Dodaj do ulubionych

Informacje organizacyjne

19.07.06, 19:19
Kilka informacji o charakterze informacyjnym:

1. Założyłam w uzgodnieniu z adminem wątek "KTO, GDZIE, KIEDY" - wszelkie
poszukiwania towarzystwa na okreslone terminy i hotele prosze umieszczać tam.
Warto tez kontaktowac się z poszczególnymi osobami bezpośrednio - do tego
służą maile, a zważywszy na koniecznośc logowania nie ma problemu z adresami.
Wątek zostanie albo przyszpilony, albo przerzucony na główkę forum

2. Hotele - o hotelach na "Hotelach" - tak jak wyraźnie jest napisane na
górze, wątki hotelowe umieszczane na forum głównym będę za zgoda admina
przenosic na Hotele, a z głównego Forum usuwać.

3. Przypominam że na Forum działa wyszukiwarka i na dodatek nie gryzie. Warto
się z nią zaprzyjaźnić, zanim zada się po raz setny to samo pytanie,
zwłaszcza gdy odpowiedź jest np. kilka wątków niżej. Korzystajcie z
wyszukiwarki.
Obserwuj wątek
    • miriam_73 Kontakty 20.07.06, 10:28
      Poszukiwanie np. drugiej osoby na wyjażd itp. można też robić poprzez forum
      KONTAKTY:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=194
    • egipt-hotele Hotele na hotelach 20.07.06, 12:24
      To nie przejdzie.

Co zrobisz - wytniesz 70% wątków tutaj?
      Bo jesli nawet 1 o hotelach zostanie, to następni, idąc za przykładowym
      wątkiem, nadal będą hurtowo zakładać.
      Wątpię by te porządki się udały.
    • miriam_73 jeszcze kilka sugestii 20.07.06, 16:57
      --------------------------------------------------------------------------------
      Kochani forumowicze. Musiałam tylko dziś powycinać badź poprzenosić szereg
      wątków. Bo oczywiście niektórzy klepią, nie zadawszy sobie najmniejszego trudu
      by choć rozejrzeć się na Forum.

Pamiętajcie, że zasady stworzone są przede wszystkim po to, aby było jak
      najłatwiej korzystać z Forum i aby jak najszybciej znaleźć mozna było
      poszukiwane informacje. W potoku powtarzajacych sie pytań i wątków hotelowo-
      towarzyskich toniemy od kilku tygodni...

Zatem jeszcze kilka próśb/ podpowiedzi

1. Zastanów się zanim coś napiszesz. Sprawdź czy jest to rzeczywiście
      odpowiednie forum oraz czy wątek dotyczący tego samego tematu nie znajduje sie
      gdzieś po sąsiedzku. Używaj wyszukiwarki.

2. Nie spamujemy forów. Czyli nie publikujemy tego samego posta na wielu
      forach równocześnie.

3. Nie dyskutujemy sami ze sobą zmieniając nicki. Takie schizofreniczne
      dialogi będę wycinać.

4. Nie używamy słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Chyba wiadomo
      dlaczego...

Te zasady dotyczą WSZYSTKICH forów.

6. Posty typu: „Biuro XXX jest do kitu” bez żadnych uzasadnień będę wycinać.
      Minimum przyzwoitości wymaga, że jeśli komuś coś anonimowo (bo taka juz natura
      internetu) zarzucamy to powinniśmy to jakoś uwiarygodnić. Tłumacząc dlaczego
      XXX jest do kitu, co nam sie nie podobalo. Podobna zasada obowiązuje na innych
      forach tematycznych.

7. Nie zamieszczamy tu reklam, ofert, nie próbujemy niczego sprzedać.

8. O bilety lotnicze, tanie przeloty, linie lotnicze pytamy się tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=711

9. Opiekun forum też jest człowiekiem... I czasami się może pomylić. Jeśli
      uważacie, że jakiś wątek został niesłusznie przeniesiony/usunięty zawsze
      możecie do mnie napisać. Na maile staram się odpowiadać. I jeśli przekonacie
      mnie do swojej racji zdarza się, że wątek powraca.

10. Publiczne narzekania na opiekuna jest usuwane jako zaśmiecanie forum.
      Skargi składamy mailowo albo na poświęconym temu forum:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=654

Milego "forowania". I przede wszytkim miłego podróżowania i nieuleczalnej
      infekcji Egiptus Chronica wszystkim życzę. Bo przecież o to tu chodzi!
          • kruszynka301 Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 09:21
            Miriam, ale takie natychmiastowe wycinanie (np przed chwilą o Coralu) skończy
            się wyłącznie tym, że forum będzie zamierać - czy nie można wątków dot. hoteli
            przesuwać po jakimś czasie, kiedy przejdą np na następną stronę?
            Nie zamierzam codziennie śledzić forum-hotele (tamto forum jest potrzebne,
            kiedy wybieramy hotel), a kiedy ktoś chce się dowiedzieć czegoś konkretnego, to
            chętnie odpowiem na forum podstawowym.
            Na forum-hotele ta dziewczyna i wiele innych osób nie dostałoby wcale
            odpowiedzi, nie mówiąc jużo tym, że jeśli ktoś jest po tutaj po raz pierwszy,
            zwyczajnie nie wiem o hotelach.
            • egipt-hotele Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 10:23
              > Na forum-hotele ta dziewczyna i wiele innych osób nie dostałoby wcale
              > odpowiedzi, nie mówiąc jużo tym, że jeśli ktoś jest po tutaj po raz pierwszy,
              > zwyczajnie nie wiem o hotelach.

A odpowiedziałaś sobie dlaczego?
              Bo uparliście się by o hotelach pisać tutaj.
              I nie chodzi tu już o nowicjuszy. Zauważ ile ostatnio wątków powstało
              typu "Właśnie wróciłam z hotelu xx".
              Więc jeśli ktoś zakłada taki wątek, to podejrzewam, że i przed wyjazdem bywał
              tutaj.

Bez komentarza
              • kruszynka301 Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 10:59
                forum-hotele jest martwe - więc jeśli chcecie również to forum doprowadzić do
                stanu agonii, to jesteście na dobrej drodze.
                Już i tak wiele osób przestało pisać - a ja też widzę, że skoro moje
                wyjaśniające posty są usuwane w przeciągu 30 minut, to nie będę już skłonna do
                odpisywania - jest to bezcelowe.
                Poza tym, myślałam, że może moje odpowiedzi znajdą się na forum-hotele - nic z
                tego. Zostały w całości wykasowane.

"Gratuluję" pomysłu na nowe forum.
                Czytam i piszę już kilka lat tutaj, ale admini tego forum jak na razie robią
                wszystko, aby reaktywować trupa, uśmiercając przy okazji forum główne.
                • egipt-hotele Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 11:12
                  Kruszyno, jesteś upiordliwa lub masz zespłó napięcia przedmiesiączkowego.
                  Gdyby przy wątkach nie było dat, to może ktoś by uwierzył w tą Twoją martwość
                  forum.
                  Spójrz, że na hotelach są wpisy praktycznie codziennie.
                  A może chodzi Ci o to, ze wpisują się tam trupy, a Ty nie chcesz mieć z nimi
                  nic do czynienia?

A przy okazji, to nie żadne nowe forum, bo działa już 3 lata i jakoś jedynie co
                  jakiś czas tacy jak Ty starają się za wszelką cenę w brew logice, przenieść z
                  niego dyskusję o hotelach tutaj.
                  • kruszynka301 Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 11:37
                    Tylko jedno - radzę spróbować dowiedzieć się na szybko czegoś na forum-hotele -
                    życze powodzenia;).
                    Na forum-hotele piszą głównie osoby (i chwałą im za to, też zresztą napisałam,
                    i już nie wracam do tamtego forum) opisujące ogólne wrażenia z danego hotelu, a
                    o drobiazgi - jak np cena wody w danym hotelu, pyta się na forum głównym.

I tak na przyszłość - dlaczego ukrywasz się pod forumowym nickiem, do którego
                    każdy zna hasło????
                    • egipt-hotele Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 11:47
                      > I tak na przyszłość - dlaczego ukrywasz się pod forumowym nickiem, do którego
                      > każdy zna hasło????

Nie byłem zwolennikiem logowania się, i nie mam zamiaru zakładać kolejnego
                      konta emaliowanego.
                      Ty uważasz, że te porządki szkodzą forum, ja uważam, że ograniczanie dostępu
                      poprzez wymóg posiadania konta na gazecie szkodzi forum bardziej. Bo o ile
                      przejrzystość forum to plus, to już ograniczanie do niego dostępu to duży minus.
                      • egipt-hotele Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 11:50
                        Acha i jeszcze mały drobiazg - o nie ja zacząłem wątek o porządkach na tym
                        forum (choć uważam, że słuszny), Miriam także nie była jego inicjatorką, więc
                        pretensje kierujesz pod zły adres.
                        Trzeba było, tak jak inni wypowiedzieć sie wcześniej, a nie teraz, gdy wszystko
                        zaklepane, protestować.
                        • kruszynka301 Re: jeszcze kilka sugestii 21.07.06, 17:59
                          byłam i jestem zwolenniczką tego, żeby się logować - ale POD WŁASNYM UNIKALNYM nickiem - a nie pod forum-hotele.

Co do naszej? (bo nawet nie wiem, z iloma forum-hotele pisałam;) dyskusji proponuję poobserwować trochę forum - i okaże się, kto miał rację;).

Tak nawiasem mówiąc, to ten wątek też się pojawia i znika;)).
                  • adudi Re: jeszcze kilka sugestii 25.07.06, 10:18
                    bardzo chamskie odzywki..... ale siwadcza o osbie, ktora to pisze.... widze ten
                    watek to klutnia:) ale wtrace.... uwazam, ze admin forum Egipt zzbyt duzo
                    wycina.... a forum dotyczace hoteli jest raczej dno.... szukam opinii o
                    konktretnych hotelach i widze, ze od pol roku nie pojawiaja sie tam zadne .....
                    jesli ktos chce czegos sie dwoeidizec to wchodzi wlasnie na forum Egipt i tam
                    szuka.... i to najswiezszych opinii a nie staroci.... ale i tak zrobicie to co
                    chcecie, a nie to co chca forumowicze...... :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka