Dodaj do ulubionych

kto leci do Halomy 6.03?

IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 04.02.05, 18:03
Obserwuj wątek
    • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 07.02.05, 10:30
      ja lecę:) co prawda nie mam jeszcze pojęcia o której, ale napewno 6.03
      • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 07.02.05, 10:36
        Ja też nie mam pojecia o której, wiem, że z Warszawy. z jakim biurem lecisz? ja
        z Selectours.
        • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 07.02.05, 10:47
          Koleżanko Foczko, fajnie że Was zgadałem ?

Amonek ;-)
        • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 07.02.05, 10:53
          Ja też - też z Selectoursem i też z Warszawy:) Bardzo mnie to cieszy, bo tak
          się składa że lecę sama i z moją drugą połową spotykam się dopiero na miejscu -
          miło będzie z kimś pogadać w drodze:)
          • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 07.02.05, 10:54
            do: kolegi Amonka - doskonale poprostu:) A już się bałam że nie będzie do kogo
            ust otworzyć w samolocie:)
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 07.02.05, 11:16
      super, moze bedzie Nas wiecej:)
      • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 07.02.05, 11:20
        Ty sobie za dużo nie wyobrażaj !!! ;-)))
        • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 07.02.05, 11:34
          :))))
          O zgrozo! Właśnie się dowiedziałam - najprawdopodobniej wylot około 20 - ej
          6.03 (no i co ja zobaczę przez to okno no! pierwszy raz samolotem będę lecieć:
          (((), powrót 13.03 w nocy! na 6ą rano 14 - go w Wwie!! nie podoba mi się to:(
          Dzień urlopu dodatkowy i przepadnie no - na odsypianie jakieś:(
          • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 07.02.05, 15:36
            ja tez dostałem teraz powiadomienie, ale i tak myslę, że bedzie super! Ty tez
            rezerwowałaś z wakacji.pl?
            • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 07.02.05, 17:13
              nie, przez agencję turystyczną. Apropo - nie wiem czy czytałeś, że warto
              zatroszczyć się o odpowiedni pokój jeszcze tu na miejscu. Doczytałam się tego
              tu na forum. Broń Boże nie brać numerów 1_ _ i 3_ _. W grę wchodzą tylko 2-i i
              4-i.
              Muszę o to przydusić tą moją panią z agencji, bo bądź co bądź, jako ze w tamtą
              stronę do Egiptu lecę tylko ja, Selectours i tak zarabia na nas jeden pusty
              lot. Nie chcieli go odliczyć;|
              • scorpio1956 Re: kto leci do Halomy 6.03? 07.02.05, 18:16
                Możesz przyduszać swoją pania ile chcesz i tak TU nic nie załatwisz.Jak
                przyjedziesz do hotelu to najpierw bez bagaży obejrzyj pokój
                z "przydziału".Będzie Ci sie bardzo.... nie podobał.Idziesz do recepcjonisty na
                twarzy uśmiech ,w dłoni 5$ i masz do wyboru pokoje.Obejrzyj je sobie spokojnie
                i wybierz to co sie podoba najbardziej. Pokoje 2... i 4...są z balkonami i na
                pietrze,niektóre2...z przecudownym widokiem na Naama Bay,pokoje na dole czyli
                1... i 3... z małymi tarasikami bez żadnego widoku i przy alejkach,gdzie chodza
                ludzie. Uwaga: nie wszystkie 4...maja z balkonu ładne widoki czyli na ogród i
                basen,niektóre na ...budowe nowego Halomego.
                • scorpio1956 Re: kto leci do Halomy 6.03? 07.02.05, 18:23
                  Aha,hotel jest mały,więc i pokoji jest mało.Dlatego nie zawsze jest jakis duzy
                  wybór. Mi sie nie udało podejść pokoju z widokiem na Naama Bay,były zajęte.Choć
                  ten co wziął te 5$ na tyle o mnie pamiętał,że na 3 dni przed powrotem
                  zaproponował mi taki pokój,ale juz się nie chciałem przenosić.
                  • Gość: aga76 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 21:27
                    oj scorpio!!!
                    juz nie pamietasz jak Tobie mowilam na zlocie ;-))))))))
                    ze nie wszystkie pokoje na 4... maja balkony? ja osobiscie zamienialam wlasnie
                    pokoj 407 (bez balkonu) na 1.... (te na 1.. maja chociaz tarasik i nie jest tak
                    ze przed kazdym przetaczaja sie tlumy ludzi - tym bardziej ze w Halomym trudno
                    o tlumy)
                    uwaga! tylko kilka pokoi na 4.. ma balkony i osobiscie uwazam ze pokoje na 1..
                    sa lepsze (chociaz jest kilka gorszych)
                    rada scorpio jak najbardziej aktualna .... isc sprawdzic i potem zamieniac
                    udanego wypoczynku, pozdrawiam
                    aga
                    ps. ale Wam zazdroszcze ;-)))
                    • scorpio1956 Re: kto leci do Halomy 6.03? 07.02.05, 23:26
                      Fakt,ale na szczęście na moją sklerozę jest Aga.Dzięki za poprawkę!
                      P.S
                      Ja też Wam zazdroszczę.a w szczególności tych widoków z hotelu na morze i na
                      całą zatokę Naama Bay.
              • Gość: meG Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: 193.52.198.* 17.02.05, 09:45
                pamietajcie ze pokoje 114 i 113 sa najsuperowsiejsze!!!!powodwenia w
                wyscigu!!!!radze biec jak najszybciej do recepcji kiedy tylko wasz autokar
                dotrze do halomy!tutaj w biurze to sobie mozecie zaklepywac i pisac w umowie co
                chcecie ale to i tak w recepcji wam przydziela pokoj w zaleznosci od tego ile w
                lapke im wsuniecie!!!!!ha ha ha
    • Gość: ziuta1 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: 213.77.27.* 08.02.05, 06:23
      Najlepsze pokoje to: 215 208
      Ja byłam w 211 widok na Namma bay.
      Ale Wam zazdroszczę.
      • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 08.02.05, 10:39
        No tak, w ostateczności chyba na tym się zakończy, tj. na tych 5$:) Co nie
        znaczy że nie podręczę tu tej pani, której zaangażowanie w organizację naszego
        wyjazdu jakby osłabło od kiedy wpłaciliśmy zaliczkę. Dzięki za rady w każdym
        razie:)
    • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 10:47
      ja lece, wylot jest o 20:05, na miejscu 1:30, wylot z sharm o 2:30 w pon rano,
      na miejscu w wawie, o 6 rano, z jakiego miasta lecisz?
      • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 09.02.05, 11:35
        Ja tez bede w Hoalomy od 6.03 jede pierwszy raz i mysle ze bedzie super dzieki
        za wszelkie info
        • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 09.02.05, 11:37
          Lecę z Wawy:)
          • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 09.02.05, 11:40
            Ja juz bede na miejscu i moze juz cos wiecej bede wiedzial, slyszalem ze lepszy
            alkohol mozna kupic tylko na lotnisku lub do 24h po przylocie. czy wiecie coś
            na ten temat????
            • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 11:52
              jak pogadasz z kims kto cie odbierze z lotniska albo z człowiekiemz busu i
              powesz ze chcesz kupić troche alko, to z miła chceicie cie zawiezie, jak tylko
              kupisz cos dla niego :) tak wiec spokojnie zaopatrzsie w alko po polskiej
              stronie bo jest taniej duzo i masz pewność ze to oryginał, a w egipcie to
              wszytsko mozliwe... :)
          • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 11:50
            no to sie spotkamy na chopinie :)pzdr
            • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 09.02.05, 12:05
              Dokładnie:) W ile osób lecicie?
              • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 14:14
                całe 2 :)
                • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 09.02.05, 14:39
                  to tak jak ja - tylko moja druga będzie mnie dopiero na miejscu oczekiwać, bo
                  leci wcześniej:(
                  • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 15:23
                    to szczesciara z tej Twojej drugiej połowy :)tez ju zbym chciał tam być...
                    • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 15:23
                      tzn chciała, :) pzdr, dozo na chopina.
                      • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 09.02.05, 16:00
                        no właśnie - bo nam tu nieścisłości wychodzą:) SZCZĘŚCIARZ z niego:)- wylatuje
                        tydzień wcześniej. ja to ja - rodzaj żeński tyż. Do zobaczenia:)
                        • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 16:59
                          haha, nieżle :))0, no to jak cos jeszcze sie ciekawego dowiesz o halomym to daj
                          znać a tak to do zobaczenia na hali odlotów, pzdr, kobitko
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 09.02.05, 18:54
      Super! moze jakiś znak rozpoznawczy?:)
      • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 09.02.05, 20:09
        Proponuję coś łatwego do zauważenia. Może jakiś charakterystyczny wyglad (wlosy
        ustawione w czub, topor na plecach albo w rekach, tatuaze itp.)

Można pokusić się o coś bardziej wyrafinowanego np unikalny sposób walki przed
        w kolejce do ruchomych schodów. ;-))))))))))))))

Amonek
        • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 09.02.05, 22:25
          A w jakim wieku jesteście ludki:)
          • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 09:46
            ja mysle ze topór w plecach to znakomity znak rozpoznawczy :), hotelik jest nie
            za duzy wiec spotakmy sie na pewno, a do marca jeszcze troche czasu wiec
            zdolamy cos wymyslić odnośni np miejsca spotkania w celu zapoznania, pzdr
            • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 11:54
              Mądrość przez Ciebie przemawia :-)))
              • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 12:19
                to było dobre amon-re:))) mk55 jest niezwykła, prawda?;)))
          • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 09:59
            co d wieku, to Piotrze, tyś mężczyzna, a my kobitki, więc to Ty powinienes
            zacząć a my kobiety damy ci znać czy w góre czy w dół, ale przecież wiesz, że
            wiek to tylko liczba...a trujący bluszcz to tylko roślina, pzdr
        • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 12:24
          a tu mój kolega Amonek nieświadomie trafił:) Tatuaż posiadam:) Ale chyba będzie
          niewidoczny, bo go posiadam na... ramieniu:D
          • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 12:39
            I jeszcze jedno - moja koleżanka mk ma absolutną rację:) odnośnie podawania
            wieku mężczyźni mają pierwszeństwo:) I jeszcze nawiązując do znaków
            rozpoznawczych - mnie będzie łatwo rozpoznać - jak się będzie jakaś żeńska
            istota samotnie błąkać po lotnisku - to ja:)
            • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 10.02.05, 12:55
              tak samotnie po lotnisku, szkoda ze mnie tam nie bedzie :) na pewno bym się
              Toba zaopiekował;)
              • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 12:58
                juz my się Seal zaopiekujemy :), a Ty 747 skad lecisz?
              • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 12:59
                No kochanie, bo to oświadczenie nam jeszcze lawinę komentarzy wywoła:)
                Wyjaśnijmy - my oba jak jedna osoba - czyli że B747 to ten szczęściarz, co
                będzie w Sharmie wcześniej niż my:)
                • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 13:01
                  no! to rozumiem! Z góry dziękuję:) przyda mi się Wasza opieka, a już napewno
                  znajome,przyjazne dusze:) TO MÓJ PIERWSZY LOT no:)
                  • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 13:05
                    nie martw się na bezcłówce się zaopatrzysz i ten pierwszy raz będzie przepiękny
                    i niezapomniany :)a że to będzie w nocy...to już w ogóle..
            • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 10.02.05, 13:05
              Info z ostatniej chwili wylot prawdopodobnie o 8 rano!!!! ale radzę potwierdzić
              w swoim biurze...:)
              • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 13:09
                potwierdziłam!!!!całe 12 godzin dłużej na słoneczku!!!a wylot z sharmu tak jak
                miłao być wcześniej czyli w nocy, rankiem w poniedziłaek, ale się ciesz!!! to
                całe 12 godzin szybciej!!!!
    • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 13:10
      no patrzcie to jednak zobaczę coś przez te okna:)
      • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 13:12
        światełko w tunelu
        • mk55 do B747 10.02.05, 13:16
          a jaka jest teraz pogoda w Sharmie, skoro juz tam jesteś i się wygrzewasz w
          przeciwieństwie do nas..a my tu marźniemy..
          • Gość: B747 Re: do B747 IP: *.solvaypharma.pl 10.02.05, 13:28
            Niestety marznę z Wami w W-wie, ale lecę tam tydzień wcześnej. No cóż - wiem
            ze zaraz powiecie, że takiemu to dobrze - i się z Wami zgodzę
            • mk55 Re: do B747 10.02.05, 13:31
              w sumie to dobrze, bo już na miejscu obczisz wszytskie dobre zakątki i miejsca
              a wtedy jak się ładnie usmiechniemy do Ciebie i poprosimy to może uczkniesz nam
              rąbka tajmnicy 7 dni :), chodzi oczywiście o te miejsca do zobaczenia :)
        • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 10.02.05, 13:17
          złowieszczo to zabrzmiało :|
          • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 13:19
            no cóż, zimno jak cholera za oknami naszymi, ale gdyby człowiek będący tam..hen
            hen...dał cynk,że jest tam tak ciepło, że trzeba z klimy korzystac..to od razu
            ciplej by się tu nam zrobiło..na sercach..ze już niedługo..
            • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 10.02.05, 13:30
              moge Was pocieszyć, jeden z moich szefów wrócił właśnie z Egiptu - było od 23
              do 27st (kurcze ale się opalił?!)
              • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 13:35
                mi już wszyscy z pracy zazdroszczą tego wyjazdu...ach...i też wrócę
                opalona..mam nadziej, a im na poprawe humoru przywioze szyszę..z wkładką.
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 15:56
      Planujecie jakieś wycieczki?
      • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 16:22
        tak, ale jeszscze nie wiem jakie, jakies pomysły?na pewno nie chce na góre
        mojrzesza i św,katarzyny, może safari samochodzikami? niezła jazda, no i może
        tez tam mają łdke po wodach i nurkowanie na fajnych rafach, a jest cos tam
        jeszcze fajnego?
        • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 16:45
          jak będzie wiał wiatr, to nie będę korzystał z wycieczek. Ale jest też taka
          opcja, że zamiast mnie pojedzie moja zona. Ona juz tak była i teraz pewnie
          bedzie chciała lecieć do Petry, pływać z delfinkami, To tylko tydz,wiec nie
          mozna za bardzo planować.
          • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 16:47
            dokładnie, ale gdzies się wybrać można, mówisz z delfonakmi? a jaka jest
            orientacyjna cena za taką przyjemność? bo słyszałam ze jest jeszcze taka
            wycieczka, na łódkach, gdziesz na jakąś super hiper rafę, i to się jakoś
            nazywa...ale nie wiem jak
            • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 16:52
              Pewnie masz na mysli wycieczkę do Dahab, czyli Safari+ kolorowy kanion. zaraz
              się dowiem ile kosztuje teraz pływanie z delfinkami.
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 16:56
      delfinki 30min.89$
      • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 10.02.05, 18:21
        KURNA MAĆ !!

Zaczynam Wam zazdrościć i żałować, że podałem Seal linkę do tego wątku ;-))))

Bawcie się dobrze Dzieciaki ... Amonki będą w Egipcie right after you ...
        • Gość: B747&Seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.chello.pl 10.02.05, 22:52
          Amonki zawsze mogą zmienic plany i jechac razem z nami :)
          • amon-re Re: kto leci do Halomy 6.03? 11.02.05, 10:15
            Nie będę niektórym wypominał "ćwiarstwa". Myślę o tych co chcieli Egipt
            starożytny zwiedzać a jadą na Synaj ;-)
            • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 11.02.05, 12:51
              :D:D:D
              • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 14.02.05, 16:11
                Ludziska, co się z Wami dzieje taka cisza w eterze, że aż w uszach boli
                • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 15.02.05, 09:58
                  ja się przygotowuję psychicznie na ciepło egipskie, wpłacone pieniązki za
                  wycieczke, żeby tylko biuro nie zbankrutowało zanim tam dolecę :) pełne
                  skupienie, termin się zbliża... a u Ciebie jeszcze bliżej :)
                  • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 15.02.05, 14:47
                    tak juz niedlugo :), prowdopodobnie bede miał kontakt z osobą, która organizuje
                    wycieczki na miejscu, postaram się o oferte albo propozycję jezeli ktos bylby
                    zainteresowany to moze uda się cos zorganizowac. To polak mieszkający na stełe
                    w Sharm, więc wie co gdzie i jak..
                    Na pewno się odezwe jak bede znał konkrety
                    • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 15.02.05, 15:37
                      bardzo fajnie, przydałoby się to! pzdr
                      • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 15.02.05, 16:37
                        Je też jestem zainteresowany. Moja zona również, ponieważ ona leci w lipcu.
                        • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 21.02.05, 16:16
                          jak przygotowania? termin się zbliża :)
                          • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 22.02.05, 16:22
                            Lepiej żeby już nadszedł bo mnie tu jakieś doły dopadły:( A jak u Was?
                            • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 22.02.05, 16:38
                              ja miałam sen,że nasz samolot miał byc zestrzelony, bo porzedni, który leciał
                              do sharmu spoczął w morzu, a w kolejnym odcinku jak juz doleciałam to sie
                              okazało ze ledwo sie rozpakowałam to juz 2 dni pozniej był powrót, i byłam
                              starsznie zdziwiona ze nic nie zdązyłam zrobic...ale się tym nie załamuję. już
                              niedługo. a jeszcze trzeba kupić jakies dobre filmy do aparatu, maskę do
                              nurkowania i inne... tam jest tak ciepło...pzdr
                              • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 23.02.05, 09:45
                                o ludzie! no to moje dołki są niczym w porównaniu z Twoimi wizjami:) Chyba
                                faktycznie dobrze nam wszystkim zrobi jak się już tam znajdziemy:)
                                • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 23.02.05, 20:09
                                  A co planujecie robić wieczorami? Zona mi mówiła, że można zapalić fajkę w
                                  fajnych knajpkach, koniecznie muszę pojechac na plaże w Ras Um El Sid.
                                  • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 24.02.05, 10:11
                                    ale to wcale chyba nie tak daleko??ile zamuje tam podróz busikiem??wie moze
                                    ktos??
                                    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 24.02.05, 10:20
                                      ponoć ok 10-15 min
                                      • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 24.02.05, 10:29
                                        hm... a czemu akurat ta plaża? tzn. co w niej jest wyjątkowego, bo się nie
                                        orientuję :|, a odległość faktycznie zachęcająca:)
                                        • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 24.02.05, 10:41
                                          super rafa ;)z kolorowymi rybkami
                                          • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 24.02.05, 10:46
                                            super:) to ja też chcę:)Tylko pytanie - czy jako raczej słaby pływak coś na tym
                                            skorzystam?:( czy nie bardzo? Tzn. czy wyłącznie dla nurków te piękności, czy
                                            można podziwiać bez schodzenia pod wodę? Orientujecie się?
                                            • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 24.02.05, 10:55
                                              nie musisz schodzic pod wodę, wystarczy jak bedziesz płaywac po powierzchni z
                                              głową, czyli twarzą w masce zanurzona tak aby widzieć te cuda, a juz sól
                                              zawarta w morzu wypychnie cię do góry, także spokojunie sobie poradzisz :)
                                              • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 24.02.05, 10:57
                                                no to bardzo mnie to cieszy:) z twarzą w masce mogę pływać:)
                                                • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 24.02.05, 11:01
                                                  :)
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 24.02.05, 11:59
      Plaża w Ras Um El Sid jest cudowana, widziałem na zdjeciach. Ponoć
      najpiekniejsza w Sharmie.
      • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 24.02.05, 12:21
        a realu na pewno bedzie jesczze lepiej :)
        • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 24.02.05, 12:24
          tak, też myslę. Tylko, żeby bardzo wiatr nie wiał... nie udalo mi się załatwić
          pływania z delfinami. Moze na miejscu u rezydenta uda mi się załatwić?
          • Gość: B747 Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.solvaypharma.pl 28.02.05, 10:36
            tak więc moi mili wielkimi krokami zbilżył się dzień mojego wylotu to już
            jutro.
            W trakcie pobytu zorientuje się gdzie można jechac i za ile. Seal będzie miała
            info na ten temat.
            W takim razie trzymajcie się cieplutko w te mroźne dni i do zobaczyska na
            miejscu
            • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 28.02.05, 10:57
              trzymaj sie tam ciepło :)
            • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 28.02.05, 10:58
              Szczęściarz nie?
              • mk55 Re: kto leci do Halomy 6.03? 28.02.05, 11:00
                dodrba, dobra, my tez juz niedługo....jak w polszy bedą starszne morzy to my
                wtedy dyla do ciepełka :)
              • mk55 maska do kupienia 28.02.05, 12:36
                widzieliście może gdzies duży wybór masek do s/nurkowania w wawie? bo jakbyłam
                w go sport to albo nie ma albo same ostatki, macie jakieś pomysły gdzie jeszcze?
                pzdr
                • Gość: Piotr Re: maska do kupienia IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 28.02.05, 12:38
                  o której wylatujemy, o 8-mej 6-tego, tak?:) ciekwe czy w Halomym jest ciepła
                  woda w basenie i czy mozna wnosić swoje napoje????
                  • Gość: seal Re: maska do kupienia IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 28.02.05, 12:44
                    o 8 - ej 6 - ego, owszem:) No a co do wody w basenie... myślisz że moze być
                    zimna? :|
                    • Gość: Piotr Re: maska do kupienia IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 28.02.05, 16:02
                      mysle, że tak. no chyba, że jest podgrzewana???
                      • mk55 Re: maska do kupienia 28.02.05, 16:08
                        niestety moze nie byc podgrzewana...właściwie to rzadko to robią, jak sie samo
                        nagrzeje od słoneczka to bedzie ok :)
                        • mk55 pogoda 01.03.05, 11:23
                          słuchajcie, nie wiem czy sie to sprawdzi, jednak na onecie widziałam ze do
                          wtroku ma być całe dnie pochmurnie, bez słoneczka!!!i co my teraz zrobimy?
                          • amon-re Re: pogoda 01.03.05, 13:18
                            Teraz zobaczcie prognozę na następny tydzień. Słońce i odczuwalna temperatura
                            max 15stC. A teraz skaczcie z radości że będziecie mieli ostatni ciepły
                            tydzień ;-))))

Amonek
                            • mk55 Re: pogoda 01.03.05, 13:20
                              a gdzie Ty widzisz taka pogodę??możesz podać link do stronki??/
                            • mk55 Re: pogoda 01.03.05, 15:43
                              ok, znalazłam na yahoo, ale i tak nie wiadomo jak to bedzie z pogodą ( wkoncu
                              zmienna jak kobieta) bo na kazdym portalu mówią co innego, a własciwe to tylko
                              na yahoo jest tak optymistycznie dla nas, pozstaje być dobrej mysli
                              • amon-re Re: pogoda 01.03.05, 16:43
                                Poplotkuję trochę ;-)

B747, mężczyzna naszej uroczej Seal wylądowawszy w Sharm, w ostatnich słowach
                                czułego powitalnego SMS-a stwierdził .... "K&*%a jak gorąco"

Czego i Wam serdecznie życzę :-)

Amonek
                                • mk55 Re: pogoda 01.03.05, 16:56
                                  a skad Ty to wszytsko wiesz ?? :)
                                  • mk55 wiadomości z ostatniej chwili!!!! 01.03.05, 17:03
                                    tak więc mamy przełozony lot z wawy na godz. 17.55, na miejscu jesteśmy o
                                    23.15, zbórka o 15.55 .a okeciu. wylot mamy planowany na 14 na 2.30 tak jak
                                    było ale wszytsko moze sie zmienic jeszcze, wiec niestety, szczescie z powodu
                                    dłuższego pobuty się oddaliło, ale nic to dla nas, prawda?zachód słonca za to
                                    bedzie przepieknie widać z małych okienek samolotu, pzdr
                                  • amon-re Re: pogoda 02.03.05, 09:56
                                    Polazłem do Seal i zapytałem ;-) Mam do niej 15 metrów korytarzem.

Amonek
                                    • mk55 Re: pogoda 02.03.05, 10:02
                                      ej, to super mieć taką skrzynię informacji tuż obok siebie :)
                                      • Gość: seal Re: pogoda IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 10:09
                                        nie taką znowu skrzynię;)
                                        • mk55 Re: pogoda 02.03.05, 10:12
                                          ha,ha, oczywiście chodziło mi o zasób info, a Ty co myślałaś??
                                          • Gość: seal Re: pogoda IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 10:57
                                            hm....nic takiego:)
                                            • mk55 Re: pogoda 02.03.05, 11:06
                                              ja tam zawsze myślałam że jak już to się mówiło szafa...a skrzynia(np pełna
                                              tajemnic lub też skarbów) jest jak najbardziej pozytywna!
                                              • Gość: seal Re: pogoda IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 14:36
                                                ale wiesz jak to jest:) powiedzonka ewoluują jak wszystko:)
                                • Gość: Piotr Re: pogoda IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 01.03.05, 17:23
                                  o której wylądował? mnie nikt nie poinformował o zmianie godziny wylotu:((
                                  • mk55 Re: pogoda 02.03.05, 09:52
                                    dopiero wyląduje, jak juz wsytartuje:) czyli 6.03.05 wylot o 17.55, ale jeszcze
                                    poinformują, mają czas, dopiero środa, a oni jak to oni pewnie w piatek, albo w
                                    sobote zadzwonią, albo jesczze sie zmieni godzina, tego nikt nie wie,pzdr
                              • Gość: seal Re: pogoda IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 10:05
                                no to ja Wam kochani humor poprawię! Guzik prawda, zadne chmury,
                                pięęęęęęęęęęęęęknę słońce i upał!!! B747 czyli moje szczęście od wczoraj pląsa
                                w gorących promieniach i pławi się w ciepłych wodach...basenu - co do innych to
                                jeszcze nie miał okazji:) Więc tylko czekać naszego wyjazdu i się cieszyć, a
                                nie przejmować jakimiś bzdurami!
                                • mk55 Re: pogoda 02.03.05, 10:08
                                  chmury jak podają rózne stacje, mają byc od wtorku, ale następnego, ale ich nie
                                  będzie jak tylko będziemy mocno w to wierzyć, zresztą juz rozmawiałam z kim
                                  trzeba na górze i powiedział mi, że w ramach wyjątku specjalnie dla nas
                                  powtrzyma duże chmury, będa tylko małe obłoczki, tak zeby si enie nudziło,
                                  wiatr bedzie umiarkowany, tak zeby na umilić opalanie a słoneczka będzie wbród,
                                  takze nie ma czym sie martwić.
                • Gość: Kasia_Kg Re: maska do kupienia IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 01.03.05, 11:44
                  Maskę z faja kupiłam na allegro. Polecam. Duzo taniej niz w sklepie a towar
                  jest nowiuteńki.
                  • mk55 maska do kupienia 01.03.05, 12:18
                    co do maski, to niestety jestem zdania, ze zeby miec pewnośc ze maska na Ciebie
                    pasuje to musisz ją przymierzyć, jeśli się "zassie" to ok, a jesli nie to dupa,
                    ja mam dziwną twarz i nie pozostaje mi nic innego jak empiryczne sprawdzenie
                    czy pasuje na mnie, wiec allegro odpada, jednkaże bardzo dziękuję za
                    sugestię,pozdrawiam
                    • Gość: Kasia_Kg Re: maska do kupienia IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 01.03.05, 12:27
                      Rozumiem. Mimo wszystko życzę udanych zakupów i udanego wypoczynku. My lecimy 7-
                      go marca do Hurghady:)
                      Pozdrawiam
                      • mk55 Re: maska do kupienia 01.03.05, 12:40
                        miłego urlopu
    • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 01.03.05, 13:05
      na Górę Mojżesza wejdziecie?:) ja chyba tak.
      • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 11:02
        ja chyba nie. jakoś mnie ta eskapata nie bardzo ciągnie... za mało czasu mamy -
        a to męczące nieco. Trzeba wypocząć, zrelaxować się, ze słoneczka skorzystać!
        My z B747 gnamy pod piramidki:)
        • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 02.03.05, 14:04
          ja już byłem pod piramidkami.
          • Gość: seal Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 02.03.05, 14:37
            A! no to zmienia postać rzeczy:)gdybym była też bym pewnie popędziła pod tą
            górę:)
            • Gość: Piotr Re: kto leci do Halomy 6.03? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 02.03.05, 17:11
              Ja byłem raz, ale moja zona jest maniaczka Egiptu pod piramidami była 5 razy! w
              sierpniu wybrała tym razem Hurghade, twierdzi że jest tam bardziej dziko:) Ale
              mówi, że Sharm jest piekny, no i te rafy!
              • Gość: seal w Sharmie chmury:( IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 03.03.05, 10:12
                jak wyżej... wiadomości z ostatniej chwili...mk - jak to było z tą pogodą? do
                kiedy tam się miały te chmury wić?
                • mk55 Re: w Sharmie chmury:( 03.03.05, 10:15
                  niby do niedzieli, zaraz jeszcze sprawdze...
                  • mk55 Re: w Sharmie chmury:( 03.03.05, 10:18
                    przelotne, ulotne chmurki do czwartku włacznie, temp. ok 26/27 stC, rozdmuchamy
                    te chmurki, nasz chuch dzięki zawzrtości strefy bezcłowej poradzi sobie
                    spokojnie z chmurami egipskimi, nieprzyzwyczajonymi do takich wyziewów:)
                    • mk55 przepraszam.. 03.03.05, 10:20
                      za niedomówienie, bo w piatek, sobotę i niedzielę ma byc juz pieknie słonecznie
                      tyle zę juz troszkę zimniej, pzdr
                      • Gość: seal Re: przepraszam.. IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 03.03.05, 11:37
                        :) grunt że słoneczko - do opalania to nawet lepiej jak chłodniej :) i na
                        wycieczkach też przyjemniej:D
                    • Gość: seal Re: w Sharmie chmury:( IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 03.03.05, 11:38
                      ooo bez wątpienia:D
                      • Gość: seal Re: w Sharmie chmury:( IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 03.03.05, 11:39
                        wskoczyło nie tam gdzie trzeba - bez wątpienia jeśli o chuchy chodzi:)
                        • mk55 Re: w Sharmie chmury:( 03.03.05, 13:15
                          :)
                          • Gość: seal No to do niedzieli! IP: *.pepsa.com.pl / *.pepsa.com.pl 04.03.05, 13:20
                            No - Kochani! Ponieważ nie wiem, czy jeszcze przed niedzielą wpadnę na forum,
                            więc macham radośnie i mówię - do zobaczyska na Okęciu!!
                            i oby szybciej, bo znów mnie niepewne natroje ogarniają...
                            • mk55 Re: No to do niedzieli! 04.03.05, 13:38
                              w biurze powiedzilei ze godziny lotu juz nie odwołają :) ale kto ich tam
                              wie...ostatnie godziny w pracy...i pakowanie!!!!nie chce zapeszać ale niby ma
                              padać deszcz we środę...ale pewnie w nocy i dzieki temu bedziemy mogli
                              podziwiać kwiaty na kaktusach :)pozdrawiam
                              • mila44 Re: No to do niedzieli! 04.03.05, 16:25
                                no to do zobaczenia na okeciu! własnie zaczyna mi się urlop!
                                pozdrawiam
                                • amon-re Re: No to do niedzieli! 04.03.05, 23:19
                                  A my do Was sobie w przyszłą niedzielę przypłyniemy spotkać się z Seal i B747
                                  przed powrotem do W-wy. Zobaczycie białasów ;-))))))))))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka