Dodaj do ulubionych

2-dniowy fakultet do Kairu z Alfa Starem

03.08.11, 12:26
Jestem zainteresowany takim wypadem z Hurghady, jestem ciekaw opinii tych którzy już odbyli taka wycieczkę, informacje na stronie Alfa Star są bardzo skąpe, a ja jestem zresztą bardziej ciekawy opinii turystów, a nie biura. Proszę o informację jaki jest rzeczywisty koszt takiej wycieczki, z doświadczenia wiem że ten podany na stronie biura odbiega sporo od rzeczywistości ( fakultety na Krecie na miejscu okazały się 2 razy droższe, dobrze że a nich nie musiałem korzystać ), jaki jest program zwiedzania, gdzie byliście kwaterowani na nocleg. Będę wdzięczny za wszystkie informacje. A może ktoś poleci jakieś sprawdzone miejscowe biuro. To jest nasz pierwszy wypad wakacyjny do Afryki i do państwa arabskiego, dotychczas wyjeżdżaliśmy na wakacje w obrębie Europy i poruszaliśmy się na miejscu samodzielnie korzystając z wynajętego samochodu i komunikacji publicznej ( Grecja , Chorwacja, Włochy ). W Egipcie chyba się na to nie odważymy i z tego co czytaliśmy to raczej jest dość trudne. Dlatego liczymy się ze skorzystaniem z fakultetów z biura, tak na początek marzy nam się 2 -dniowy Kair i Luxor.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka