Dodaj do ulubionych

Eccoholiday-kto był w Hurghadzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 15:27
Wybieram się do Egiptu z tym biurem podróży i mam ogromną prośbę, jeśli ktoś
był z ecco to proszę o opinię. Być może ten wątek juz istnieje, ale nie
odnalazłam go na forum. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: ania_b-ca Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.06.05, 16:26
      Witam!!!
      Byłam z nimi w tym roku w marcu 5-19, organizacyjnie w Polsce bez zastrzeżeń,
      wylot z lotniska punktualnie. Natomiast na miejscu niespodzianka !!!!!
      Kilkunastu osobom zmieniono hotele - mnie również, mimo sprzeciwu nic nasze
      działania nie pomogły (zaznacze tylko iż rezerwacje na wyjazd w marcu robiłam w
      pazdierniku i na początku listopada wpłaviłam zaliczkę) Wybrałam Hotel Empire i
      bardzo mi na nim zależało bo mieli tam dojechac moi znajomi, dla formalności
      dodam iz na 3 dni przed wylotem Pani w biurze w Poznaniu potwierdziła moją
      rezerwacją i zapewniła że nie bedzie zmiany hotelu. NO CÓŻ OKAZAŁO SIĘ
      INACZEJ!!!!! SZKODA!!! Jeśli chodzi o rezydentke to widziałam ja na spotkaniu
      organizacyjnym kiedy to chciała sprzedać pare wycieczek, ale udzielila kilku
      rad praktycznych, co było miłym gestem. No i tyle ją widziałam, zreszta nie
      potrzebna mi była jej pomoc. Jedynie na dzień przed wylotem di Polski musiałam
      do niej zadzwonić o potwierdzenie godz. wylotu. Wylot był nawet oczasie a o ile
      dobrze pamiętam to ok 30 min wcześniej.
      A tak w ogóle to ecco organizacyjnie było nawet ok.
      Na lotnisku w Hurghadzie jedynie na beszczelnego zaganiają turystów do swojego
      stolika po wizy za 20$, dzie w okienku pare metrów dalej jest po 15$.
      Nie daj sie nabrać na wołanie "ECCO WIZY TUTAJ!!!!" bo to istne chamstwo
      Ja z wyjazdu wróciłam bardzo zadowolona i wypoczęta a na tym mi zależało.
      Życze miłego wypoczynku.
        • Gość: ania_b-ca Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.06.05, 16:24
          Hotel teoretycznie miał tyle samo gwiazdek, wylądowałam w hotelu Deser Inn.
          Najlepszy to on nie był i w porównaniu z Empire duzo gorszy!!!! Bez
          restauracji, jedynie było coś w rodzaju barku z napojami z mizernym wyborem. Na
          posiłki chodziło sie do hotelu obok, na plaże tez (tak samo jak w empire),
          jeśli chodzi o animacje to o nich tam nawet chyba nie słyszano, a obsługa
          plazowa wyglądała jak u nas Panowie od wyworzenia śmieci a czasem i
          gorzej.Jeśli chodzi o obsługe restauracji i w recepcji było ok.
          Ja wróciłam zadowolona i ponownie tam jade pod koniec września.
          Miłego pobytu.
    • Gość: anka Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie IP: *.chello.pl 30.06.05, 11:14
      Witam, byłam z ecco 2 lata temu w Hurghadzie, hotel Sunrise Holiday, byłam
      bardzo zadowolona i z biura i z hotelu, wszystko było w 100% ok, bez
      niespodzianek ani na lotnisku ani na miejscu, w naszym hotelu byli ludzie
      którzy mieli być w tej samej sieci Sunrise Al Palacio a wylądowali u nas,
      dostali gratis opcję all inclusive. Rezydent twierdził że pani w biurze przy
      rezerwacji musiała pomylić hotele, bo on miał rezerwację na ten hotel nasz. W
      sumie byli zadowoleni z tej zamiany bo nasz hotel był położony bliżej nowego
      centrum Hurghady Sakkali. Ogólnie wszystko było ok i mogę ich polecić.
      • amira18 Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie 30.06.05, 11:41
        Ja również byłam w tamtym roku w lipcu, wybrałam hotel Sunrise Palma de
        Mirette. Byłam bardzo zadowolona z wybranego biura i całej organizacji, ja nie
        miałam problemów z hotelem jednak poznałam ludzi lecących ze mną ktorzy trafili
        do innych hoteli, niby o tym samym standarcie ale jednak mieli wiele zastrzeżeń.
        • Gość: kajala1 Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 30.06.05, 18:36
          Właśnie w poniedziałek wróciłam z Hur. z Ecco- tradycyjnie, bo tak się zdarzyło
          i w ub. roku zmieniono mi hotel- w Turcji trafiłam do b. porządnego Big Blue a
          teraz zamiast do 3* Sunrise Mirette- 5* Sunrise El Palaico. Hotel naprawdę
          świetny, wykupiłam all inclusive, polecam wszystkim, było sporo osób w podróży
          poślubnej i myślę, że to faktycznie fajny hotel na taki wyjazd.
          • habibi77 Re: Eccoholiday-kto był w Hurghadzie 01.07.05, 10:50
            Ja też w tym roku byłam z Ecco w Egipcie.
            Również zmieniono nam hotel z Sindbad Aqua Park opcja HB, na Sun Rise Palacio i
            opcję ALL bez dopłaty. O zmianie hotelu dowiedzieliśmy sie na lotnisku w
            Hurghadzie. Poza zmianą hotelu wszystko ok. Byłam obejrzeć Palma de Mirette.
            Moim zdaniem Palma de mirette jest fajniejszym hotelem - ( mniej ludzi, 2
            baseny).
            Sun Rise Palacio to moloch, chociaż mi sie podobało. Jednak sama nie
            zdecydowałabym się na wybór Sun Rise, bo preferuję mniejsze obiekty, w których
            ręczników plażowych nie braknie, a leżaków na plaży nie trzeba zajmować o 7
            rano.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka