Dodaj do ulubionych

Jungle Aqua Park z Oasis Tours

25.07.11, 17:50
Wyjechałem 21.07 z Warszawy po raz kolejny do Jungle Aqua Park z Oasisem.
Oczywiście przed wylotem dostaliśmy potwierdzenie wylotu wraz z zakwaterowaniem w tym hotelu.
To miał być mój kolejny pobyt w tym hotelu, gdyż zacząłem do niego jeździć od momentu otwarcia.
Jednak, na miejscu już po przylocie i przyjeździe do hotelu zostajemy wszyscy zgarnięci przez pracownika Oasisa do klubu piętro niżej i około 1 h czekamy na karty do pokoju.
Po tym czasie otrzymujemy zamiast elektronicznych kart - które obowiązują na terenie całego hotelu, zwykłe klucze, co od razu dla mnie oznacza, że nie będziemy mieszkać tu, gdzie nam obiecano.
Oczywiście biuro na początku twierdziło, że wszystko jest w porządku, to ten sam kompleks hoteli itd.
Oczywiście prawda była inna i dopiero interwencja moja u jednego z menadżerów spowodowała, że przyznano nam racje i sami stwierdzili, że mają nadkomplet gości.
Niestety dopiero po 3 noclegach w Alf Leila Wa Leila obiecano nam przeprowadzkę do Jungle Park, mimo tego, że codziennie kwaterowano i wykwaterowywano turystów. Niestety dla tego biura rezydentka twierdziła, że nie ma miejsc.
Dlatego jeśli jedziecie do tego hotelu w najbliższym czasie domagajcie się tego za co zapłaciliście.

Pozdrowienia z Egiptu

grzes
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka