Dodaj do ulubionych

Prosze o rade!!! Hotele w sharm

17.12.06, 14:16
Zastanawiam sie na hotelami:
-LTI grand azure
-Sea Life
-Maxim Plaza
Czy opłaca sie wykupić pokuj superior w LTI? Dużo sie różni od standardowego?
Jak z rafa w tych hotelach? POMOCY!
Obserwuj wątek
    • moniqep Re: Prosze o rade!!! Hotele w sharm 19.12.06, 10:17
      LTI grand azure jest naprawde piekny,luksusowy.Super duze piekne baseny,jeden
      podgrzewany. 5 ekstra zjezdzalni do basenu (mozna sie pobawic). Oprocz bufetu z
      jedzeniem ,3 restauracje (wloska,chinska i srodziemnomorska) Jako jedyny hotej w
      okolicy ma dlugi pomost prowadzacy do samej rafy. Rafa piekna. Nie wiem nic na
      temat pokoi. Ja bylam w innym hotelu (Oriental Resort)2 hotele dalej. Zwiedzilam
      kilka hoteli aby miec rozeznanie na przyszlosc. LTI zrobil na mnie ogromne
      wrazenie i byc moze w przyszlosci go odwiedze.Jedynym minusem moze byc to ze
      jest naprawde ogromny,ma kilka skrzydel i mozna pewnie trafic nieciekawy widok.
      Np na sciane od kuchni innego budynku.
      Innych hoteli nie widzialam wiec nie wiem.
      • pawel1614 Re: Prosze o rade!!! Hotele w sharm 19.12.06, 11:30
        Dzieki za rade. No ja tez byłem w Orientalu. Szczeze to byłem nim zachwycony na
        początku ale potem jak zobaczyłem LTI to wiadomo już co dalej...
        Nie wiem nadal czy wybrac pokój standart czu superior.
        Może mi ktos pomóc???
    • konstancja15 Re: Prosze o rade!!! Hotele w sharm 19.12.06, 21:27
      Napewno masz gwarancję super rafy w Sunrise Island View( Maxim), byłam w
      sąsiadującym Savoyu i rewelacja!!!! Faarana i Fanara na Hadabie wysiada, ale
      skarżyli się co poniektórzy.. Angole...., że standard beznadziejny(Sunrise
      Island) i musieli zmienić hotel bo tam tragedia...Nie znam szczegółów ale też
      miałabym wątpliwości....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka