Dodaj do ulubionych

Gwalotowne demonstracje w Hurghadzie

20.02.13, 00:35
Palenie opon, blokowanie glownych ulic, oto dzisiejsza Hurghada...

Hundreds block Hurghada streets, squares over man's death

Hundreds of protesters in Hurghada blocked several main squares on Tuesday using iron barricades and burning tires.

The demonstrations were prompted by burial of young man Tuesday, who died in a fight over money between the owner of a property and the person renting the space.

The family of the victim held banners, demanding justice and retribution for his death.

Protesters barred vehicles from passing through al-Saqala, al-Arousa, Aka and al-Dahar Squares as well al-Sheraton al-Siyahy and al-Sayadin Streets. They also barred people from entering or exiting the city's marina.

Mohamed Attiyat Allah, the Wasat Party's secretary in Hurghada, said quick justice would resolve the issue after police failed to convince protesters abandon their sit-ins.

www.egyptindependent.com/news/hundreds-block-hurghada-streets-squares-over-man-s-death
Obserwuj wątek
    • x20xev Re: Pytanie retoryczne 23.02.13, 17:55
     tua-reg napisał(a):

     > x20xev napisał:
     >
     > > Jaki jest cel tego posta>
     >
     > Kogo czego. Postu. Informacyjne. Boisz sie?

     Nie boję się.

     Poza tym "się", nie "sie". Jak już poprawiasz, to sam pisz poprawnie :)
     • sobol74 Re: Pytanie retoryczne 24.02.13, 00:43
      kleofas - od jakiegoś czasu czytając twoje posty dochodzę do wniosku że albo starasz się wystraszyć wszystkich turystów planujących wylot do egiptu albo żyjesz w świecie fantazji która ogarnia cię bez granic......
      Bardzo cię proszę - każdy - dosłownie każdy Twój przekaz działa jak płachya na byka - w przypadku miłośników egiptowa.
      Czy to nie czas przenieść się na forum z tematem w tytule - NUDZĘ SIĘ - KTO MNIE WYSŁUCHA ?


      pozdrawiam
      sobol 74
      • lewa_piers Re: Pytanie retoryczne 24.02.13, 09:59
       Kleofas jest wporzo. Tylko informuje, choć czasem przerysowuje i przesadza. A co ty z tym zrobisz - twoja sprawa. Jak się gdzieś jedzie z rodziną to lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Szereg drobniejszych incydentów umyka dużym mediom.
       • mob-os Re: Pytanie retoryczne 24.02.13, 17:24
        Kleofas ! jak najbardziej przekazuj wszystkie aktualne informacje. Daje to obraz jak wygląda sytuacja w Egiptowie .Przecież planując urlop warto wiedzieć jak jest. Chyba że ktoś przyjmuje pozycję strusia. Tylko pogratulować.
  • gosiaczka Re: Gwalotowne demonstracje w Hurghadzie 24.02.13, 17:58
   Witajcie....Wysłyam wam najświeższe wiadomości z Hurghady dotyczące tej sensacji co to Kleofas zamieścił....Zdarzenie miało miejsce w ostani czwartek:
   .....W polskich massmediach usłyszycie komentarze dot. incydentów z ostatnich 2 dni z Hurghady. Wczoraj i przedwczoraj ulice w Sakkali (Sheraton Road, okolice dużego meczetu oraz Madares) były zablokowane przez cywili. Podłoże nie było polityczne, sytuacja dotyczyła kryminalnego incydentu (zabójstwa cywila) i reakcji obydwu rodzin na ten incydent. W efekcie powstało spore zamieszanie, potencjalnie groźne dla mieszkańców i turystów. W tej chwili sytuacja jest opanowana, miasto działa normalnie, zaskoczoną rozwojem wydarzeń policję wsparło wojsko.
  • leamun Re: Gwalotowne demonstracje w Hurghadzie 25.04.13, 12:59
   byłam w tym momencie w Hurghadzie i juz wyjaśniam. W dyskotece jeden z Egipcjan zabił drugiego po awanturze. Ten, który zabił był chrześcijaninem i został natychmiast odizolowany i aresztowany przez policję, pod więzieniem było wielu członków jego rodziny. Chrześcijanie nie podlegaja prawu szariatu a zamordowany muzułmanin tak. Aresztowany czekał 3 dni na przyspieszony proces i czekano na sędziów którzy mieli przyjechac z Kairu. Jakby co to pisz ad szczegółów
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka