Dodaj do ulubionych

Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info.

07.08.11, 13:29
Witam
Napiszcie,czy na plazy pojawia sie jeszcze oślica Lusi?
Cena Wifi.
Czy jest bankomat lub gdzie jest najbliższy.
Sejf w recepcji czy w pokojach.?
Koszty dojazdów do Marsa ,Port Ghalib itp.
Koszty quadów jeśli sa?
Ewentualne fakultety,chyba tylko u rezydentow ,brak konkurencji.
+ Wasze spostrzezenia,mogą być bezcenne.
Dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dorotakatarzyna Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 07.08.11, 15:38
      Lecę w piątek, jak wrócę to powiem ;) Nie za późno będzie?
    • desperato Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 07.08.11, 22:20
      itam
      Napiszcie,czy na plazy pojawia sie jeszcze oślica Lusi? - TAK + mały konik. Oślica nie "rozwozi" napojow jak widziałem na fotkach.
      Cena Wifi - 10 $ za 1 h
      Czy jest bankomat lub gdzie jest najbliższy - NIE wiem
      Sejf w recepcji czy w pokojach.? - w pokojach, bezpłatny i szybki serwis w razie problemu
      Koszty dojazdów do Marsa ,Port Ghalib itp. - nie wiem (byłem z Vouchera Triady (25$) w EL Quiser, ale nie warto...)
      Koszty quadów jeśli sa? - nie wiem
      Ewentualne fakultety,chyba tylko u rezydentow, brak konkurencji. - chyba warto wybrać się na Delfin House - Marta z Diving Inne już wcześniej zaliczyłem, więc tylko snorkelling...
      + Wasze spostrzezenia,mogą być bezcenne - super snorkelling na głębokie morze o 10:30 i 16:30. Przewodnik ratownik MEMO + 2-gi zamykający grupę (1.5-2 godzin) - super.

Minus to brak klimatyzacji w stołówce, a przede wszytkim w Gł.budynku (lobby bar). Zwłaszcza w gł.budynku. Duży minus - człowiek nie ma ochoty na przebywanie tam. Fajny bar Gazebo, fajna pizza i hamburger, a wieczorkiem świetny widok na morze przy gwieździstym niebie, i mało ludzi ... )

Dziekuje i pozdrawiam
      • madzia112_112 Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 08.08.11, 00:09
        Nie byłam, ale w drodze do hotelu słyszałam od rezydentki, że hotel pozostał przy zmianie czasu :-/ Serio ! Mają fantazję, nie ma co ;-)))
        • raf753 Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 08.08.11, 17:33
          To prawda-w Fantazji obowiązuje czas +1h. Na początku to dziwi ale można się przyzwyczaić. No i słonko zachodzi godzinę później ;)
          • krolis11 Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 12.08.11, 13:59
            Witam
            wybieram się we wrześniu i mam pytanko odnośnie raf i snurkowania. Pisaliscie że mżna się wybrać na snurkowanie na głębokie morze, gdzie się to wykupuje i ile kosztuje?
            Co z Dolphin House, jaka cena i gdzie wykupić.
            Rozmumiem ze tam w dalszym ciągu jest godzina plus?
            Jaka rafa przy hotelu, byłam w ty roku w brajce a teraz chce pooglądac ybki :-)
            • desperato Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 12.08.11, 23:01
              są 2 wejścia do morza :

1) z pomostu - lewa strona plaży. I stąd właśnie 2 razy dziennie są organizowane wypady grupowe : o 10:30 i 16:30 za DARMO. Ratownik MEMO - fotka poniżej - oraz drugi ratownik zamykający grupę.

skydrive.live.com/?cid=d6b68bbf6892c44b&sc=photos#cid=D6B68BBF6892C44B&id=D6B68BBF6892C44B%211476&sc=photos
              pomost
              skydrive.live.com/?cid=d6b68bbf6892c44b&sc=photos#cid=D6B68BBF6892C44B&id=D6B68BBF6892C44B%211365&sc=photos
              2) z łagodnego wejścia do morza - prawa strona plaży. Nie ma tu na pewno tak jak w Brayce, do której z pewnością się wybiorę w nast. roku. Rafa jest niespecjalna, martwa. Jedyny plus to możliwości pływania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Choć nie brakuje płaszczki, mureny, skrzydlic itd.

Dolphin House można wykupić u Mart, która pojawia się w godzinach spotkań z rezydentami. Podobno warto. Ja sam nie skorzystałem.

Tak - 1 godzina plus - czas więc jak akt. w Polsce (letni). Zaleta : godzinę dłużej widniej wieczorem )

I na koniec. Zapraszam na moje fotki Hotel + Rafa +Rybki z Fantazi :

Hotel
              skydrive.live.com/?cid=d6b68bbf6892c44b&sc=photos#cid=D6B68BBF6892C44B&id=D6B68BBF6892C44B%211335&sc=photos
              Rafa+Rybki
              część 1
              skydrive.live.com/?cid=d6b68bbf6892c44b&sc=photos#cid=D6B68BBF6892C44B&id=D6B68BBF6892C44B%21642&sc=photos
              część 2
              skydrive.live.com/?cid=d6b68bbf6892c44b&sc=photos#cid=D6B68BBF6892C44B&id=D6B68BBF6892C44B%21846&sc=photos
              -----------
              desperato
              • magdam110 Re: Fantazia Marsa Alam.Kto był ostatnio?info. 13.08.11, 07:11
                Ale nie tylko w Fantazji jest taki czas, tylko wszędzie. Tak jak u nas w lecie
            • rszalc Do krolis 13.08.11, 10:00
              Którego września będziesz w Fantazji? Ja będę od 04-18.09. Lecę z Katowic.
            • rszalc Do krolis 11 13.08.11, 10:04
              Którego września będziesz w Fantazji? Ja będę od 04-18.09. Lecę z Katowic.
              • krolis11 Re: Do krolis 11 15.08.11, 19:46
                Dziękuję za odpowiedź, lecę po 18 września.
                Rozumiem, że ratownik wypływa głębiej w morze, ale normalnie też można?
                Byłaś może w Brayce, to jeżeli moge prosić o porównianie rafy?
                Dla mnie Brayka była bardzo fajna, ale to zatoczka a ja chciałabym zobaczyć rybki na pełnym morzu...
                Zdjęcia bardzo fajne obejrzałam i już w zasadzie wiem gdzie się poruszac.
                Ale mnie interesuja rafy i ryby... to moja miłość (druga po mężu) :-)
                • desperato Re: Do krolis 11 15.08.11, 19:53
                  jasne że można samemu - ale trafić już na rafy wyspowe (teraz było tam 8 pasących się żółwi - info od żony, która właśnie była tam 2-gi raz) będzie samemu trudno trafić. Poza tym jest bezpiecznej z ratownikami (taki wypad to 1,5-2 godzin). Wyjście z prawej strony jest płytkie, i możliwe tylko w określonym miejscu przy przypływie. Szuranie nad płytką rafą. Widoki są wspaniałe. Niezliczone ilości rybek. Kolory raf. Ich ukształtowanie. To dziewicze, piękne rafy. Jednego (rafy) i drugiego (ryby) doświadczysz w tym, dziewiczym rozmiarze )

----------
                  desperato
                  • krolis11 Re: Do krolis 11 17.08.11, 04:00
                    Witam
                    mam jeszcze ostatnie pytanie.
                    Czy ratownik, który wypływa na snurkowanie w morze jest płatny, czy dawaliście napiwki, jeżeli tak to jakie kwoty? Nie chciałabym popełnić jakiegoś błedu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka