię, nie wiem co on ze mną zrobił, nie jestem małolatą
            którą można owinąć sobie wokół paluszka, a jednak nie potrafię, nie wyobrażam
            sobie dnia bez kontaktu z nim, wiem że to jest śmieszne i sama wstydzę się
            mojego zachowania, idąc do biura podróży próbując zarezerwować hotel dla nas,
            czułam wstyd bo domyślałam się co myślą o mnie kobietki tam pracujące, on jest
            jak narkotyk wciąga i wciąga mnie coraz głębiej, nie jest super przystojny a
            jednak zamykam oczy i go widzę, wszystko co robię robię pod kontem wyjazdu do
            Egiptu, myślę co kupić jakie rzeczy ze sobą zabrać żeby mu się podobać.

Jednak serce nie do końca zapanowało nad moim rozumem wiem że to jest tylko
            facet poznany na wakacjach i skoro mam tam pojechać muszę wszystko zrobić żeby
            ten wyjazd był dla mnie bezpieczny.
            • latika101 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazdasa do Egiptu 26.11.09, 02:15
              To nie o to chodzi ,że oni oszukują ale to nie wiem jak to nazwać
              sposób na kobiety. Jak z toba było , wyszukał Cie wzrokiem z tłumu,
              Ciebie akurat, jak sie poczułaś ? wyjątkowa? pisze codziennie smsy ?
              na dzień dobry , kilka razy w ciagu dnia ? wiecziem , w nocy ?
              jest trochę zazdrosny ? umawa sie na skaypie bo tenski ? tak to
              wyglada ? pewnie podobnie , nie tylko u ciebie , nie tylko u mnie
              ale u wielu , wielu innych dziewczn. Zasada jest taka , jeżeli
              chłopak chce się żenic , nie proponuje mieszkania razem przed ślube.
              Ja to nazwałam okresme zalotów , po tym okresie , smsów było duzo
              mniej , a w czasie kazdej kolejenj wizyty czułam sie jak.... drogi
              przedmiot , mozna było mnie ogladac , fajnie przed kumplami
              zaszpanować ładną laska , ale on prawi sie do mnie nie odzywał i w
              nie podobało mu sie jak inni to robia. To podobno tam
              normalne.Najbardziej jednak boli jak jestes 4000 tys kilometró od
              niego a on przestaje sie odzywac smsów jest dwa dziennie , na
              skaypa jest zbyt zajety, niby wszytko dobrze , ale juz nie to samo ,
              bedziesz siedziec i szukac ma forach czy o nim cos
              pisza ,zastanawiac się czy poznał juz kogos innego , a jak pisza to
              nie wiesz czy płakac czy sie wkurzac. A jeszcze jedno , ich
              zachowanie nie wynika , z tego ,że im przeszła już miłośc , tam tak
              jest uczuciami kobiet nikt sie nie przejmuje , że sie je rani... bo
              egipcjanki tam nie przejmują się swoimi męzami , mąż jest od
              zarabiania kasy i płodzenia dzieci a nie od jakiś miłosnych
              unieśien.U nas związek z partnerem jest bardzo emocjonalny , tam to
              jest jak kontrak małżeński i tu leży problem.My nie rozumiemy ich a
              oni tak naprawde nas. My chceny byc takie orientalne a oni tacy
              europejscy , obie strony udają.powodzenia i rozsądku życze .
                • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazdasa do Egiptu 26.11.09, 17:27
                  Ja myślę,że co by ty nie napisano w odpowiedzi to specjall... i tak
                  poleci bo mimo zachamowań gdzieś głębowo w Tobie jest to juz
                  postanowione!!! Chcesz tego i bez znaczenia co by tu kazda z nas
                  napisała ostrzegając Cię wiesz ,ze musisz spróbować. Może to nie
                  jest jedna z tych tysiąca jednakowych historyjek ( zycze ci tego)
                  ale nie nauczysz się na błędach forumowiczek tylko na swoich... Oby
                  rany leczyły się szybciej bo u nas kobiet już nie pierwszej młodości
                  i po przejściach gorzej się zabliżniają ;) Oczywiście zycze Ci z
                  całegio serca aby tak nie było!
                  • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 26.11.09, 23:24
                    madlik30 masz rację w chwili obecnej na 90% jadę choćby nie wiem co :) ale jak
                    pisałam serce do końca nie zagłuszyło rozumu stąd moje pytanie jak dobrze
                    zaplanować wyjazd do Egiptu? wiem że wiele z was już to przeżywało, wiem że
                    wiele dziewczyn odważyło się na podróż stąd oczekuję jakiejś rady :)
                    nie przypuszczałam że to będzie takie trudne po prostu poszłam do biura podróży
                    i chciałam wykupić wakacje dla 2 osób - problem rozpoczął się przy rezerwacji
                    jak okazało się że druga osoba jest Egipcjaninem :) okazało się że jest to po
                    prostu mnie możliwe próbowałam zarezerwować u wszystkich możliwych organizatorów
                    niestety wszędzie usłyszałam że... muszę przedstawi akt ślubu lub urfi :)
                    wiele organizatorów zaproponowało sam przelot i wynajęcie mieszkania na miejscu
                    jednak nie wiem czy jestem na tyle odważna żeby się na to zdecydować, bo tak
                    naprawdę jadę do faceta którego poznałam na wakacjach, to że mamy kontakt i
                    bardzo często rozmawiamy niczego nie zmienia jadę sama do kraju którego
                    praktycznie nie znam, wiele znajomych mówi że jestem odważna ja jednak twierdzę
                    że to nie odwaga a miłosne opętanie
                    • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 26.11.09, 23:28
                      próbuje zapomnieć i nie potrafię, próbuje go sobie obrzydzić, szukam informacji
                      na jego temat w internecie na islamskich portalach randkowych (wszędzie gdzie
                      jest to możliwe) i na szczęście czy też nie szczęście nigdzie go nie znalazłam
                      a on tak pięknie pisze że mnie kocha i będzie czekał na mnie do końca życia...
                      no i co tu robić... eh.. aż taka naiwna nie jestem żeby w to wierzyć ale...
                      ciągle myślę o wyjeździe...
                      • szalonaburza Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 00:30
                        Wykup pobyt w hotelu, a jemu powiedz, żeby wynajął mieszkanie w Hurghadzie na
                        czas Twojego pobytu.
                        Możecie spędzać w ten sposób większość czasu ze sobą, a Ty będziesz miała
                        zabezpieczenie w postaci pokoju hotelowego.
                        I broń Boże nie dokładaj się do wynajmu. Jeżeli zapyta Cię o to, powiedz, że Cię
                        na to nie stać, że wyjazd Cię kosztuje i tak już bardzo dużo, a wtedy straci
                        pewnie też zainteresowanie Twoją osobą.
                        • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 12:42
                          od samego poczatku bylo mowione ze on wynajmuje mieszkanie i jak narazie nigdy
                          nie poprosil mnie o pieniadze, ale nigdy nic nie wiadomo

no i dzieki za rade probuje zorganizowac kolezanki zeby pojechaly ze mna wtedy
                          wrazie czego gdyby np sie nie pojawil na lotnisku lub nagle stalaby sie jakas
                          rodzinna tragedia (tez czytalam o takich przypadkach na forum) zawsze jestem z
                          dziwczynami... no i koszt jest wtedy tez duzo nizszy bo nie doplacam do pokoju
                          jednoosobnowego :)
                        • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 10:24
                          Specjall... na 100 % nie znajdziesz hotelu w Hurghadzie, który
                          zakwateruje Egipcjana już nawet pomału biura wycofują się ze
                          sprzedaży lotów czarterowych dla Egipcjan... wiem co o tym bo
                          pracuje w branży turystycznej ;)) Bedzie ciężko ci cos znależć może
                          któreś z Biur niemieckich się zgodzi ale raczej wątpię bo to wymogi
                          nie biura a hotelu. Zostało Ci tu dobrze już poradzone wynajmij
                          sobie singla w hotelu a on niech wynajmie mieszkanie. I PRZEDE
                          WSZYSTKIM nie pac za niego ani za mieszkanie ani za jedzenia ZA
                          NIC !!!! Ewentualnie płac za siebie no bo wiadomo często u nich
                          sytuacja nie ciekawa. Jeśli Twoja miłość mimo,że nie będziesz mu nic
                          sponsorować nadal będzie z Tobą to znaczy ,że może warto temu
                          poświęcić więcej czasu. Jednak może stać się tak jak już tu
                          napisano,że w momencie braku twojego sponsoringu on nie będzie już
                          Tobą zainteresowany ;( Wtedy zwyczajnie potraktuj to jako romas
                          wakacyjny i już broń Boże nie zamęczaj się przez niego- bo nie wart!
                          Oczywiście czekamy na daldzy ciąg historyji i koniecznie napisz już
                          po powrocie. POWODZENIA
                          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 12:50
                            madlik30 dzięki za inf znalazłam biuro podroży Sun&Fun oni są skłonni
                            zarezerwować pokój dla Egipcjanina oczywiście z góry zaznaczyli ze oplata jest
                            dużo wyższa, a wiec po przekalkulowaniu takiego wyjazdu 2 pokoje jednoosobowe w
                            tym dla niego droższy w hotelu 4 gwiazdkowym opcja all inclusive -już na last
                            minute wyszło ok 4700 zl stwierdziłam wiec ze to jednak lekka przesada dla
                            gościa którego praktycznie nie znam
                            no i pewnie skończy się ze wykupie hotel a on niech bierze mieszkanie
        • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 12:58
          dokładnie powiedzmy sobie szczerze jadę tam tylko dla niego a wiec chce spędzać
          z nim dzień i noc :) dlatego ciężko zaplanować taki wyjazd w hotelu z habisiem
          będę mogła się widzie tylko w recepcji podobno dalej nie zostanie wpuszczony,
          czyli wykupię hotel i praktycznie nie będę z tego korzystać.
          nie zdawałam sobie sprawy że tak ciężko będzie zorganizować taki wyjazd ...
          • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 13:05
            I takie właśnie konkretne dziewczyny lubię ;)) Wiem,że to zabrzmi
            dziwnie ale spróbuj pogadac z obsługa na recepcji i ją trochę
            przekupić... Może uda się wpuszczać go do hotelu cichaczem ale to
            oczywiście wiaże się z dodatkowym nakładem finansowym bo za takie
            przysługi od obsługi hotelu trzeba słono płacić.
            Ja myślę,że najlepszym rozwiązaniem jest jednak to mieszkanie w
            mieście jednak z twoim meldunkiem w hotelu w razie gdyby cos ...
            masz gdzie bezpiecznie wrócić !!! A twoje bezpieczeństwo jest jednak
            najważniejsze... Postsram się dziś dokadnie dowiedziec i może uda mi
            się znależć hotel który zgodzi się na zakwaterowanie egipcjanina.
            Pozdr.
            Postarm si w miare szybko odezwać ;)
          • latika101 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 13:11
            Niech twój chłopak wynajmie mieszaknie w Hurgadzie, przed wyjazdem
            poproś go o adres i zostaw rodzinie namiar na siebie.Nie jestem
            pewna czy dobrze zrozumiałam, chciałaś za niego opłacic hotel?????
            tam kobiety nie płacą za meżczyzn, naprawde nie.Generalnie w
            Hurgadzie jest bardzo bezpiecznie i pary mieszane mieszkajace razem
            to nic dziwnego , ja też wczesniej mieszkałam w prywatnym mieszkanu
            mojego EX i naprawde nikogo to nie szokowało.
            • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 13:20
              Oczywiście nie ma problemu z wynajęciem mieszkania dla pary
              mieszanej tylko chodzi tu również o to,że w razie gdyby coś nie
              wypaliło, coś się " wypaliło" w trakcie bo wiadomo różnie bywa
              dziewczyan musi mieć gdzie wrócić gdy jej egipska miłość powie to
              narazie w połowie pobytu.. Ja wiem,ze to najczarniejszy scenariusz
              ale lepiej się ubezpieczyć z kazdej strony! Niestety zaden hotel
              oficjalnie nie przyjmie was oboje speciall... w hotelu. Wypytałam we
              wszystkich miejscach. W exim tour moga zrobić ci taką rezerwacje ale
              hotelarz może odmówić na miejscu ( może ale nie musi )> Twój chłopak
              jak juz byś wiedziała, który to hotel może sam na własną rękę
              próbowac załatwic sobie tam pokój. To chyba jedyne wyjścia. Fakt
              Hurghada jest bezpieczna tylko ja uważam,że najważniejsze jest
              bezpieczeństwo dziewczyny tam na miejscu bo znam przypadki gdzie
              miłość wygasała w trakcie takiego pobytu bo okazywało się,że
              dziwczyna nie ma na tyle pieniędzy badż chęci by za wszystko
              płacić...a on okazał się jednym z tych oszustów. Oczywiście nie
              szufladkujmy tu nikogo ale przecież różnie bywa...
              • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 14:44
                madlik30 dzięki za info dokładnie taką samą inf dostałam z eximu mogą
                zarezerwować ale w trakcie zakwaterowania jemu mogą powiedzie do widzenia i nie
                zostanie zakwaterowany także mało to pewne a kasę trzeba wpłacic przed wylotem
                ewentualnie później składa reklamacje ale dokładnej informacji jak takie
                reklamacje są uwzględniane i czy pieniądze są wtedy w 100 % zwrócone nie otrzymałam.
              • 2009wa-wa Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 22:40
                Przyklad z zycia wziete: moja znajoma pojechala do habisia wynajela
                mieszkanie na dwa tygodnie (on jej w tym pomogl oczywiscie on mial
                klucz do mieszkania, pobyli tydzien ze soba i po tygodniu on zniknal
                wraz z kluczem, poza torebka z dokumentami i biletem na przelot(na
                jaj szczescie w nieszczesciu) nic wiecej nie miala, tydzien bez
                dachu nad glowa, jedna noc spala na plazy, gdzie poznala pania z
                Polski ktora udzielila jej pomocy i przygarnela do siebie na
                pozostale 5 dni. Wszystkie rzeczy wraz z walizka pozostaly u
                habisia, rzeczy nie odzyskala byla szczesliwa ze wrocila do domu
                cala i zdrowa, habis milczy zmienil numer komorki i do "widzenia
                zegnaj Gienia".
            • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 14:40
              tak chciałam zapłacić za hotel - z tym ze on mnie o to nie prosił od razu
              powiedział ze mam przylecieć a on się zajmie wszystkim na miejscu - wynajmie
              mieszkanie, z tym ze to ja wolałam hotel niż nie wiadomo jakie mieszkanie,
              wolałam hotel ze względów bezpieczeństwa, i z wygody wszystko mam na miejscu o
              nic się nie martwię
              jak już szale to na maxa :)
          • szalonaburza Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 15:08
            Możesz wziąć tani hotel, byleby był. Czasami pełna wycieczka kosztuje mniej niż
            sam przelot.
            A on niech poszuka mieszkania. Teraz może obiecywać Ci cokolwiek, a przylocie
            okaże się, że jest spłukany bo, bo, bo.... a tak by chciał żebyś miała udane
            wakacje, ale za mieszkanie i wyżywienie Ty będziesz musiała zapłacić (z
            nawiązką, o której wiedzieć pewnie nie będziesz).
            Pisałaś wcześniej, że ten facet pracuje w hotelu. To schemat jakim operują
            hotelowi podrywacze. W egipskich realiach o większości kobiet mogą sobie tylko
            pomarzyć, popatrzeć z daleka (choć jak ktoś przyuważy, to dostaną po głowie).
            Ale w hotelach jest dużo turystek, które nie mają pojęcia o tych egipskich
            realiach.
            Dla muzułmanów małżeństwo to jak pójście na randkę. Pieniądze wydane na kobietę
            to inwestycja - bo zwraca im się z nawiązką. Europejki hojne są, szczególnie te
            zakochane.
              • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 16:15
                ;)) Speciall... fajne godne polecenia hotele 4 * w centrum to z
                mojego doświadczenia Sea Gull ( jego polecam najbardziej ), La
                Pacha, troszkę kameralniejsza Bella Vista, Sunrise Holidays res ale
                on najsłabszy jest. Wiesz co jeśli myślisz o tym żeby pomieszkiwać w
                wynajętym mieszkaniu to naprawdę nie ma sensu wybierac drogiego
                hotelu. Brac co tańsze i cieszyć się z bycia tam bo przeciez nei do
                Hotelu tam chcesz polecieć ;))) Ja osobiście rezerwowałabym Sea
                Gulla była tam chyba z 10 razy nigdy sie nie rozczarowałam ;))
                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 27.11.09, 16:45
                    Jak one chcą coś kameralniejszego to Bella Vista ;))
                    Ja uważam,że Sea Gull w pełni zaśługuje na 4 * . Jedzonko dobre nie
                    sposób nudzić się na terenie hotelu. Hotel do najmniejszych nie
                    nalezy ale w środku nie ma się odczucia molochu ;)) hahah Plaża
                    zatokowa myślę,że powinien się Wam podobac jeśłi zależy wam aby
                    hotel był mniejszy no to bella vista lub le pacha nie jest tak duza
                    ja sea gull ;))
                    Aha no to jak koleżanki chca mieć rozrywke na terenie hotelu to
                    raczej weżcie wiekszy hotel , im wiekszy hotel tym wiecej
                    atrakcji ;))
                          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 10:30
                            o dobry pomysł, myślałam jeszcze o tym żeby wysłać do niego smsa z innego nr od
                            zachwyconej nim dziewczyny która specjalnie dla niego chcę teraz przyjechać do
                            hotelu (on mnie poinf że ma urlop i jest obecnie w Kairze)
                            ogólnie chcę go sprawdzić czy rzeczywiście jest taki zakochany, czy z niego
                            tylko dobry aktor
                              • misiek82.1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 10:53
                                witaj. specjall....poczytaj sobie watek -Z ukochanym pod jednym
                                dachem- tam dziewczyna była w podobnej sytuacji i zobacz jak to sie
                                skonczyło . Moim zdaniem szkoda czasu ,pieniedzy i naszej energi na
                                taka znajomosc ,NIE WARTO sama kiedys dojdziesz do takiego wniosku.
                                • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:06
                                  misiek82.1 pewnie masz rację tylko po co czekac skoro mozna sie dowiedziec
                                  teraz, poco czekac az samo przejdzie, skoro mozna sie dowiedziec jakie ktos ma
                                  intencje teraz, skoro twierdzi ze mnie kocha i chce sie ze mna ozenic i ze
                                  nnigdy nie nie zdradzi, inne kobiety go nie interesuja to zobaczymy jak zareaguje

mysle ze w sezonie bylo tyle turystek ze bedzie skolowany nie bedzie wiedzial
                                  ktora i moze polknac haczyk ale jesli jest szczery...
                                  • whitechick Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:20
                                    odpuść sobie Egipt, jak Cię stać na wynajęcie hotelu sobie i
                                    habisiowi to leć juz lepiej za ta kasę na Karaiby. tak spytam z
                                    ciekawości co Ty w nim widzisz, czym Cie ujął ten hotelowy pomywacz?
                                    swoją dość inteligencją? co o nim wiesz? pewnie nic, poleciałaś
                                    tylko na jego czułe słówka.i powiem Ci ze wszędzie gdzie nie
                                    pojedziesz takich spotasz na pęczki, a to animator a to kelner a to
                                    sprzatacz, czasem nie obchodzi ich nawet ze jestes z facetem i tak
                                    beda podrywac.i nie tylko egipcjanie;) wystarczy tylko ze dasz im na
                                    to przyzwolenie. szanuj się dziewczyno i odpuśc to sobie bo zostanie
                                    Ci tylko kac moralny.
                                    • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:26
                                      nie wiem czym on mnie ujął sama się nad tym zastanawiam po prostu ma to coś w
                                      sobie, za granice wyjeżdżam często czasem kilka razy w roku, w Egipcie nie byłam
                                      pierwszy raz przedtem także inne kraje gdzie można spotkać takich habisi ale
                                      nigdy wcześniej nie wpakowałam się w taki wakacyjny romans, i jadąc teraz do
                                      Egiptu tez nie jechałam z założeniem ze kogoś tam "wyrwę" po prostu stało się
                                      czasu nie cofnę a o nim nie potrafię zapomnieć
                              • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 10:56
                                Speciall..wejdż sobie na stronę o facetach z Tunezji tam jest jeden
                                bardzo ciekawy wątek o tym jak dziewczyna wysyłała do swojego
                                tunezyjskiego faceta sms i maile z 3 różnych tel. o iczywiście jako
                                3 inne dziewczyny. Facet z kazdą kręcił, z jedną chyba tylko niby
                                dla sexu... na koniec przysłał jej wiadomość czy zadzwonił juz nie
                                pamiętam,że on od samego początku wiedział ,że to ona wszystko
                                uknuła i tak się skończyła sprawa. Niestety nie moge sobie
                                przypomniec nazwy wątkum ;( Ale jak mas zczas napewno to tam
                                znajdziesz;) Jaki z tego morał ciężko stwierdzić... Ja myślę,że nie
                                ma co jakoś na siłę czy specjalnie testować, jak kurczaka w
                                hipermarkecie przecież to też człowiek nie koniecznie musiałaś
                                trafic na jednego z "tych ". Jeśli polecisz to zobaczysz jego
                                zachowanie czego będzie od ciebie oczekiwał. Większość związków
                                opiera się tam na ewidentnym wyzysku kobiet z kasy więc myślę,że na
                                to powinnaś zwracać szczególną uwagę ! Miej oczy szeroko
                                otware !
                                • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:02
                                  Special.. jeszcze kilka słów odnośnie rezerwacji w sun fun... owszem
                                  zrobia Ci rezerw dla Egipcjanina tylko ,ze pamiętaj,że to hotelarz
                                  ma ostatnie zdanie nie Biuro Podróży oni najwyżej jak odmówia
                                  kwatery Egipcjaninowi powiedzą Ci,że masz pisac reklamacje a kasa
                                  tak czy inaczej utopiona na jakiś czas. Potem mogą się zasłaniac
                                  tym,że np Cię informowali,że taka sytuacja może się zdarzyć itp itd
                                  i możesz nie odzyskac całej kwoty...tak czy inaczej zainwestujesz
                                  sporo kasy w tak naprawde niewiadomą! O wiele taniej będzie wynająć
                                  mieszkanie w mieście nawet gdybyś Ty miała za nie zapłacić ( LICZĘ
                                  ŻE NIE !!! )
                                  • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:11
                                    madlik30 masz racje z ta rezerwacja to nie pewna sprawa wiec sobie odpuszczę za
                                    jego hacjendę na pewno nie będę płacić jeszcze tak ze mną źle nie jest. Cieszę
                                    się że trafiłam na to forum otworzyło mi oczy na wiele rzeczy o których w ogóle
                                    nie miałam pojęcia, teraz jestem dużo ostrożniejsza, jednak mimo wszystko ciągle
                                    opętana przez niego
                                    poszukam zaraz ten wątek o którym pisałaś wcześniej, chyba jednak się skuszę na
                                    mały teścik habisia, czekam na koleżankę już do mnie jedzie z nowym starterem i
                                    zadziałamy
                                    • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:22
                                      Speciall , pewnie każdy sposób jest dobry na to żeby sprawdzić
                                      wiarygodność naszego kochanego tylko pamiętaj też czasem same sobie
                                      możemy tym zrobić krzywdę. Jeśli on nawiąże kontakt z tą niby drugą
                                      Ty i bedziesz ewidentnie wiedziała,że to idzie w jednym kierunku daj
                                      sobie z nim spokój odrazu - nie pisz czemu,że go sprawdzałaś czy
                                      stosowałaś dziecinne sztuczki , wyjdz z tego z podniesioną głową .
                                      Bo pewnie jak mu powiesz ze wiesz o niby tej drugiej i takie tam on
                                      zacznie sie bronić może nawet tez powie,że wiedział,że to ty i tez
                                      chciał cie sprawdzić...Ja radzę jeśli to co w/w się zdarzy napisz
                                      krótką wiadomość ,że to koniec czy ze poznałaś kogoś czy coś takiego
                                      nie daj się wplątać w jego tłumaczenia- bo wtedy już nie bedzie
                                      warto! No nic powodzenia. Oczywiście czekam na info w tej sprawie;)
                                      Ja dziś w pracy do 14;00 a potem nie będę miała netu więc w poniedz.
                                      wszystko z ciekawośćią przeczytam. ;) Buziaki
                                    • misiek82.1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:29
                                      specjal... oni znaja takie numery ,które robia im dziewczyny bo ty
                                      nie jestes pierwsza , i nie zawsze daja sie wkrecic nawet jak nie
                                      odpisze tej dziewczynie z nowego numeru to o niczym nie swiadczy.
                                      wiem co pisze przerabiałam to osobiscie i wiem takze ze musisz sama
                                      sie przekonac na własnej skórze. ja nie miałam tyle szczescia co ty
                                      poniewaz na forum trafiłam dopiero po wszystkim ,ty dzieki forum
                                      masz troszke wiedzy .
                                            • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:49
                                              dalszy sms prawie skończony (iny styl pisana niż mój masę byków bez konstrukcji
                                              czasowych, ale na pewno zrozumie o co chodzi :) )
                                              piszemy: mam na imię Katrin, poznaliśmy się w wakacje w hotelu i teraz nie mogę
                                              przestać go zapomnieć dlatego wróciłam specjalnie dla niego. że może mnie nie
                                              pamięta bo spędziliśmy z sobą mało czasu byłam, z mężem. od jego przyjaciela
                                              dostałam nr tel, nie mogę go nigdzie znaleźć w hotelu, no i kiedy mogę go zobaczyć

od razu sprawdzę czy mówił prawdę że ma urlop i jest w Kairze
                                        • misiek82.1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:47
                                          speciallimitededition napisała:

> misiek82.1 czyli tobie tez po wszystkim odpisał ze wiedział ze to
                                          ty, kurde ale
                                          > z nich jasnowidze, niby to takie mało inteligentne i nie
                                          wykształcone hehe a
                                          > jakie przebiegłe
                                          >
                                          to nie sa jasnowidze tylko praktyka moja droga praktyka ,napewno
                                          nie jedna panna zrobiła mu taki numer
                                          > no my już wysłałyśmy pierwszego smsa
                                      • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:38
                                        Speciall..kochana dziś sobota , weż koleżankę i na imprezę
                                        andrzejkową najlepiej gdzieś wyjdż ;)) Czy na dyskotekę ! Zrób się
                                        na mega bóstwo, może spotkasz kogoś wartego Twojej uwagi i bedziesz
                                        miała możliwość zapomnieć o tamtym. Nie chę tu być wróżką
                                        andrzejkową ;)) haha ale naprawdę takie związki raczej nie mają
                                        przyszłośći! Chcesz być zniewoloną kobietą , uległą bez własnego
                                        zdania??? Bo takich własnie kobiet na codzień potrzebują Egipcjanie!
                                        Chcesz tłumaczyć się po ślubie z każdego odkrytego ubraniem skrawka
                                        twojego ciała??? Chcesz być taką kobietą?? Bojącą się powiedzieć co
                                        myśli??? Posłuchaj naszych rad i daj sobie spokój! Wiem ,że jest Ci
                                        ciężko i tylkó latwo się nam tu to wszystko pisze ale mamy w tym
                                        swój cel !!!
                                          • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 11:47
                                            Musisz otworzyć się na innych facetów;)) Ten jeden sms powinien dac
                                            Ci już coś do myślenia. Wiesz,że najlepszym lekarstwem na starą
                                            miłość jest nowa miłość !!! Bedziesz się tylko niepotrzebnie
                                            zadręczać ! Potraktuj to tak jak ja ! Super wakacyjny romans i
                                            tyle ;) Nie mam kaca moralnego ponieważ stwierdziłam,że dając na
                                            wszystko przyzwolenie wiedziałm czego się spodziewać ;) Zrób tak
                                            samo a bedziesz miała spokojniejszą zimę !
                                              • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:02
                                                Wiesz co ze mną to nie taka długa historia ! Pracuję w branży
                                                turystycznej i trochę wiem jak to wygląda od podszewki dlatego nigdy
                                                nie dawałam się w to wciągnąć. NIGDY do tego roku...i to jeszcze o
                                                zgrozo z ANIMATOREM młodszym o 6 lat !!! O wstydzie haha. Na
                                                szczęście szybko się skończyło i szczerze powiem wyleczyło mnie w
                                                dużym stopniu forum to co pisali ogólnie o wszystkich takich
                                                związkach i kontak z dziewczyną która miała też romans z tym samym
                                                animatorem co ja!Pewnie nie pierwsza i ostatnia Mimo,że na moim
                                                wątku nie dział się praktycznie nic znalazłam tą dziewczynę przez
                                                youtube;) Ona skomentowała hotel w którym byłam a raczej animatorów
                                                więc napisałm jej na priv. I w sumie po kilku mailach z nią przeszło
                                                mi definitywnie ;) Problem w tym,że pewnie wrócę jeszcze nie raz
                                                służbowo do tego hotelu no ale przynajmniej z podniesioną głową ;)
                                                Napisałam mu sms,że dziękuję za ten krótki czas jaki spędziliśmy
                                                razem na wakacjach , że nie ma to najmniejszego sensu i mam
                                                nadziję,że zrozumie.
                                                To był pierwszy i raczej ostatni tego rodzaju romans !Zresztą ja
                                                twierdzę,że związki na odległośc mają marne szanse! ot cała
                                                historia...
                                                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:26
                                                    Ja myślę,że poradzisz sobie z tym szybciej niż Ci się wydaje...
                                                    Stwierdzisz,że nie jest on Ciebe wart !!! A tym bardziej,żeby dla
                                                    niego tracić kasę. Wiadomo,nie powinno się wszystkiego mierzyc miarą
                                                    pieniądza ale dlaczego masz potem czuć się wykorzystana. Wiem też,że
                                                    oni w wielu niewygodnych sytuacjach potrafia być bardzo chamscy bo
                                                    tak napradwę ich pojęcie szacunku do kobiet ciut różńi się od
                                                    naszego ;)
                                                    Zresztą najważniejsze !!! Dla nich kobieta godna szacunku takie
                                                    prawdziwego to tak która nie sypia z mężczyzną przed ślubem. I tu
                                                    już jesteśmy ;( na bardzo przegranej pozycji!
                                                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:34
                                                    Boli i to bardzo!
                                                    Wiem jedno ! W strefie hotelowej nie znajdziesz faceta godnego
                                                    Twojej miłości. Ja w tym roku w Turcji już po swojej przygodzie
                                                    szczególnie przypatrywłam się obsłudze i o zgrozo - wszystko widać
                                                    jak na dłoni tylko trzeba patrzeć pod odpowiednim kątem .Te umizgi
                                                    kobite hihy hahy żenada! Teraz to widzę i wcześneij tez to widziałm
                                                    ale jednak inaczej. Był nawet taki przypadek - mój kolega animator
                                                    obracał na jednym turnusie 3 dziewczyny !!! CZujesz w tym jedną
                                                    nieletnią !!! WIem,że to nie Egipt ale mam odniesienie i widze ,że
                                                    to ten sam rodzaj facetów; Egipt, Tunezja, Turcja !
                                                  • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:42
                                                    habis odpisal, nie wiem ale chyba jest bardzo przebiegly i wyczail sprawe:
                                                    odpisał tak
                                                    Katrin naprawde cie nie pamietam, jestem teraz na wakacjach w kairze a moja zona
                                                    jest w polsce i ja nie mysle o tym zeby ja zdradzic poniewaz bardzo ja kocham,
                                                    jesli mnie potrzebujesz to tylko jako przyjaciela ale nic ponad to. ty masz
                                                    jakis problem ktorego ja nie moge rozwiazac. przepraszam za wszytsko, ja szanuja
                                                    ja i moje serce jest teraz z nia, bye

dziewczyny i co w na to, ja juz jestem totalnie zbita z tropu, moze on sie
                                                    domyslil, a moze ma zone w polsce i nie pisze o mnie jestem cala skolowana
                                                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:46
                                                    Kochana jest PEWIEM ,że to ty dlatego tak słodko wszystko opisał aby
                                                    uspic Twoją czujność. W iinym przypadku napisałby zwyczajnie ,ze nie
                                                    jest zainteresowany czy ,że to zwykła pomyłka i tyle !!! czy ty
                                                    dostając takie sms wdawałabyś się w szczegóły odpisując osobie
                                                    której nie znasz ! NIE Speciall... nie daj się wciągnąć BŁAGAM !
                                                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:42
                                                    Nie możemy się też łapać na te ich piękne słówka!!! Kto się chce
                                                    żenić po 2 miesiącach znajomość??? No ja jeszcze w PL takiego nie
                                                    spotkałam ;)) Kto kocha całym sercem w ciągu dwóch tygodni
                                                    znajomośći w wakacje! Kto co chwilę wyznaje miłość nie znając Cię
                                                    tak naprawdę? - ktoś komu uważam zależy na wielu rzeczach ale
                                                    napewno nie na Tobie ;( Przykro mi ale takie jest moje zdanie! Jak
                                                    mój animator pow mi ,że mnie kocha po tyg... to wyśmiałam mu się w
                                                    twarz ale wtedy to było tez miłe i inaczej to odbierałam!
                                                    Wiem jedno miłość taka prawdziwa to również wspólne
                                                    pasje,przeżycia,wspomnienia, wspólna codzienność której niestety nie
                                                    ma! A czy w sms czy mailach pisze co robił w ciągu dnia pyta jak
                                                    tobie minął dzień zna twoje przywyczajenia?? czy tylko pisze,że
                                                    kocha,ze tęskni,ze jestes jedyna itp itd??? Jeśłi tylko to piszę
                                                    wiesz mi Speliall nic dla niego nie znaczysz!
                                                  • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 12:45
                                                    ze mnie kocha napisal mi to po okolo miesiacu, potem czy jajk do niego przyjade
                                                    to czy wyjde za niego czy potrzebuje wiecej czasu, pisze co u niego sie dzieje i
                                                    wypytuje non stop co u mnie czase az za bardzo jest dociekliwy i wrecz mnie to
                                                    drazni

madlik30 czy myslisz ze on sie domyslil ze to ja, ze tak odpisal
                                                  • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 13:04
                                                    wiesz co ja to jestem pewna ,że się domyśłił. I wydaje mi się ,że
                                                    troche za szybko chciałaś go wyczuć. Mogłas go delikatnie kokietować
                                                    nawet kilka dni - nie odrazu z grubej rury bo może to go
                                                    naprowadziło na to,że to Ty;) no nie wiem.
                                                    tak czy inaczej nie che sms nie uśpią twojej niepewności
                                                  • szalonaburza Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 13:58
                                                    Mógł się domyśleć, bo może w hotelu pracuje krótko i wybiera pomiędzy
                                                    narodowościami, czyli mógł mieć tylko jedną Polkę w tym czasie.
                                                    Na Twoim miejscu byłabym teraz bardziej wylewna jako "ja", chociaż nie
                                                    przyznałabym się, że wysyłałam z innego numeru tel. Tak, żeby on miał pewność,
                                                    że chciałaś go sprawdzić i jesteś uszczęśliwiona.
                                                    I teraz zapytać czy czegoś nie potrzebuje z Polski, bo jest weekend i jedziesz
                                                    na zakupy.
                                                  • whitechick Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 14:16
                                                    jesu!niestety takie historie zdażają się często w realu. i co oni
                                                    mogą o nas mysleć jak same siebie nie szanujemy i nie mamy żadnych
                                                    granic i zasad w swoim postępowaniu. jakbyscie siedziały non stop w
                                                    hotelu pełnym atrakcyjnych śniadych facetów to na pewno nie
                                                    myślałybyście rozumem;)ja tam ich rozumiem
                                                  • 2009wa-wa Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 14:31
                                                    Z tym sprawdzaniem to jest bardzo dobry pomysl tylko nie nalezy o
                                                    tym pisac na forum, gdyz jest wielu Egipcjan ktorzy czytaja to
                                                    forum, a trik z SMSami jest bardzo stary.
                                                    Najlepiej mozna faceta sprawdzic nie podajac daty urlopu oraz nazwy
                                                    hotelu, przez zaskoczenie.
                                                  • weralive1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 15:13
                                                    czy ktoś się moze orientuje jak wygląda sprawa zakwaterowania egipcjanina w
                                                    hotelu.w sun fun mozna wykupic opcje osoba lecąca z polski płaci całość a ta na
                                                    dokwaterowanie w egipcie (płaci jakiś 1 tysiąc mniej odliczony jest przelot
                                                    takiej mi udzielono informacji ze nie ma problemu z wykupieniem takiej
                                                    opcji.Domyślam się ze problemem jest to gdy osobą jadaca do hotelu jest kobieta
                                                    i ma byc zakwaterowany do niej egipcjanin ale jak się ma sprawa gdy wycieczke w
                                                    polsce wykupuje facet dla 2 osób pomniejszony o przelot (ok 1tys)i leci na nią
                                                    facet i czy wtedy też jest problem z zakwaterowaniem egipcjanina? 1 pokój dla 2
                                                    facetów.czy ktoś może się orientuje jak to wygląda w praktyce?
                                                  • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 20:09
                                                    nie mam pojęcia ja miałam wielki problem żeby zrobi taką rezerwację i w końcu
                                                    zrezygnowałam z tego pomysłu, wspólny pokój był nie możliwy bo trzeba przedstawi
                                                    orfi lub akt ślubu,
                                                    opcja dwie oddzielne jedynki jest możliwa ale nie masz pewności czy na miejscu
                                                    on zostanie zakwaterowany to zależy już od hotelu i dowiesz się po przylocie
                                                    natomiast jak jest przy opcji dwóch facetów w jednym pokoju - znając Egipcjan to
                                                    też pewnie będzie nie możliwe
    • saretta Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 16:14
      przede wszystkim powinnas poznac jego życie. moim zdaniem powinnaś
      jak najbardziej pojechać do Kairu, zwłaszcza jeżeli Cię zaprasza,
      tam też są hotele. powinnaś zobaczyć prawdziwe zycie twojego habisia
      ale Ty sie boisz ze to nie dla wielkiej pani z miasta
      przyzwyczajonej do luksusów. skoro się boisz to nie traktujesz tego
      poważnie.
        • saretta Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 18:04
          poznac jego wg Ciebie to się z nim bzykać przez 2 tyg? można i tak
          ale wtedy nie można się nad soba rozczulać. ja nie rozumiem zabardzo
          tego rozgraniczenia: jego i jego życie, nie chodzi przecież o
          poznanie jego żony i dzieci czy tez od razy rodziców choć to mogło
          by być bardzo interesujace zwłaszcza jeśli on sam zaproponuje.
          poznając człowieka warto czasem poznać jego otoczenie a nie tylko
          centymetry jego ciała i nawet jesli by wam nie wyszło to taki wyjazd
          byłby bardziej satysfakcjonujący i pełen nowych doświadczeń.
          niestety, problem jest w tym ze takie wakacyjne panny myslą, ze
          Egipt to all inclusive łącznie z kochankiem, który odda za nie
          życie. a potem płaczą.
          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 20:26
            saretta po pierwsze jeszcze ze sobą nie spaliśmy co nie znaczy że tego nie
            planuję, i zgadzam się z szalonaburza - najpierw chce poznac jego a nie jego
            rodzinę, ciężko jest mi teraz traktowa ten związek poważnie czas pokaże jak to
            się rozwinie a może i zwinie :) jeszcze przed moim wyjazdem,
            saretta jeżeli uważasz że wakacyjne zauroczenie jest na tyle poważne iż trzeba
            poznawać jego rodzinę i otoczenie, to jest to twoje podejście ja takiej potrzeby
            nie czuję
            a i bardzo lubię opcje all inclusive
            • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 21:24
              moj habis wkoncu odpisal po dlugim milczeniu (niestety imienia zony nie podal)
              pisze:
              Katrin co ty sobie myslisz? ja nie chce od ciebie zadnych pieniedzy, nie
              potrzebuje tego ani innych rzeczy. chcę żebyś mnie szanowala, jesli znasz mnie
              naprawde. Kto ci dal moj nr tel

no i teraz to juz nie wiem czy jest sens cos jeszcze odpisywac
              • rubio.3 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 22:08

> moj habis wkoncu odpisal po dlugim milczeniu (niestety imienia zony nie podal)
                > pisze:
                > Katrin co ty sobie myslisz? ja nie chce od ciebie zadnych pieniedzy, nie
                > potrzebuje tego ani innych rzeczy. chcę żebyś mnie szanowala, jesli znasz mnie
                > naprawde. Kto ci dal moj nr tel
                >
                > no i teraz to juz nie wiem czy jest sens cos jeszcze odpisywac
                Według mnie nie ma sensu ta korespondencja. Ani Ci teraz do niego bliżej ani
                dalej. Na nie jest to , że ciągnie rozmowę nawet nie zobowiązująco, na tak że
                powiedział o żonie w Polsce, być może Ciebie miał na myśli , z kobitą której nie
                jarzy nie musi o jej imieniu rozmawiać. Postaw wszystko na jedną kartę stracisz
                relatywnie nie wiele a właściwie nic, bo jak coś to masz koleżanki pod ręką ,
                bankowo dobrze się będziecie bawić, nawet w disco faraon w sea gullu. A reszta
                jest niewiadomą dla nas wszystkich. Powodzenia i udanej zabawy . Ale Ci
                zazdroszczę, że się wybieracie ja dopiero kwiecień. Buziaki
              • ntvdm Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 21.12.09, 12:27
                Witam,
                od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i szczerze powiem trochę mnie
                dziwi to co tutaj piszecie. Nie chcę tutaj oczywiście nikogo oceniać
                ale uważam że Saretta ma rację - albo ci na nim zależy albo nie,
                albo traktujesz go poważnie albo się bawisz - to ty sama musisz
                zdecydować czego chcesz, twoje życie - twój wybór. Skoro uważasz, że
                lepiej coś zrobić a potem żałować niż odwrotnie - na co więc
                czekasz? Słuchaj głosu serca.
                Uważam, że pisanie smsa i podawaniem się za kogoś innego było głupim
                pomysłem, myślę że on odpisuje tylko i wyłącznie z grzeczności,
                ewentualnie z ciekawości.
                Oczywiscie nie powinnaś mu bezgranicznie ufać, jeszcze nie, ale ty
                przeginasz w drugą stronę - ciągle dopatrujesz się jakiś kłamstw z
                jego strony. (Nie wiem dlaczego Polacy to taki podejrzliwy naród?).
                Jeżeli nie masz męża, dzieci ani żadnych innych zobowiązań...jedź.
                Jedź i się przekonaj. Zaufaj sobie.
                Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)
      • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 28.11.09, 20:17
        oczywiście że się boję poznalam faceta na wakacjach i mam jechać i zamieszkać z
        jego rodzina, nie nie nie... taka opcja byłaby krępująca dla mnie tu w Polsce, a
        co dopiero tam. poza tym Hurghada jest bardziej cywilizowana a Kair wydaje mi
        się pełen tubylców. Poza tym jak o tym rozmawialiśmy to mój habiś od razu mi
        powiedział że jak przyjadę to żebym zabrała ze sobą inne rzeczy inne w sensie
        bardziej zakrywające ciało, bo u nich na ulicach nie będę mogła chodzi tak
        ubrana jak w hotelu, on sam mi powiedział że to jest inny świat i on nie wiem
        czy chodząc tak ubrana po ulicy, czy będzie w stanie mnie ochronić...
        także gdy to usłyszałam od razu pomysł Kairu przestał istnieć.. choć mój habiś
        wielokrotnie namawia mnie do przyjazdu, twierdzi że bardzo chciałby żebym
        poznała jego rodzinę z tym że ja nie wiem czy tego bym chciała :)
        • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 30.11.09, 12:32
          Witam
          Po weekendzie ;) musiałam trochę nadrobić bo ja widzę troche się tu
          dziąło;) Speciall... ja również nie pisałabym się na jakieś
          mieszkanie z jego rodziną ! Nie znasz kraju, ludzi, kultury. Dbaj
          przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo i nie ma co bezgranicznie
          ufac takiemu facetowi nawet jak Ci proponuje mieszkanie z rodzicami.
          Rodzice wiesz mogą też ( jeśłi to biedna rodzina) widziec w tobie
          europejce szanse na lepsze życie dla syna i tak Cię " pokochają" ze
          jeszcze trudniej będzie Ci na to wszystko patrzeć racjonalnie !!!
          To,że nie spałaś jeszcze z tym facetem to jedynie na plus bo jak już
          pisąłam dla nich kobieta sypiająca z facetem przed śłubem nie ma
          poszanowania! Jełśi chcesz wiązać z nim przyszłość taka poważną to
          radzę nie sypiać z nim do dnia śłubu. Wiem , wiem to daleka
          przyszłośc ale tak u nich niestety jest! Jesli chcesz przeżyć fajny
          romans to jak najbardziej tylkomusisz liczyć się z tym, przecież
          może to nie przetrwa. A odnośnie tego ,że już prosił cie o inne
          ubrania w celu skromniejszego ubrania to syngał,że potem może być
          już tylko coraz bardziej wymagający, teraz owszem to forma prośby
          niby o twoje bezpieczeństwo , ale potem będzie coraz gorzej. Jeśli
          juz teraz Ci to nie odpowiada Speciall daj spokój z miłością i baw
          się zyciem ;))) buziali no i powodzenia
            • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 30.11.09, 14:34
              2009wa-wa ciężko będzie poznac to imię bo to przebiegłe liski są ;))
              hahaha ale Speciall... uważam,że powinnaś naprawdę dać sobie spokój
              skoro masz jakiekolwiek wątpliwości i postanowiłaś sprawdzać go na
              początku znajomości! Załóż sobie najlepiej dwie rzeczy! Albo
              przeżywasz super przygodę i jedziesz na żywioł, romasujesz na całego
              i potem miło wspominasz do końca życia albo odmawiasz sobie wielu
              rzeczy i starasz się stworzyć stały związek ( o ile facet jest tego
              wart). Pisząc odmawiasz mam na myśli - oczywiście sexu nawet jak
              bedzie nalegał oraz swojego ja , bo przeciez juz teraz sugerował
              zmiane stylu ubierania. Niestety musisz sama wybrać ;)
              • soni-a121 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 30.11.09, 15:33
                Jak byłam w Sharm, poznałam dziewczynę ,na początku myślałam że to
                hostessa z Rosji, pracowała w C.N. później okazało się że, nie jest
                z Rosji, tylko z Czech i to jest jej „normalna” praca(biurowa) ,
                chodziła normalnie ubrana ,spodenki i T-shirt. Istotną rzeczą jest
                to, że tak jak większość tu dziewczyn zakochała się na wakacjach w
                habisiu, a teraz są już po ślubie. Nie dość że pracuje w zasadzie
                z samymi mężczyznami ( bez męża) to jeszcze nie chodziła specjalnie
                zakryta.
                Hmmm czyżby jakaś nadzieja ................. ?
          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 30.11.09, 21:29
            madlik30 potraktuje to raczej jako przelotny romans wątpię że byłoby z tego coś
            więcej ta odległość nie wróży dobrze związkom poza tym już teraz zastanawiam się
            czy on jest szczery czy nie poznał jakiejś innej itd.. a co dopiero byłoby potem...
            jeśli pojadę do niego to z założeniem że będzie to fajna przygoda, tylko czasem
            zastanawiam się nad tym: a co będzie jeśli po powrocie naprawdę się w nim
            zakocham, trochę mnie to przeraża..
              • latika101 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 02.12.09, 12:12
                Specjal , zanim wybrałam sie drugi raz do mojego habisa , tez
                wydawał mi sie kryształowy. Naprawdę sie przygotwałam. Ja miałam
                mase watpliwosci , wiek i takie tam , ale on potrafił mnie
                przekonanć. Róznica wieku dla niego to nie problem , jemu to nie
                przyszkadza , młodo wygldam, jestem niezależna , cudownie on lubi
                samodzielne kobiety. Pisał , tęsknił .. tyle ,że nie tylko do mnie i
                dla niego to nie było nic dziwnego , jak to tłumaczył miał
                koleżanki, taki było koleżeński chłopak. Nie chcaił pieniędzy , ale
                mieszkanie z nim kolejny raz to było koszmar , ciągłe FOCHY. Czy
                ktoś juz napisał ,że oni mają narodową skłonność do obrażania się.
                A obrazić Ich bardzo łatwo. Są okropnie zazrośni. Przelotne
                spojrzenie na kelenra w barze - Foch i scena zazdrości. Na poczatku
                to było nawet zabawne potem juz nie. To ,że chłopak mówi teraz
                wszytko co chcesz usłyszeć , naprawde nic nie znaczy, u nich wszytko
                się może zmienić z dnia na dzien , a Ty nie bedziesz wiedziała
                czemu. ja do teraz sobie nie mogę wybaczyc ,jak mogłam sie tak dać
                omotać i robić wszytko pod jego dyktndo.
            • madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 09:39
              Speciall... dobrze,ze podchodzisz do tego chłodniej ;))Pewnie moze
              zdarzyc się tak,że po tym pobycie zakochasz się po uszy bo on
              napewno będzie cię tam na rękach nosił i będziesz miała wiekszy
              kłopot... Postaraj się podejść do tego z dystansem bo czekać cię
              będzie ciezka zima ;)) Wiesz choć przeciez nie jest powiedziane ,że
              Wam się nie uda ;) Ja jednak na Twom miejscu nie angazowałabym się
              za bardzo - dla twoje dobra. Miłego dnia
              • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 11:53
                te smsy może nie dały jednoznacznej odpowiedzi że jest oszustem, ale na 90%
                domyślił się że go sprawdzam bo dlaczego miałby się tłumaczyć osobie której nie
                zna, że ma żonę w Polsce i od razu napisał moje imię... widzę że jest bardzo
                przebiegły nie mam tu 100% pewności że jest oszustem i chce mnie wykorzystać ale
                te odpowiedzi na moje smsy trochę mnie otrzeźwiły
                • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 12:04
                  za jakiś czas spytam go co potrzebuje z Polski bo przed wylotem (choć wylot i
                  tak planuje po Nowym Roku) jadę na zakupy no i zobaczymy...
                  chociaż do tej pory nigdy o nic mnie nie prosił, zapraszał mnie do Kairu i do
                  Hurghady gdzie zadeklarował że wynajmie mieszkanie i nie będę musiała się niczym
                  martwic. czyli w sprawach materialnych jak na razie niczego nie żądał, jeśli
                  chodzi o sex to też nie był nachalny chociaż było parę okazji podczas mojego
                  pobytu nie próbował ich wykorzystać, pełna kultura...
                  po historiach dziewczyn opisanych na forum we wszystkim dopatruję się tego że on
                  coś może kombinować, że jednak chce mnie wykorzystać i może to robi delikatnie i
                  z wyczuciem, tak jak rozegrał sprawę smsow po mistrzowsku, napisał to co
                  dokładnie chciałabym usłyszeć...
                  ...jeden wielki mętlik w głowie, i powiem wam że trochę ochłonęłam i staram się
                  kontrolować emocje i uczucia jednak nie potrafię zapomnieć i zerwać jest
                  znajomości z dnia na dzień...
                  • ann232a Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 12:24
                    Special
                    Zaczelam czytac Twoj watek,fajnie ze chcesz sie dobrze przygotowac do wyjazdu i
                    zakladasz kazda ewentualnosc. Zadko to sie zdarza dziewczyna.
                    Madlik30 dobrze ci radzi. Widac, ze wie co pisze.
                    Badz ostrozna i nie ufaj mu, z nimi jak sama wiesz bywa roznie. Z drugiej jednak
                    strony nie mozna przyczepiac kazdemu tej samej latki.
                    Ja sie sparzylam, ale nie zaluje. Jestem bogatrza w doswiadczenia.
                    • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 12:33
                      gdyby nie to forum, to na pewno byłabym ślepo zakochana i świata nie widziała
                      poza nim, pamiętam pierwszy miesiąc po przyjeździe chodziłam jak w amoku żyłam
                      tylko od rozmowy z nim.. teraz podchodzę do wszystkiego inaczej, jednakże nie
                      tak łatwo wymazać go sobie z głowy :)
                      pewnie pojadę do niego bo inaczej całe życie bym żałowała że tego nie zrobiłam i
                      myślałaby co by było gdyby...
                      • soni-a121 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 12:47
                        jedz, ja też wychodzę z tego założenia lepiej żałować tego co się
                        zrobiło niż tego czego się nie zrobiło :-)
                        Ja pojechałam "naga" w doświadczeniach nawet po raz drugi a Ty
                        jesteś bogatsza , więc miej się na baczności. Może się Wam uda.
                        Ja teraz do zestawu podręcznego tj. maski i rurki biorę KRUCYFIKS na
                        te czorty :-)

• madlik30 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 13:24
                          Special... może okazac się,że po Nowym Roku nie bedzie Cię tam już
                          tak bardzo ciągnęło. MOże spróbuj ograniczyc też korespondencję z
                          nim - może Ci samo przejdzie. Uwazam,że jak chcesz jechać i przezyć
                          coś fajnego to - jedż oczywiście z odpowiednim nastawieniem ale
                          chyba najzdrowiej dla Ciebie byłoby ochłonać zupełnie;)) Wiesz jak
                          to się mówi co ma być to bedzie;) Najważniejsze żebyś pamiętała o
                          swoim bezpieczeństwie i nie dałą się wykorzystywać ;) Reszta może
                          być dobrą zabawą ! Fajnie ,że zajrzałaś na to forum i bierzesz do
                          siebie nasze rady ;) Przynajmniej człowieknie na marne cierpiał ;))
                          hihihi oczywiście nie na naszych błędach się nauczysz musisz sama
                          swoje przeżyć ale raz jeszcze powtarzam - Bezpieczeństwo i
                          chłodniejsze podejśćie NAJWAŻNIEJSZE !!!
                        • bluemalina Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 13:29
                          Witaj Speciall...
                          Przeczytałam wątek w całości.
                          Chciałabym Ci zadać jedno w sumie istotne pytanie. Czy dowiadywałaś się jak
                          wygląda życie w Egipcie? Jak wygląda od strony "kuchni" i widzisz swoja
                          przyszłość i mieszkanie w Egipcie? Wiem, że teraz tego nie planujesz, nie masz
                          takich zamiarów...poznałaś chłopaka i chciałabyś do niego polecieć, bliżej go
                          poznać, ale powiem Ci coś: ja miałam dokładnie tak samo, kilka lat temu, nic
                          mnie nie obchodziło, ważne było dla mnie po prostu go znowu zobaczyć. Też
                          sprawdzałam go na różne sposoby, wydawał się być szczerym, nie odpowiadał na
                          smsy od nieznajomej, nie czatował z innymi a nawet jak kolezanka do niego
                          napisała w momencie naszej rozmowy na yahoo od razu mi powiedzial, ze ktos do
                          niego pisze nawet powiedział o jakim nicku. I tak brnełam w ten związek tak
                          odegły tak wydawałoby sie nie do spełnienia. Podobało mi się to, bo co dalekie i
                          prawie nie do zrealizowania bardziej pociąga, jak zakazane jabkło na drzewie-
                          najlepiej smakuje. PO czasie dopiero zaczełam myśleć jak będzie wyglądamo moje
                          życie tam, musiałabym na poczatek zostawić wszystko co mam tutaj w Polsce, co
                          osiągnełam, studia, znajomi, rodzina. Zaczęłam się zastanawiać co jest dla mnie
                          najważniejsze. Czy on i nasza miłość( której być może nawet nie było, bo jak
                          można kochać kogoś po tak niedługiej znajomości?) czy to wszystko ma sens,
                          widziałam po jego zachowaniu i tym co do mnie mowi ze moje zycie sie zmieni, nie
                          chciałam tak. A jak prosiłam zebysmy zamieszkami w Polsce to nie było o tym
                          mowy, bo przecież on nie będzie Panem u siebie.
                          Poczatki na prawde byly sodkie, zakochiwałam się bez opamiętania, i dopiero
                          potem zaczynalam myslec co dalej.
                          Dlatego speciall zastanow się do czego chcesz doprowadzic spotkaniem z nim i
                          ewentualnym zwiazkiem w przyszlosci? Ja pojechalam zeby go zobaczyc spotkac i
                          bylo jeszcze gorzej po takim spotkaniu, chcialam rzucic wszystko tutaj i
                          bezgranicznie sie mu oddac, ale oni tego nie doceniaja.
                          Jak bedziesz chciala to polecisz, ale potraktuj to jak zabawe, traktuj go i cala
                          sytuacje z dystansem. Ja jakbym nie poleciala to zalowalabym do konca zycia, ale
                          polecialam i tez załuje bo niepotrzebnie przez nastepny rok bilam sie z myslami.

3mam kciuki za Ciebie
                          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 21:20
                            właśnie to jest to rozdarcie tak źle i tak nie dobrze. ja o życiu w Egipcie w
                            ogóle nie myślę, czytam dużo, żeby pozna jego kulturę i religię jeśli czegoś nie
                            rozumiem to rozmawiamy o tym on mi to tłumaczy, jednak sam czasem stwierdza że
                            reguły w jego kraju są dziwne i absurdalne a wręcz zakłamane (chodzi tu o zakaz
                            sexu przed ślubem)
                            od razu mu powiedziałam że nie zamierzam żyć w Egipcie, owszem podoba mi się
                            jego kraj ale tylko na wakacje nie wyobrażam sobie tam życia, on oczywiście może
                            mieszka w Polsce :) to dla niego żadny problem że nie zna języka i itd :)
                            staram się myśleć o wszystkim realnie... staram się :)
                        • asia19l Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 13:50
                          Witaj.
                          Powinnaś jak najbardziej jechać żeby przekonac się jak jest.
                          Zdecydowanie polecam hotel, a on niech zamartwi sie o mieszkanie.
                          Dobrze bedzie takze jesli na noce bedziesz wracała do swojego
                          hotelowego pokoju...w ciagu dnia czas spędzajcie razem, plażujcie,
                          gotujcie obiadki wspólnie, duzo rozmawiajcie, ale nie daj się karmić
                          miłymi słówkami i nie pozwól aby Ci słodził. Staraj sie być
                          powściagliwa i troche nieczuła...
                          Co napisałam wyżej jest moim doswiatczeniem i nie wyszłam na tym zle.
                          Cd. wizyty u jego rodziny, myśle, że to dobry pomysł...wiesz my w
                          Europie zyjemy wg. innych standardów, warto wiec sprawdzic czy
                          ichniejsze standardy Tobie odpowiadają, myśle że też kiedy sie widzi
                          kogoś w jego normalnym środowisku oczka się szerzej otwierają...w
                          kurorcie wszystko wydaje się piękniejsze.
                          To, że wspomniał o innej garderobie jeszcze o niczym złym nie
                          świadczy...Wiesz jak masz rekawki czy dłuzsze spodnie czy sukienke
                          bardzie wtapiasz sie tłum... A wierz mi, że jedynie na początu jest
                          miło jak się za Tobą na ulicy oglądają...potem juz nie...

Masz jeszcze sporo czasu do wyjazdu, wiec wszystko napewno sobie
                          poukładasz...

Pozdrawiam, Asia
                          • jasneniebo Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 14:36
                            Nie będę się odnosiła do kwestii wyjazdu, to Twoja decyzja. Natomiast
                            zdecydowanie hotel - gwarantujący niezależność oraz ubranie : ta jak będziesz
                            się ubierała( sugestia słuszna) pozwoli Ci na swobodę poruszania się i zapewni
                            minimum spokoju.
                            Pozdrawiam
                          • speciallimitededition Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 21:27
                            dziewczyny dziś rozmawiałam z moim habisiem powiedział że ma wspaniałe wieści i
                            że w ogóle jest taki szczęśliwy - zmienił pracę i będzie teraz pracował w firmie
                            w Kairze jakiej dokładnie jeszcze nie wiem ale powinnam by szczęśliwa bo nie
                            będzie już pracował w hotelu i nie będzie już widywał turystek - czyli jednym
                            słowem mogę czuć się uspokojona :)
                            no i koniecznie powinnam przyjechać do Kairu pozna jego rodzinę i jego codzienne
                            życie
                            nic z tego... powiedziałam że na nasze pierwsze spotkanie chcę przyjechać do
                            Hurghady, powiedział że będzie jak chcę ale czy mogę mieć pewność że teraz nie
                            pracując tam przyjedzie tyle kilometrów żeby się ze mną spotkać
                            jednym słowem habisie są nieprzewidywalni, w jeden dzień może się wszystko zmienić
                            • misiek82.1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 22:12
                              Specjall..dokładnie rok temu miałam ten sam problem co
                              Ty .Pojechałam bo on tak pieknie mnie prosił i usychał tam
                              bezemnie .To był najgorszy urlop w moim zyciu ,płakałam przez cały
                              urlop,ale nie załuje ze pojechałam bo do konca zycia zastanawiałabym
                              sie ,a tak przeszło mi wszystko po powrocie.Słuszna decyzja było
                              kupienie sobie hotelu chociaz mój były habis miał swoje mieszkanie,i
                              zle zrobiłam ze pojechałam sama poniewaz cały urlop byłam sama w
                              hotelu .
                                • misiek82.1 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 02.12.09, 18:16

> misiek82.1 co się stało nie przyszedł czy jakaś inna tragedia,

Przyszedł i nie stała sie zadna tragedia tylko całkowicie mielismy
                                  odmienne wyobrazenie o tym spotkaniu ,totalne nie zrozumienie
                                  sie ,teraz wiem dlaczego, wtedy nie miałam pojecia o co naprawde
                                  chodzi .Ja chciałam spotkac sie ,pobyc razem ,mysle ,ze wszystkie
                                  tego chcemy jadac na takie spotkanie . On natomiast wciagał mnie do
                                  sklepów wybierał sobie ubrania i mówił zebym zapłaciła,bo on nie ma
                                  przy sobie kasy.... i tu była jakas wymówka .Raz dałam sie naciagnac
                                  a pózniej jak odmawiałam zapłaty to sie obrazał ,był zły nie odzywał
                                  sie do mnie, ogólnie koszmar .
                            • 2009wa-wa Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 01.12.09, 23:06
                              Jezeli habis nie pracuje w Hurghadzie ,nie moze przyjechac do H gdyz
                              przy najblizszej kontroli policji zostanie aresztowany, tylko osoby
                              pracujace w H no i mieszkancy, moga przebywac w tym miescie,
                              ostatnio nasilily sie kontrole policji, widzialam na wlasne oczy jak
                              obok sklepu Abu Ashara aresztowali facetow ktorzy nie mieli
                              zezwolenia na pobyt.
                              • zulus1230 Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 02.12.09, 07:04
                                Bez przesady z tą policją. Mój mąż nidgy nie pracował w HRG,ale
                                jakiś kumpel załatwił mu karte, że pracuje w hotelu (nie ma tam
                                żadnych dat) i na tej karcie już parę lat jeździ do Hrg. Żadnych
                                problemów, więc jak chłopak autorki pracował i ma jakąś karte czy
                                cos to też raczej nie będzie miał żadnych problemów.
                                • 2009wa-wa Re: jak dobrze zaplanowac wyjazd do Egiptu 02.12.09, 07:33
                                  zulus1230 napisała:

> Bez przesady z tą policją. Mój mąż nidgy nie pracował w HRG,ale
                                  > jakiś kumpel załatwił mu karte, że pracuje w hotelu (nie ma tam
                                  > żadnych dat) i na tej karcie już parę lat jeździ do Hrg. Żadnych
                                  > problemów, więc jak chłopak autorki pracował i ma jakąś karte czy
                                  > cos to też raczej nie będzie miał żadnych problemów.
                                  To nie przesada to szczera prawda i rzeczywistosc zycia w Egipcie,
                                  bez zezwolenia ani rusz, taka karta jest wazna tylko 3 miesiace i
                                  jezeli ktos nie mieszka i nie pracuje w H nie dostanie przedluzenia.